6:3
    Jan TOMAN
    (Janek)

FBC Vikings Kopřivnice B - FBC Playmakers Prostějov 6:3
branky: 4. Vojtěch Frýdl, 8. Jan Toman, 16. Mojmír Jahoda, 21. Benjamín Janek, 24. Jan Toman, 45. Jan Toman - 27. Václav Trčka, 35. Václav Trčka, 43. Vítězslav Krajča; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; zásahy brankářů: Lukáš Mikušek ? - Miroslav Klimeš ?; po třetinách: 2:0, 3:1, 1:2
44:08 GÓL FBC Vikings Kopřivnice B! 6:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice B vstřelil #8 Jan Toman, asistoval #7 Benjamín Janek (6:3)
42:14 GÓL FBC Playmakers Prostějov! 5:3
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #12 Vítězslav Krajča bez asistence (5:3)
39:50 Timeout FBC Playmakers Prostějov
36:53 Vyloučen hráč #12 Vítězslav Krajča družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za opakované přestupky
34:00 GÓL FBC Playmakers Prostějov! 5:2
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #13 Václav Trčka, asistoval #12 Vítězslav Krajča (5:2)
27:17 Vyloučen hráč #7 Benjamín Janek družstva FBC Vikings Kopřivnice B na 2 minuty za držení
26:25 GÓL FBC Playmakers Prostějov! 5:1
23:14 GÓL FBC Vikings Kopřivnice B! 5:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice B vstřelil #8 Jan Toman, asistoval #13 Vojtěch Frýdl (5:0)
20:31 GÓL FBC Vikings Kopřivnice B! 4:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice B vstřelil #7 Benjamín Janek, asistoval #17 Vojtěch Monsport (4:0)
18:13 Vyloučen hráč #88 Vojtěch Němec družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za bránění ve hře
15:51 GÓL FBC Vikings Kopřivnice B! 3:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice B vstřelil #19 Mojmír Jahoda, asistoval #14 Tomáš Telčer (3:0)
13:51 Vyloučen hráč #96 Martin Pekař družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za opakované přestupky
07:47 GÓL FBC Vikings Kopřivnice B! 2:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice B vstřelil #8 Jan Toman, asistoval #9 Lukáš Michna (2:0)
06:51 Vyloučen hráč #3 Václav Štefánek družstva FBC Vikings Kopřivnice B na 2 minuty za blokování florbalky
03:50 Vyloučen hráč #96 Martin Pekař družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za nedovolené vrážení
03:29 GÓL FBC Vikings Kopřivnice B! 1:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice B vstřelil #13 Vojtěch Frýdl, asistoval #8 Jan Toman (1:0)