58
  • 58 57:14
    Vikings

Torpedo Havířov - FBC Vikings Kopřivnice 3:2
branky: 8. Ondřej Kučera, 36. Jakub Vilím, 54. Ondřej Kučera - 11. Robert Socha, 16. Tomáš Janek; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 188; zásahy brankářů: Martin Zapletálek 21 - Jakub Strakoš 18; po třetinách: 1:2, 1:0, 1:0
60:00 Komentář domácích Pěgřimek Lukáš (Trenér): V první třetině jsme se probouzeli z delíria a Kopřivnice nás válcovala. Díky gólmanovi byl naštěstí stav utkání přijatelný. Od druhé třetiny jsme srovnali krok a troufám si říct, že jsme byli lepší. Každopádně dnešní utkání moc florbalovosti nepobralo a v některých momentech jsem si připadal jak ve středověké šermovačce. Na druhou stranu mělo to koule, atmosféru a takové play-off prostě někdy je. Věřím, že zítra uvidíme i florbal. Děkuji soupeři za utkání a divákům za návštěvu. 1:0 nic víc nic míň.
60:00 Komentář hostů Soukal Lukáš (Vedoucí): Dnes vyrovnaný zápas, v první třetině jsme byli lepším týmem. Od druhé třetiny jsme se podřídili soupeři a ten nás začal přehrávat v osobních soubojech. Zítra jedeme sérii vyrovnat.
60:00 Střely ve 3. části: 11:9
59:50 Deset sekund do konce a zákrok Zapletálka.
59:20 Peřka na chvíli vytlačil hosty z útočné půlky.
59:00 Vilím netrefuje prázdnou bránu.
58:30 Kopřivnice pokračuje v tlaku.
57:52 Hosté kombinují na útočné polovině.
57:15 Kopřivnice bez brankáře.
57:14 Timeout FBC Vikings Kopřivnice
57:10 Skvělý Zapletálek podržel Torpedo!
56:40 Domácí hráči teď obětavě blokují každou střelu.
55:56 Vikingové nastřelili tyč.
55:00 Až na hrstku kopřivnických fanoušků povzbuzuje celá hala Torpedo do poslední pětiminutovky.
54:04 Vilím byl blízko další brance.
53:35 GÓL Torpedo Havířov! 3:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #26 Ondřej Kučera, asistoval #17 Jakub Holeš (3:2)
53:35 FAMÓZNÍ AKCE TORPEDA! Holeš s Kučerou přečíslení vykombinovali až do prázdné brány.
53:24 Kubátko do tyče a Torpedo se ubránilo.
52:23 Kresta pár metrů nad.
51:49 Střela Opatřila do boční sítě.
51:23 Vyloučen hráč #22 Dominik Křístek družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za bránění ve hře
51:23 Přísný faul, který znamená první přesilovku pro Kopřivnici.
50:58 Vlach se prokličkoval do skvělé pozice, kdy byl tváří v tvář kopřivnickému golmanovi, ten pohotově vyráží maskou.
50:24 Zapletálek toho moc neviděl, naštěstí střela končí vedle.
50:18 Volný úder pro Kopřivnici na polovině.
48:33 Po dlouhé době aktivnější Kopřivnice.
47:39 Hra přerušována množstvím faulů.
46:30 Vydrželo to šest minut a tvrdé souboje jsou opět zpět. Teď to málem schytal náš stoleček.
45:57 Šulcovi se zatím nedaří překonat brankáře Vikingů.
45:22 Hráči si dnes rádi povídají.
44:30 První zákrok pro Zapletálka ve třetí třetině.
44:24 Kraus z první mimo.
43:42 Šulc také o kousek nepřesný.
43:27 Střele Šochmana chyběly centimetry.
43:11 Volný úder pro Torpedo v pozici po jaké padla první branka.
42:12 Kostelník míří těsně nad.
41:34 Torpedo začíná velmi aktivně. Kopřivnický brankář ma po minutě čtyři zákroky.
40:45 Osamocený Feber nevyzrál na Strakoše, ten zachránil svůj tým zákrokem utkání!
40:33 Kraus prověřil Strakoše, střela to byla povedená.
40:25 Domácí začínají v tlaku na útočné polovině.
40:01 Třetí třetina začína a snad bude klidnější než ta předchozí. Buly tentokrát pro Torpedo.
40:00 Střely ve 2. části: 5:5
39:00 Poslední minuta do ukončení řezničiny v této třetině.
38:27 Peřka hledal osamoceného Holeše, skvělý obranný zákrok hráče Kopřivnice.
38:04 Utkání je teď hodně vyhrocené z obou stran.
37:08 Hráči Kopřivnice čím dál více podráždění.
35:34 GÓL Torpedo Havířov! 2:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #16 Tomáš Vlach (2:2)
35:34 Konečne to Kubovi vyšlo! Střelou z otočky vyrovnává stav!
35:00 Teď byl Kopřivnici asi odpušten faulík.
