• 45 44:30
    5:10
    (Jiřička)

FBC DONAP Česká Skalice - TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B 5:10
branky: 12. Michal Fidler, 22. Michal Fidler, 34. Jiří Hrabík, 41. Michal Fidler, 44. Michal Fidler - 1. Lukáš Kvaček, 1. Jan Jirka, 15. Dominik Haž, 18. Pavel Macháček, 20. Viktor Ulip, 21. Pavel Macháček, 29. Lukáš Kvaček, 32. Lukáš Kvaček, 42. Vít Miler, 45. Lukáš Kvaček; rozhodčí: Lucie Krýslová - Daniel Suchý; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adam Richter 17 - Karel Hašek 11; po třetinách: 1:3, 1:4, 3:3
45:00 Střely ve 3. části: 7:9
44:30 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 5:10
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #77 Lukáš Kvaček, asistoval #15 Petr Jiřička (5:10)
44:00 Hostující tým se spokojil s výsledkem a z toho těží domácí hráči.
43:29 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 5:9
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #71 Michal Fidler bez asistence (5:9)
41:30 Tým hostí velice rychle  odpověděl vstřelením krásné branky.
41:28 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 4:9
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #9 Vít Miler, asistoval #77 Lukáš Kvaček (4:9)
41:00 Tým domácách chytil druhý dech a snáží vrátit zpět do utkání.
40:38 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 4:8
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #71 Michal Fidler, asistoval #99 Jan Pábel (4:8)
38:45 Tým domácí kontroluje přesilovou hru a má spoustu šancí.
38:06 Vyloučen hráč #77 Lukáš Kvaček družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za sekání
35:30 Hra se odehrává stále ve stejném duchu. Domácí brání a hosté útočí.
33:23 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 3:8
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #9 Jiří Hrabík, asistoval #67 Daniel Postupa (3:8)
31:30 Domcí tým ve své třetině už jen stál čehož využili hosté několika křižnými přihrávkami z nichž poslední skončila v šibenici domácí brány.
31:24 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 2:8
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #77 Lukáš Kvaček, asistoval #17 Dominik Haž (2:8)
30:01 Vhazování vyhráli hosté.
30:00 Střely ve 2. části: 6:11
28:40 Hostům svědčí hra ve čtyřech a navyšují  rozdíl.
28:11 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 2:7
27:56 Vyloučen hráč #81 Jiří Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za špatné střídání
26:50 Hráči hostujícího týmu  některé akce příliš přehrávají bez golového efektu.
22:40 Tým hostí kontroluje přesilovou hru.
22:00 Vyloučen hráč #67 Daniel Postupa družstva FBC DONAP Česká Skalice na 2 minuty za sekání
21:40 Hosté se nechali ukolébat a očividně nejrychlejší hráč Česíké Skalice jim podruhé utekl.
21:08 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 2:6
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #71 Michal Fidler, asistoval #9 Jiří Hrabík (2:6)
20:14 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 1:6
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #26 Pavel Macháček bez asistence (1:6)
19:50 Domácí v malém počtu hráčů velice rychle dochází síly a jenom brání.
19:33 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 1:5
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #8 Viktor Ulip, asistoval #4 Jan Jirka (1:5)
18:24 Zápás nabírá velké obrátky.
17:52 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 1:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #26 Pavel Macháček, asistoval #81 Jiří Hrobský (1:4)
15:00 Střely v 1. části: 3:7
14:47 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #17 Dominik Haž, asistoval #2 Ondřej Kubeš (1:3)
12:01 Při jedno z ojedinělích úniků se domácím podařilo vstřelit gol.
11:37 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 1:2
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #71 Michal Fidler, asistoval #67 Daniel Postupa (1:2)
11:09 Domácí se uzavřeli ve vlastní třetině a pokouší se o protiútoky.
10:07 Hráči hostí kontrolují hru.
07:30 Hra se odehrává převážně na straně domácích.
02:30 Tým hostí je v silné převaze.
01:10 Domácí jsou od začátku při chuti a dávají jeden gol za druhým.
00:38 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #4 Jan Jirka bez asistence (0:2)
00:09 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 0:1