2

1

5.

Spartak Pelhřimov - S.K. P.E.M.A. OPAVA 4:3pn
branky: 15. Matěj Kutílek, 29. Kryštof Smejkal, 53. Petr Zajíček, N Petr Zajíček - 11. Karel Boželník, 34. Vojtěch Repček, 38. Petr Pavelek; rozhodčí: Lukáš Polanský - Jakub Tázler; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; diváků: 169; zásahy brankářů: Libor Domkář 24 - Vojtěch Černohorský 28; po třetinách: 1:1, 1:2, 1:0, 0:0
Komentář domácích Koten Jan (Trenér): Dneska nám tři góly stačili na dva body. V utkání jsme byli aktivnějším týmem, šance zejména ve třetí třetině volaly po zakončení. Rozhodujícím momentem utkání bylo ubráněné oslabení 3 na 5 za naše školácké fauly. I v okleštěné sestavě hráči celý zápas odamkali a body s Opavou se počítají. Děkujeme soupeři za zápas a divákům za perfektní atmosféru. Výborná pozvánka na čtvrteční utkání s Bohemians.
Komentář hostů Trunkát Michal (Trenér): Dnes hrál pouze jeden tým, který hrát chtěl, a zvítězil tým, který zvítězit chtěl. Z našeho celkového výkonu jsem smutný. Dnes čistá nula. Objektivně musím uznat, že jsme si dnes nezasloužili ani ten bod. Ahoj, čau.
Ukončena trestná střílení
5 Nájezd na branku provedl z družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA hráč #29 Kryštof Malina , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #66 Petr Zajíček a vstřelil rozhodující gól (4:3).
4 Nájezd na branku provedl z družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA hráč #10 Jiří Šebesta , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #17 Jan Knězů , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA hráč #64 Daniel Kružel , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #12 Vít Papež , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #17 Jan Knězů a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA hráč #10 Jiří Šebesta a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #66 Petr Zajíček , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 4:2
65:00 Ukončení prodloužení
64:51 Černohorský nohou vyrazil bekendovou střelu Zrzavého, hosté následně ještě zahrozili z brejku, Domkář ale vyráží
64:20 Smejkal střílí, Černohorský dobře postaven a vyráží
63:52 Zvoní tyč na straně domácích
63:12 Zajíček vystřelil na bližšií tyč, Ćernohorský jen tak tak vyráží
62:39 Smejkal poslal skákavou přihrávku na Zrzavého, tomu se jí nepovedlo dobře zpracovat a Černohorský jeho střelu chytá
56:03 Hra je na obou stranách velmi rychlá, míček mají nyní v držení domácí
52:48 Kalina poslal krosovou přihrávku na Kutílka, ten míček dobře trefil a máme vyrovnáno
52:47 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #66 Petr Zajíček, asistoval #7 Dan Kalina (3:3)
50:48 Kutílek zpracoval skákavou přihrávku, následně ho ale u mantinelu hostující hráči připravili o míček
49:32 Domácí se na několikrát pokoušeli tečovat střelu Kaliny, nikdo z nich ale míček netrefil a Černohorský chytá
49:24 Domkář skvěle chytá střelu hostů, domácí přečkali všechny přesilovky a hrají opět v plném počtu
49:04 Střela hostů končí za mantinelem
48:04 Domácí blokují všechno co se dá
47:14 Vyloučen hráč #12 Vít Papež družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hra rukou
46:54 Domácí zachytávají přihrávku hostů a vyhazují míček
46:28 Knězů blokuje první střelu hostů, další končí za mantinelem
46:10 Vyloučen hráč #66 Petr Zajíček družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře
45:37 Vyloučen hráč #16 Jan Holas družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za špatné střídání
44:38 Kutílek od mantinelu vystřelil pouze do bloku hostů, Papež se ještě pokoušel dorážet bekendem, míček ale netrefil
43:50 Zajíček sebral míček hostujícímu hráči a pokusil se zakončit kolem tyčky, Černohorský ale připraven
43:22 Hostující hráč zachytil přihrávku domácích, hosté na míčku
42:30 Zajíček ve velké šanci bekendem trefuje pouze Černohorského
41:03 Papež prošel až k hostující bráně, Černohorský vleže vyráží
40:00 Střely ve 2. části: 8:9
39:05 Domkář vyráží střelu hostů a hasí tak zaváhání domácí obrany
38:05 Domácí zastavují dlouhý výhoz Černohorského a kombinují na útočné polovině
37:22 Pavelek prostřelil vše, co mu stálo v cestě a nedal Domkářovi šanci
37:21 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:3
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #72 Petr Pavelek, asistoval #88 Vojtěch Repček (2:3)
35:59 Hostující hráč prošel až před domácí bránu, tam mu ale Domkář znemožnil zakončení
33:57 Hosté využili rozehrávky na útočné polovině, Šubert poslal krosovou přihrávku na Repčeka, ten bez větších problémů zakončuje do odkryté brány
33:56 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #88 Vojtěch Repček, asistoval #41 Michal Šubert (2:2)
33:14 Zmatek před domácí bránou, míček se ale vykutálel do rohu hřiště
33:08 Hosté v dobré šanci, míček ale míří za mantinel
32:08 Smejkal střílí z půlky, Černohorský míček chytá
31:20 Zajíček bekendem trefuje skákavou přihrávku, míček ale míří za mantinel
30:28 Zajíček nastřelil míček před bránu, tam se pokoušel tečovat Knězů, ale míček netrefil
29:11 Kutílek prošel přes hostující hráče, nepodařilo se mu ale přesně zakončit
28:12 Kalina na Smejkala, ten nedává Černohorskému žádnou šanci a přesně se trefuje k bližší tyčce
28:11 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #37 Kryštof Smejkal, asistoval #7 Dan Kalina (2:1)
27:14 Vyloučen hráč #90 Daniel Šimera družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání
18:35 Zajíček poslal krosovou přihrávku na Fučíka, ten střílí do bloku hostů
16:25 Kalina prudce vystřelil ze středu, Černohorský míček vyrazil jen se štěstím
14:51 Kutílek z brejku krásně zakončuje k zadní tyči a vstřeluje první gól Pelhřimova
14:50 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #97 Matěj Kutílek, asistoval #7 Dan Kalina (1:1)
13:08 Zrzavý zachytil přihrávku hostů, po několika chybách na obou stranách se ale ani jeden tým nedostal ke střele
11:58 Domácí přešli do rychlého protiútoku, Smejkal ale nechává míček za sebou
10:18 Hosté se poprvé prosazují, míček za záda Domkáře dostává Boželník a Opava vede 1:0
10:17 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 0:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #21 Karel Boželník, asistoval #57 Patrik Posselt (0:1)
08:24 Zajíček střílí od mantinelu po přihrávce od Fučíka, ale míček letí těsně vedle brány
07:36 Fučík ve velké šanci, bohužel se mu ale nepodařilo dostat míček za ležícího golmana hostů
07:12 Mozr střílí z velkého úhlu, ale míjí bránu
06:22 Domácí na míčku, ani jeden z týmů se zatím nedostal do výraznější šance
04:35 Útok domácích skončil v rohu hřiště, kde je o míček obrala obrana hostí
03:09 První střela domácích, Černohorský bez větších problémů chytá
02:27 Zrzavý blookuje první střelu hostů
01:43 Domácí kombinují na vlastní polovině, ale nedaří se jim přejít do útoku
00:41 Domácí obrana zastavuje útok hostů
00:01 Úvodní buly pro hosty