4:5
    Jakub FRECH
    (Foukal)

FBC Žraloci Příbram - OLYMP FLORBAL Poseidon 4:5
branky: 2. Josef Hofman, 2. Antonín Mezera, 16. Antonín Mezera, 18. Lukáš Litochleb - 2. Marek Machač, 16. Václav Zíka, 17. Jan Foukal, 18. Václav Zíka, 22. Jakub Frech; rozhodčí: Ondřej Svoboda - David Kolář; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Sofie Drábková ? - Robert Pokorný ?; po třetinách: 2:1, 2:4
21:38 GÓL OLYMP FLORBAL Poseidon! 4:5
Branku družstva OLYMP FLORBAL Poseidon vstřelil #62 Jakub Frech, asistoval #31 Jan Foukal (4:5)
20:00 Timeout FBC Žraloci Příbram
18:49 Vyloučen hráč #73 Jáchym Polák družstva OLYMP FLORBAL Poseidon na 2 minuty za sekání
17:43 GÓL OLYMP FLORBAL Poseidon! 4:4
Branku družstva OLYMP FLORBAL Poseidon vstřelil #37 Václav Zíka, asistoval #55 Patrik Jarolím (4:4)
17:32 GÓL FBC Žraloci Příbram! 4:3
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #55 Lukáš Litochleb, asistoval #10 Štěpán Čížek (4:3)
16:11 GÓL OLYMP FLORBAL Poseidon! 3:3
Branku družstva OLYMP FLORBAL Poseidon vstřelil #31 Jan Foukal, asistoval #55 Patrik Jarolím (3:3)
15:36 GÓL OLYMP FLORBAL Poseidon! 3:2
Branku družstva OLYMP FLORBAL Poseidon vstřelil #37 Václav Zíka, asistoval #34 Filip Mrázek (3:2)
15:30 GÓL FBC Žraloci Příbram! 3:1
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #21 Antonín Mezera z trestného střílení (3:1)
01:52 GÓL OLYMP FLORBAL Poseidon! 2:1
Branku družstva OLYMP FLORBAL Poseidon vstřelil #99 Marek Machač, asistoval #15 Jonáš Polák (2:1)
01:38 GÓL FBC Žraloci Příbram! 2:0
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #21 Antonín Mezera, asistoval #15 Vítězslav Karas (2:0)
01:02 GÓL FBC Žraloci Příbram! 1:0
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #8 Josef Hofman bez asistence (1:0)