6:6
    Pavel CEH
    (Zavadil)

FBC Mohelnice B - FBC Piranha Přerov B 6:6
branky: 10. Filip Diblík, 13. Filip Heller, 23. Filip Diblík, 25. David Nejezchleba, 30. David Nejezchleba, 33. Filip Diblík - 10. Filip Hrabal, 10. Filip Hrabal, 26. Filip Hrabal, 29. Robert Klimecký, 32. Filip Hrabal, 39. Pavel Ceh; rozhodčí: Lukáš Minarčík - Petr Holan; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Dominik Hejný ? - Jiří Vlček ?; po třetinách: 2:2, 2:1, 2:3
39:00 Ukončení 3. části
38:36 GÓL FBC Piranha Přerov B! 6:6
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil #97 Pavel Ceh, asistoval #7 Jakub Zavadil (6:6)
38:28 Šula Rohlík a Diblík třikrát dorážejí a netrefují bránu
35:22 Hra se přelévá zestrany na stranu
32:58 GÓL FBC Mohelnice B! 6:5
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil #9 Filip Diblík, asistoval #87 Jiří Šula (6:5)
31:58 Bittner vyhrává buly na backhandu, dobrá práce a jen tak dál
31:53 GÓL FBC Piranha Přerov B! 5:5
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil #23 Filip Hrabal, asistoval #24 Jiří Vlček (5:5)
30:58 Vyloučen hráč #90 Lukáš Bibr družstva FBC Piranha Přerov B na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:46 GÓL FBC Mohelnice B! 5:4
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil #7 David Nejezchleba, asistoval #87 Jiří Šula (5:4)
28:47 GÓL FBC Piranha Přerov B! 4:4
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil #10 Robert Klimecký bez asistence (4:4)
28:47 Klimecký dává gól a vyrovnává
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:36 GÓL FBC Piranha Přerov B! 4:3
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil #23 Filip Hrabal, asistoval #8 Tomáš Hořecký (4:3)
24:51 Řízek nahrává před bránu ,kde Rohlík krásně zavěšuje do šibenice
24:24 GÓL FBC Mohelnice B! 4:2
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil #7 David Nejezchleba, asistoval #16 Matěj Bizek (4:2)
24:16 Vyloučen hráč #5 Vladimír Biolek družstva FBC Piranha Přerov B na 2 minuty za zvedání florbalky
22:48 Mohelnice je ve vedení ale přerov se nevzdává
22:30 GÓL FBC Mohelnice B! 3:2
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil #9 Filip Diblík, asistoval #37 Filip Heller (3:2)
21:19 Hejný chytá 1na0
18:43 Přerov opět netrefuje odkrytou bránu
17:03 Biolek netrefuje prázdnou bránu a míček letí za mantinel
13:01 Zdravíme do publika trenéra A-týmu Jiřího Šincla, který se přišel podívat na utkání se svojí partnerkou
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:59 Bizek střílí a trefuje břevno, šance jsou na obou stranách
12:02 GÓL FBC Mohelnice B! 2:2
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil #37 Filip Heller, asistoval #87 Jiří Šula (2:2)
12:02 Heller střílí a trefuje to na zadní tyč
11:28 Hejný chytá přečíslení 2na0
09:31 GÓL FBC Piranha Přerov B! 1:2
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil #23 Filip Hrabal, asistoval #88 Adam Borges (1:2)
09:09 GÓL FBC Piranha Přerov B! 1:1
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil #23 Filip Hrabal bez asistence (1:1)
09:09 Hrabal střílí a Hejnému to proklouzlo a je to gól
09:00 GÓL FBC Mohelnice B! 1:0
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil #9 Filip Diblík, asistoval #7 David Nejezchleba (1:0)
08:40 Bittner střílí ale trefuje golmana
04:00 Přerov nezůstává pozadu a také střílí ale hejný vyráží mimo bránu, takže stav 0:0
02:24 Bílek těsně míjí bránu
01:06 Rohlík otestoval golmana svojí střelou do šibenice ale golman chytá
00:01 Buly pro domácí