• 35 34:26
    2
    Markéta HEJDUKOVÁ

Prague Tigers Nehvizdy B - USK Slavia Liberec 1:2
branky: 15. Alena Urbanová - 11. Barbora Hýsková, 25. Klára Plosová; rozhodčí: Pavel Bušek - Petr Jahoda; vyloučení: 4:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kamila Husarčiková ? - Jana Götz ?; po třetinách: 1:1, 0:1, 0:0
44:00 Právě probíhá poslední minuta utkání, domácí tým volí hru v šesti.
43:17 Horáková na Urbanovou, ta se ještě snažila najít Doutnáčkovou, šance končí bez střelby.
42:00 Poslední tři minuty utkání přinášejí hru ze strany na stranu.
40:20 V souboji 1 na 1 se Horáková Anna nenechala nachytat a parádně ubránila hostující hráčku.
36:26 Úspěšně odehrané oslabení dává domácímu celku šanci vyrovnat.
34:26 Vyloučen hráč #19 Markéta Hejduková družstva Prague Tigers Nehvizdy B na 2 minuty za špatné střídání
34:25 Máme tu další oslabení na straně domácích. Po špatném střídání se na trestnou lavici posadila hráčka číslo 19 - Markéta Dvořáková.
34:04 Holky udržely hru v oslabení.
33:15 Domácí hráčky zvládají nátlak hostujícího celku.
32:04 Vyloučen hráč #59 Simona Horáková družstva Prague Tigers Nehvizdy B na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:46 Spíš než na góly hrají holky na sekání, skóre 2:4 pro domácí.
30:39 Vyloučen hráč #16 Michaela Grofová družstva USK Slavia Liberec na 2 minuty za sekání
30:02 Bule pro domácí tým.
30:01 Za domácí tým vidíme na buli Irenu Skalovou, hostující tým volí hráčku číslo 71.
29:31 Vyloučen hráč #94 Kristýna Samake družstva Prague Tigers Nehvizdy B na 2 minuty za sekání
29:31 Domací hráčce číslo 94 se na tresné lavici asi zalíbilo, čeká ji opět dvouminutový trest za sekání.
24:34 GÓL USK Slavia Liberec! 1:2
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil #18 Klára Plosová, asistoval #87 Jana Kolafová (1:2)
24:34 Hostující tým si vytváří jendobrankový náskok.
23:10 Trestné střílení družstva Prague Tigers Nehvizdy B neproměnil #83 Irena Skalová.
23:10 Krásným únikem si pro nájezd došla hráčka s číslem 85, Irena Skalová. Gólmanka hostí však chytá.
19:46 Vyloučen hráč #7 Gabriela Špaková družstva USK Slavia Liberec na 2 minuty za sekání
19:46 Máme tu třetí vyloučení na straně hostí, s číslem 7 se na trestnou lavici posadila Gabriela Špaková za sekání.
16:32 Pěknou nahrávku do prostoru velkého brankoviště poslala Alenka Urbanová, Pšenda přestřeluje.
14:58 GÓL Prague Tigers Nehvizdy B! 1:1
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy B vstřelil #3 Alena Urbanová, asistoval #11 Veronika Doutnáčová (1:1)
14:58 Hráčka s číslem 11 - Veronika Doutnáčková našla svou parádní přihrávkou Alenku, která dokázala umístit balonek do branky soupeře.
14:52 Samake trefena míčkem do obličeje. Snad bude v pořádku.
13:20 Máme tu třetí vyloučení za sekání v první třetině.
12:55 Vyloučen hráč #19 Kateřina Maršák družstva USK Slavia Liberec na 2 minuty za sekání
10:30 GÓL USK Slavia Liberec! 0:1
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil #69 Barbora Hýsková, asistoval #19 Kateřina Maršák (0:1)
10:30 Hosté využívají své přesilové hry a vstřelují první branku utkání. Hýsková našla pěkně Kolafovou, která se nemýlila.
09:02 Vyloučení nyní na straně Tigers. Samake vyloučená za sekání za domácí barnkou
07:38 Tigers točí v přesilové hře hostí. Horáková S. zakončuje střelou do golmanky.
06:20 Vyloučen hráč #87 Jana Kolafová družstva USK Slavia Liberec na 2 minuty za sekání
06:19 Skali (Skalová) si došla svou jistotou na balonku pro faul. Byla seknuta od Kolafové.
05:02 Liberec ohrožuje branku, Kamča připravená.
04:16 Parádní blok Simíra (Horáková S.).
02:59 Po standartní situaci, kterou krásně rozehrála Pšenda (Čambalová) s Kájou Krchovou, se dostala Markét Dvořáková do šance. Golmanka vychytala.
00:01 Výherní bule pro Liberec.