4
  • 43 42:34

trest do konce utkání

Florbal Vsetín - SFK Kozel Kroměříž 13:2
branky: 2. Lukáš Bartl, 2. Šimon Horák, 8. David Malý, 13. Jakub Opletal, 14. Vítek Grigar, 21. Šimon Horák, 24. Jan Legát, 27. Vítek Grigar, 30. Adam Hegar, 31. Martin Kovář, 32. Adam Martinek, 35. Vítek Grigar, 40. Nikola Barbořáková - 6. Patrik Matoušek, 22. Denis Šimara; rozhodčí: Petr Pagáč - Milan Pobořil; vyloučení: 0:4 + Michal Krampla OS + Patrik Matoušek 4 + TDKU; využití: 0:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Lukáš Mucska ? - Tobiáš Surma ?; po třetinách: 5:1, 4:1, 4:0
42:34 Vyloučen hráč #5 Patrik Matoušek družstva SFK Kozel Kroměříž do konce utkání
42:34 Vyloučen hráč #5 Patrik Matoušek družstva SFK Kozel Kroměříž na 2+2 minuty za bránění ve hře
39:37 Vyloučen hráč #6 Jan Coufal družstva SFK Kozel Kroměříž na 2 minuty za sekání
39:29 GÓL Florbal Vsetín! 13:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #32 Nikola Barbořáková, asistoval #23 Jan Legát (13:2)
34:51 GÓL Florbal Vsetín! 12:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #31 Vítek Grigar, asistoval #19 Jakub Opletal (12:2)
32:02 Trestné střílení družstva SFK Kozel Kroměříž neproměnil #7 Lukáš Kasan.
31:07 GÓL Florbal Vsetín! 11:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #20 Adam Martinek, asistoval #15 Nela Juráňová (11:2)
30:51 GÓL Florbal Vsetín! 10:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Martin Kovář, asistoval #32 Nikola Barbořáková (10:2)
30:48 Vyloučen asistent trenéra Michal Krampla družstva SFK Kozel Kroměříž - osobní trest
30:48 Vyloučen hráč #10 Vlastimil Kolman družstva SFK Kozel Kroměříž na 2 minuty za nesportovní chování
29:12 GÓL Florbal Vsetín! 9:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #30 Adam Hegar, asistoval #10 Radim Hnaníček (9:2)
26:57 GÓL Florbal Vsetín! 8:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #31 Vítek Grigar, asistoval #21 Lukáš Bartl (8:2)
23:42 GÓL Florbal Vsetín! 7:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #23 Jan Legát, asistoval #21 Lukáš Bartl (7:2)
21:12 GÓL SFK Kozel Kroměříž! 6:2
Branku družstva SFK Kozel Kroměříž vstřelil #9 Denis Šimara, asistoval #14 Dalibor Bolf (6:2)
20:54 GÓL Florbal Vsetín! 6:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #77 Šimon Horák, asistoval #16 Martin Kovář (6:1)
15:48 Vyloučen hráč #10 Vlastimil Kolman družstva SFK Kozel Kroměříž na 2 minuty za sekání
14:30 Trestné střílení družstva SFK Kozel Kroměříž neproměnil #5 Patrik Matoušek.
13:03 GÓL Florbal Vsetín! 5:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #31 Vítek Grigar, asistoval #11 Jakub Slováček (5:1)
12:08 GÓL Florbal Vsetín! 4:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #19 Jakub Opletal, asistoval #30 Adam Hegar (4:1)
07:38 GÓL Florbal Vsetín! 3:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #13 David Malý, asistoval #30 Adam Hegar (3:1)
06:03 Vyloučen hráč #6 Jan Coufal družstva SFK Kozel Kroměříž na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
05:29 GÓL SFK Kozel Kroměříž! 2:1
Branku družstva SFK Kozel Kroměříž vstřelil #5 Patrik Matoušek, asistoval #16 Vojtěch Tereško (2:1)
01:35 GÓL Florbal Vsetín! 2:0
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #77 Šimon Horák, asistoval #10 Radim Hnaníček (2:0)
01:04 GÓL Florbal Vsetín! 1:0
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #21 Lukáš Bartl, asistoval #16 Martin Kovář (1:0)