1

2

6.

SFK Kozel Kroměříž - FBC Dragons 6:7pn
branky: 1. Vlastimil Kolman, 10. Maxmilián Lukesz, 23. Lukáš Kasan, 26. Lukáš Kasan, 27. Patrik Matoušek, 39. Patrik Matoušek - 25. Zdeněk Provazník, 26. Samuel Zloch, 30. Samuel Zloch, 36. Roman Půček, 37. Zdeněk Provazník, 42. Zdeněk Provazník, N Roman Půček; rozhodčí: Jakub Lejček - Tomáš Kašík; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 28; zásahy brankářů: Tobiáš Surma ? - Jáchym Valihrach ?; po třetinách: 2:0, 3:3, 1:3
Ukončena trestná střílení
6 Nájezd na branku provedl z družstva SFK Kozel Kroměříž hráč #9 Vlastimil Kolman , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Dragons hráč #10 Roman Půček a vstřelil rozhodující gól (6:7).
5 Nájezd na branku provedl z družstva SFK Kozel Kroměříž hráč #7 Lukáš Kasan , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Dragons hráč #6 Zdeněk Provazník , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva SFK Kozel Kroměříž hráč #6 Jakub Hubík , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva SFK Kozel Kroměříž hráč #6 Jakub Hubík a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Dragons hráč #16 Samuel Zloch , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Dragons hráč #6 Zdeněk Provazník a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Dragons hráč #10 Roman Půček , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
41:59 GÓL FBC Dragons! 6:6
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #6 Zdeněk Provazník, asistoval #10 Roman Půček (6:6)
41:58 Dragons srovnávají a bude ještě více vyhrocené, než to doteď bylo.
38:15 GÓL SFK Kozel Kroměříž! 6:5
Branku družstva SFK Kozel Kroměříž vstřelil #5 Patrik Matoušek bez asistence (6:5)
38:14 Matoušek jde sám na golmana a navyšuje.
37:56 Oba týmy zkouší co nejvíce střílet, je to velmi napínavé.
36:12 GÓL FBC Dragons! 5:5
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #6 Zdeněk Provazník bez asistence (5:5)
35:49 Vyloučen hráč #27 Nina Navrátilová družstva FBC Dragons na 2 minuty za sekání
35:16 GÓL FBC Dragons! 5:4
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #10 Roman Půček, asistoval #6 Zdeněk Provazník (5:4)
34:54 Timeout SFK Kozel Kroměříž
30:18 Teď se odehrálo mnoho šancí před brankou Dragons, golman ale zkušeně vychytal.
29:43 Kasan s Provazníkem v souboji u mantinelu, málem tu na nás spadli.
29:13 GÓL FBC Dragons! 5:3
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #16 Samuel Zloch, asistoval #6 Zdeněk Provazník (5:3)
29:05 Provazník skvěle našel samotného Zlocha, který netrefil.
26:30 GÓL SFK Kozel Kroměříž! 5:2
25:38 GÓL FBC Dragons! 4:2
25:37 Dragons se komečně rozehráli a teď je ten zápas opravdu zajímavý.
25:24 GÓL SFK Kozel Kroměříž! 4:1
Branku družstva SFK Kozel Kroměříž vstřelil #7 Lukáš Kasan, asistoval #9 Vlastimil Kolman (4:1)
25:00 Flajzarová dnes hraje velice dobře.
24:51 GÓL FBC Dragons! 3:1
24:32 Vyloučen hráč #9 Vlastimil Kolman družstva SFK Kozel Kroměříž na 2 minuty za hrubost
24:24 Golman z Kyjova nádherný zákrok!
23:13 Golman z Kroměříže si připisuje další nádherný zákrok.
22:16 Timeout FBC Dragons
22:16 GÓL SFK Kozel Kroměříž! 3:0
22:00 Doporučuji Kasanovi se ostříhat, protože si myslím, že přes jeho hřívu je těžké vidět, co se na hřišti odehrává.
21:10 Ševčík si skvěle obehrál Kozly.
20:42 Vlasta se nebojí vrazit tvrdě do soupeře.
17:40 Provazník vyslal střelu od střídačky Kroměříže, golman si s tím zkušeně poradil.
16:51 Vyhrocený zápas ze strany Kroměříže.
15:52 Ševčík zkouší vystřelit v posledních sekundách přesilovky, golman ale nepustí žádnou střelu.
14:38 Dragons zvládají pěkně přesilovku, Kozel se nedá.
13:55 Vyloučen hráč #7 Lukáš Kasan družstva SFK Kozel Kroměříž na 2 minuty za zdržování hry
13:00 Kasan blokoval střelu, která by mohla ohrozit jejich golmana.
09:07 GÓL SFK Kozel Kroměříž! 2:0
Branku družstva SFK Kozel Kroměříž vstřelil #15 Maxmilián Lukesz, asistoval #7 Lukáš Kasan (2:0)
08:56 Vyloučen hráč #55 Filip Šťastný družstva FBC Dragons na 2 minuty za hra bez florbalky
06:52 Velmi vyrovnaná hra.
05:30 Šťastný stál sám před bránou a šla na něj přihrávka, měl velkou šanci srovnat skóre, ale nepovedlo se.
04:35 Matoušek si krásně proběhnul z obrany do útoku.
03:55 Dragons velmi pressují, Kozel kvůli tomu dělá mnoho chyb.
03:11 Hugo míří vysoko nad.
02:03 Provazník vzal míček rozehrávajícím hráčům z Kroměříže, běžel sám na golmana, ale trefil ho jen do těla.
01:34 Hra se přelévá ze strany na stranu.
00:33 GÓL SFK Kozel Kroměříž! 1:0
Branku družstva SFK Kozel Kroměříž vstřelil #9 Vlastimil Kolman, asistoval #7 Lukáš Kasan (1:0)
00:22 Kozel Kroměříž si přivezl s sebou hlučný kotel.
00:01 Úvodní buly pro Kroměříž.