• 45 44:14
    2
    Max BONDY

TD-IS IBK Holice - Sokol Předměřice n/L 2:8
branky: 7. Tomáš Pražan, 13. Vojtěch Maroši - 8. Nikolas Dlouhý, 11. Šimon Havlík, 19. Lukáš Michalička, 22. Ondřej Podloucký, 30. Jakub Střelka, 33. Max Bondy, 34. Šimon Zemánek, 39. Šimon Zemánek; rozhodčí: Václav Jiruška - Jan Matějka; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Filip Procházka 8 - Lukáš Volf 11; po třetinách: 2:2, 0:3, 0:3
45:00 Komentář domácích: děkuji soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí do dalšího zápasu
45:00 Komentář hostů: Děkujeme soupeři za hru.
45:00 Střely ve 3. části: 3:4
44:14 Vyloučen hráč #28 Max Bondy družstva Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za nesportovní chování
40:00 Vyloučen hráč #11 Vojtěch Stejskal družstva Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za sekání
38:06 GÓL Sokol Předměřice n/L! 2:8
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil #20 Šimon Zemánek, asistoval #9 Lukáš Michalička (2:8)
35:09 Timeout Sokol Předměřice n/L
33:31 GÓL Sokol Předměřice n/L! 2:7
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil #20 Šimon Zemánek bez asistence (2:7)
32:15 GÓL Sokol Předměřice n/L! 2:6
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil #28 Max Bondy, asistoval #20 Šimon Zemánek (2:6)
30:00 Střely ve 2. části: 2:6
29:29 GÓL Sokol Předměřice n/L! 2:5
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil #78 Jakub Střelka, asistoval #13 Nikolas Dlouhý (2:5)
21:30 GÓL Sokol Předměřice n/L! 2:4
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil #3 Ondřej Podloucký, asistoval #12 Pavel Hlaváček (2:4)
18:18 GÓL Sokol Předměřice n/L! 2:3
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil #9 Lukáš Michalička, asistoval #20 Šimon Zemánek (2:3)
15:00 Střely v 1. části: 8:6
12:32 GÓL TD-IS IBK Holice! 2:2
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #26 Vojtěch Maroši, asistoval #13 Andy Krtička (2:2)
12:20 Vyloučen hráč #12 Michal Fliger družstva TD-IS IBK Holice na 2 minuty za sekání
10:41 GÓL Sokol Předměřice n/L! 1:2
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil #71 Šimon Havlík, asistoval #9 Lukáš Michalička (1:2)
10:32 Vyloučen hráč #34 Jaroslav Tošovský družstva TD-IS IBK Holice na 2 minuty za sekání
07:29 GÓL Sokol Předměřice n/L! 1:1
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil #13 Nikolas Dlouhý, asistoval #8 Adam Louda (1:1)
06:25 GÓL TD-IS IBK Holice! 1:0
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #78 Tomáš Pražan bez asistence (1:0)