• 45 44:22
    9:3
    (Bartl)

Florbal Vsetín - FBC GEPARDI BRNO 9:3
branky: 5. Adam Hegar, 10. Lukáš Zbranek, 17. Adam Hegar, 27. Jan Legát, 30. Adam Hegar, 36. Adam Hegar, 36. David Malý, 40. Adam Procházka, 45. Vítek Grigar - 15. Vojtěch Lojek, 20. Šimon Eleder, 25. Filip Matula; rozhodčí: Tomáš Otruba - Jana Kubalíková; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Mucska ? - Jiří Palásek ?; po třetinách: 2:1, 3:2, 4:0
44:22 GÓL Florbal Vsetín! 9:3
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #66 Vítek Grigar, asistoval #21 Lukáš Bartl (9:3)
40:55 Vyloučen hráč #66 Vítek Grigar družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
39:13 Timeout FBC GEPARDI BRNO
39:13 GÓL Florbal Vsetín! 8:3
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #17 Adam Procházka, asistoval #10 Radim Hnaníček (8:3)
35:57 GÓL Florbal Vsetín! 7:3
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #13 David Malý, asistoval #87 Adam Hegar (7:3)
35:19 Ve třetí části se hra odehrává prakticky výhradně v hrací části hostujícího družstva.
35:18 GÓL Florbal Vsetín! 6:3
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #87 Adam Hegar, asistoval #13 David Malý (6:3)
34:09 Pozorná rozhodčí si všimla výškového handicapu Šimona Eledera.
30:00 Ve druhé třetině Vsetím zlepšil hru. Kýžená drtivá převaha se však k hrubé nespokojenosti trenéra nekonala.
29:23 GÓL Florbal Vsetín! 5:3
27:18 Vyloučen hráč #40 Šimon Eleder družstva FBC GEPARDI BRNO na 2 minuty za špatné střídání
26:33 GÓL Florbal Vsetín! 4:3
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #23 Jan Legát, asistoval #10 Radim Hnaníček (4:3)
24:55 Vsetín je nemile překvapen efektivitou Gepardí snečky a bere si oddechový čas.
24:38 Timeout Florbal Vsetín
24:38 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 3:3
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #72 Filip Matula bez asistence (3:3)
19:39 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 3:2
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #40 Šimon Eleder bez asistence (3:2)
16:17 GÓL Florbal Vsetín! 3:1
14:29 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 2:1
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #87 Vojtěch Lojek bez asistence (2:1)
09:41 GÓL Florbal Vsetín! 2:0
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #22 Lukáš Zbranek, asistoval #13 David Malý (2:0)
04:45 GÓL Florbal Vsetín! 1:0
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #87 Adam Hegar, asistoval #22 Lukáš Zbranek (1:0)