2:5
    Tomáš NOHÝL
    (Binek)

SFK Kozel Počenice B - PANTHERS OTROKOVICE B 2:5
branky: 29. Michal Binek, 42. Tomáš Nohýl - 6. Michal Kempa, 14. Tomáš Sovják, 32. Michal Kempa, 36. Martin Krkoška, 37. Dominik Vyoral; rozhodčí: Tomáš Kašík - Petr Vystrčil; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič ? - Jaromír Malina ?; po třetinách: 0:2, 1:0, 1:3
44:06 Díky výbornému výkonu obou brankářů hra chvíli připomínala spíše přehazovanou
42:04 Michajlovič už se ani neobtěžuje při výchozech stoupat, stejně však hodil rychleji než dokáže Dvorský běžet
41:42 GÓL SFK Kozel Počenice B! 2:5
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil #9 Tomáš Nohýl, asistoval #23 Michal Binek (2:5)
40:23 Trestné střílení družstva PANTHERS OTROKOVICE B neproměnil #79 Martin Krkoška.
40:23 Krkoška si proti Michajlovičovi zopakoval nájezd, který na trénincích musel jet už milionkrát, zřejmě však nervozitou skončil jen v rohu
39:32 Vyloučen hráč #17 Michal Kempa družstva PANTHERS OTROKOVICE B na 2 minuty za sekání
38:55 Dvorský křičí na rozhodčího ,,ruce, ruce' a my musíme souhlasil, lidé mají ruce
36:33 GÓL PANTHERS OTROKOVICE B! 1:5
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE B vstřelil #23 Dominik Vyoral, asistoval #47 Filip Ručka (1:5)
36:00 Vyloučeny Kempa nám sdělil, že herní styl Mikulenky se mu zdá mírně řečeno avantgardní
35:36 GÓL PANTHERS OTROKOVICE B! 1:4
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE B vstřelil #79 Martin Krkoška, asistoval #7 Tomáš Sovják (1:4)
35:36 Otrokovice měly ve svém oslabení více šancí než Počenice. Několik jich promarnily, nakonec se ale potvrdilo pravidlo ,, nedáš, dáš příště ' a skórují
34:09 Vyloučen hráč #17 Michal Kempa družstva PANTHERS OTROKOVICE B na 2 minuty za špatné střídání
32:51 Rozhodčí se nás ptá, jestli se hráč 56 Počenic s něčím léčí
31:00 GÓL PANTHERS OTROKOVICE B! 1:3
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE B vstřelil #17 Michal Kempa, asistoval #79 Martin Krkoška (1:3)
30:12 Mezi diváky jsme se shodli, že jeho dítě má oči jak on, jen nevíme, jestli je to lichotka
29:33 Rozhodčí nám během hry oznámil, že dle jeho názoru mohou ženy volit i řídit auto
28:18 GÓL SFK Kozel Počenice B! 1:2
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil #23 Michal Binek, asistoval #10 Miroslav Michajlovič (1:2)
28:18 Nyní seriózně, Michal Binek dál překrásný gól, který ale sice nikdo netočil, ale my mu to na požádání dosvědčíme
25:32 Michal Kempa razantně změnil své vnímání florbalového zápasu, místo obvyklého nadávání soupeřům a rozhodčím dnes nadává svým spoluhráčům
23:01 Útočník Otrokovic v dobře šanci upadl a doklouzal za bránu, kde jej zastavily až mantinely. Na zemi po něm zůstala stopa připomínající slimáka
22:15 Počenice překvapily soupeře tím, že si nahrály třikrát za sebou, většina týmů této ligy si totiž nedokáže nahrát víckrát než dvakrát
20:01 Dvorský si minutu rovnal balónek, při tom ještě posekal svého spoluhráče a následně trefil hned prvního soupeře. Jedná se tedy o jeden z lepších momentů tohoto hráče dnešního dne
16:47 Mira Michajlovič se vzteká, že mu soupeř hrát mezi nohami, to však skrz jeho výšku není ani fyzikálně možné
15:00 Mikulenka během přestávky horlivě ukazuje na různá místa na hřiště, zřejmě dávám předem vědět spoluhráčům, kde všude bude v příštích 15 minutách faulovat
14:58 Pátík řekl, že bude rozehrávat Mikulenka, ale Mikulenka nerozehraval, tak Pátík seřval všechny na hřišti
13:34 GÓL PANTHERS OTROKOVICE B! 0:2
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE B vstřelil #7 Tomáš Sovják, asistoval #21 Pavel Jurčík (0:2)
13:05 Vyloučen hráč #89 Petr Dvorský družstva SFK Kozel Počenice B na 2 minuty za opakované přestupky
13:05 Dvojité vyloučení pro kozel, to musela být taktika Jiřího Podleny
11:43 Vyloučen hráč #56 Karel Mikulenka družstva SFK Kozel Počenice B na 2 minuty za sekání
10:40 Nikdo tomu nevěří, ale po hřišti nám tu běhá ztracený bratr Usaina Bolta, v podobě Igora Matouška
06:10 Nevadí, i mistr tesař se někdy utne
06:08 V bráně Kozlu, jistý jako vždy Radovan Michajlovič, všichni věříme že tento zkušený gólman zachrání náš B tým
05:10 GÓL PANTHERS OTROKOVICE B! 0:1
04:50 Tomáš Nohýl přestřelil bránu soupeře, nikdo nebyl překvapený
03:50 Martin Pátík zkušeně uklidil míček na soupeřovu půlku
03:30 Zápas je zatím vyrovnaný a přelévá se ze strany na stranu
03:00 U online přenosu vás vítá slavný centr C týmu kozel Počenice MICHAL KRAMPLA