34:05 Gol Kopřivnice neuznán, hra byla již přerušena. Tento moment vzbudil dosti emocí.
33:30 Kopřivnice v plném počtu.
33:15 Teď netrefil prázdnou bránu.
33:00 Další tyč od Vilíma, ten má dnes smůlu.
32:37 Vilím z první pouze do tyče.
32:21 Všechny střely končí zatím na bloku.
31:30 Vyloučen hráč #11 Martin Nehera družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za blokování florbalky
31:30 Kučera při svém výjezdu faulován a první přesilovka pro Torpedo.
30:37 Křístek a Šulc ve svých šancích zablokováni.
30:02 Velká šance také na druhé straně.
29:50 Další šance Febera, tentokrát Strakoš.
29:21 Feber orazítkoval spojnici!
28:15 První velká šance v této třetině pro Torpedo, parádní zákrok Strakoše!
28:00 Kopřivnice je stále koncentorvaná a skvěle připravena na tento zápas.
27:00 Torpedo v této třetině zatím bez střely na branku.
25:57 Kostelníkův únik zastaven skvělým obranným zákrokem.
25:28 Kloza mohl vyslat do úniku Mikuloka, přihrávka neprošla.
24:50 Spousta vyhrocených soubojů na obou stranách.
24:22 Zapletálek si po volném úderu zapisuje zákrok.
24:00 Oba týmy kompletní.
23:41 Kopřivnice drží míček na své polovině.
22:00 Vyloučen hráč #16 Jan Toman družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost
22:00 Vyloučen hráč #88 Adam Feber družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost
22:00 Vyloučení na obou stranách, bude následovat hra ve čtyřech.
21:17 Střela Peřky z otočky zblokována.
20:42 Mrowiec se probil dopředu, ale poslední hráč ho přeci jen zastavil.
20:01 Druhé buly opět pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 5:9
19:52 Ještě volný úder pro domácí.
19:00 Poslední minuta první třetiny.
17:54 Střela Šulce z dobré pozice zablokována, následně byl blízko vyrovnání Feber, ale Strakoš předvedl skvělý zákrok.
17:00 Kopřivnice zakládá další a další nebezpečné útoky.
15:40 Poradil si bravůrně a Kopřivnice otáčí skóre.
15:39 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Tomáš Janek z trestného střílení (1:2)
15:39 Toman na brankovišti sražen, následuje trestné střílení pro hosty.
15:18 Kopřivnice zatím lepším a aktivnějším týmem na hřišti.
13:42 Napadání Vikingů dělá domácím obrovské problémy.
12:44 Mrowiec nepříjemně napadán a Kopřivnice poněkolikáté vyobojovala balonek.
12:00 Oba týmy mají v hledišti své kotle, atmosféra zatím na jedničku.
11:24 Zapletálek musel řešit další nepříjemnosti.
10:55 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #7 Robert Socha, asistoval #3 Vojtěch Zátopek (1:1)
10:55 Rychlý protiútok Kopřivnice zahraný na jeden dotek, Zapletálek bez šance a hosté vyrovnávají.
10:00 Útočný výlet Šulce zastavuje obrana.
09:14 Nepřesná zadovka Vilíma vyslala do útoku Tomana, ten si se svou šancí neporadil.
08:30 Mrowiec se štěstím prošel přes několik hráču, jeho následná střela skončila na bloku obránce.
07:47 Feber se mohl dostat do úniku, ale míček mu odskočil.
07:26 GÓL Torpedo Havířov! 1:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #26 Ondřej Kučera, asistoval #25 Jakub Vilím (1:0)
07:26 Volný úder domácích na polovině hřiště skončil střelou Vilíma, kterou na brankovišti tečuje Kučera a domácí jdou do vedení.
07:00 Torpedo se zatím nedokáže postupnou kombinací dostat přes obranu vikingů.
05:10 Vilím z rychlého protiútoku těsně míjí.
05:02 Zapletálek vyráží helmou.
04:30 Torpedo mohlo jít do přečíslení 3 na 1, ale bohužel nepřesná nahrávka.
04:08 Opatřil backhendem o kousek minul.
03:42 Torpedo vybojovalo úder v levém rohu, ale k zakončení se poté domácí hráči nedostali.
03:00 První zákrok si zapisuje Strakoš po střele Klozy.
02:14 Napadání Kopřivnice úspěšné, hosté vybojovali rozehrávku na útočné polovině.
01:40 A další pohotový zákrok levou rukou domácího golmana.
01:05 První dva zákroky pro Zapletálka, Kopřivnice začíná aktivně.
00:40 Torpedo kombinuje na své polovině.
00:01 Úvodní buly prvního semifinále pro hostující Vikingy. O míček ale brzy přichází.
00:00 Vítáme všechny online diváky u prvního semifinále NL východ mezi domácím Torpedem a hostujícími vikingy z Kopřivnice. Favoritem je Torpedo, tak uvidíme jak do semifinálových bojů domácí borci vykročí a jestli se přiblíží postupu zpět do 1. ligy.