2

0

3.

SHOOTERS BETA - FBC Sokol Ivanovice na Hané 6:5pn
branky: 6. Tomáš Vaculík, 13. David Bureš, 16. Zdeněk Studený, 19. David Bureš, 39. David Bureš, N Martin Hlaváč - 1. Jakub Ondrák, 15. Dominik Papp, 23. Dominik Papp, 23. Vojtěch Kudlička, 27. Vojtěch Bartošek; rozhodčí: Martin Kohoutek - Vojtěch Eliáš; vyloučení: 4:4; využití: 1:1; zásahy brankářů: David Hrubeš ? - Aleš Tvrdý ?; po třetinách: 2:2, 2:3, 1:0
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva SHOOTERS BETA hráč #20 Matěj Pittermann a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané hráč #32 Vojtěch Kudlička , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SHOOTERS BETA hráč #81 Jakub Oriniak , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané hráč #25 Dominik Papp , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SHOOTERS BETA hráč #47 Martin Hlaváč a vstřelil rozhodující gól (6:5).
45:00 Zahájena trestná střílení
44:59 PANEBOZE! Vaculik uplne sam pred lezicim - spicim golmanem Ivanovic, strili pouze do nej! To snad neni pravda!
44:34 Opet jen mensi zduchani
44:33 Vyloučen hráč #32 Vojtěch Kudlička družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za hrubost
44:33 Vyloučen hráč #47 Martin Hlaváč družstva SHOOTERS BETA na 2 minuty za hrubost
44:10 Strela Prochazky konci jen u golmana.....
43:30 Nicmene do utoku sel souper, Fancy opet blokuje
42:34 Shooters rozehravaji v utocnem rohu...
42:00 Lahvi se prodral kolem mantinelu, avsak nevystrelil, jdeme do zaveru utkani.
40:01 Vaculik se ted snazi zachytit rozehravku soupere, nekoikrat se mu to i podarilo, ale nasledne strely zadnou skodu neudelaly.
38:09 Bures dava! Zustal doslova zarostly v brankovisti a dokazal nejak protecovat skvelou strelu Hanise!
38:08 GÓL SHOOTERS BETA! 5:5
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #17 David Bureš, asistoval #8 Michal Hána (5:5)
37:14 Skacel jen vyprasil Hrubesovi kalhoty, zadny naznak o klicku, nuda
37:13 Trestné střílení družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané neproměnil #69 Lukáš Skácel.
37:13 Lahvi fauluje unikajiciho soupere, trestne strileni
36:50 Ivanovice drzi micek....
36:13 Vyloučen hráč #71 Tomáš Marčák družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za hrubost
35:40 Studne opet strili, tentokrat aspon do golmana.
35:00 Nic moc se ted nedeje, serie nepresnosti na obou stranach.
33:34 Studna strili mimo
32:12 Vyloučen hráč #27 Tomáš Vaculík družstva SHOOTERS BETA na 2 minuty za hrubost
32:12 Vyloučen hráč #73 Jakub Ondrák družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za hrubost
32:12 Mensi zduchani, nic vazneho, ale rozhodci chteji mit klid na hristi
31:30 Hrubes paradne zlikvidoval samostatny unik vcetne jedne dorazky, druhou posbiral opet Fancy.
31:00 Buri opet zpet na hristi... Da hattrick? Pokladnika bohuzel nemame, takze muze v klidu strilet
30:01 Povedlo se ....
30:00 Uvidime, zda-li nyni dokazama pustit cas spravne...
28:46 Hana vybojoval u mantinelu, chvilk aklidu pro Betu
28:13 Vyloučen hráč #71 Michal Matal družstva SHOOTERS BETA na 2 minuty za nesportovní chování
28:00 Pitterman opet v akci, misto micku na souperovu branku vyslal jen hlasite "HEEEEEEJ"
26:36 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané! 4:5
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #87 Vojtěch Bartošek, asistoval #73 Jakub Ondrák (4:5)
26:36 Bartosek zustal uplne volny pri rozehravani standardky, Shooters pomalu stridali
25:34 Pitterman ztraci, naslednou sanci Ivanovic blokuje Fancy... Radegast index ma noveho lidra
25:00 Ivanovice zrychlily hru a maji ted vyrazne navrh. Vetsina strel vsak konci mimo, pripadne ji v klidu sbira Hrubes
23:54 Rous lame hul, kterou zapomnel mezi chodidly soupere
22:56 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané! 4:4
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #32 Vojtěch Kudlička, asistoval #9 Miroslav Cvek (4:4)
22:42 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané! 4:3
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #25 Dominik Papp, asistoval #73 Jakub Ondrák (4:3)
22:42 Obrana Shooters se sice dostala k micku, ale nedokazali vyhodit a tak Ivanovice pohodlne z 2na1 trestaji
22:08 Vyloučen hráč #8 Michal Hána družstva SHOOTERS BETA na 2 minuty za blokování florbalky
20:02 Matej "The Wall" Pitterman se postavil do cesty jednomu z hracu Ivanovic, rozhodci zustavaji v klidu.
19:00 Ivanovice se moc k sancim nedostavaji, konci na skvele organizovane a obetave obrane Shooters.
18:31 GÓL SHOOTERS BETA! 4:2
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #17 David Bureš bez asistence (4:2)
18:31 Sice uz po presilovce, ale Bures zustal uplne volny pred brankarem a pohodlne zavesil pod viko!
16:28 Vyloučen hráč #9 Miroslav Cvek družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za bránění ve hře
16:28 Lahvi faulovany, presilovka pro Shooters
15:15 GÓL SHOOTERS BETA! 3:2
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #56 Zdeněk Studený, asistoval #27 Tomáš Vaculík (3:2)
15:15 Branku Studny jsem nevidel, nejel cas, tak jsme to tu na rychlo nejak zapinali... Omlouvam se vsem trem ctenarum v aute
14:30 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané! 2:2
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #25 Dominik Papp, asistoval #69 Lukáš Skácel (2:2)
12:34 GÓL SHOOTERS BETA! 2:1
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #17 David Bureš, asistoval #10 Vojtěch Koudelka (2:1)
12:34 Buri krasne vyuzil svuj drevorubecky vzhled a dobrym durazem pred brankou dotlacil micek za zada golmana Ivanovic.
05:38 GÓL SHOOTERS BETA! 1:1
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #27 Tomáš Vaculík bez asistence (1:1)
00:29 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané! 0:1
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #73 Jakub Ondrák bez asistence (0:1)