• 59 58:23
    8:3
    Aneta NIGRINOVÁ

TJ Sokol Královské Vinohrady - Florbal Ústí 8:3
branky: 7. Eliška Reischlová, 7. Angelika Bližňáková, 15. Eliška Škvorová, 33. Angelika Bližňáková, 34. Eliška Reischlová, 45. Nikola Trnková, 51. Anežka Dobisíková, 59. Aneta Nigrinová - 1. Vendula Štolbová, 4. Daniela Tomanová, 6. Vendula Štolbová; rozhodčí: Jakub Dragoun - Filip Novák; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Daniela Kreisingerová 19 - Martina Zajícová 24; po třetinách: 3:3, 2:0, 3:0
60:00 Komentář hostů Wildhaber Michal (Trenér): Šíře kádru a počet společných tréninků dnes udělaly hlavní rozdíl. Rozjezdy nám prostě moc nejdou. Snad vzestupná tendence přijde i v této sezoně. Pár věcí, na kterých se dá stavět, se najít dalo. Zítra výlet do Plzně.
60:00 Komentář domácích Kovač František (Asistent trenéra): Jsme rádi, že jsme po triumfu na turnaji Czech Open a postupu do druhého kola Poháru ČF úspěšně vstoupili i do ligové sezóny. Vítězství je pro nás o to cennější, že jsme nezvládli vstup do zápasu, prohrávali 0:3, ale ukázali jsme naši mentální sílu a zápas otočili osmi góly za sebou. Děkujeme soupeři za korektně odehrané utkání.
60:00 Střely ve třetí třetině 9:6, celkově 32:22.
60:00 Střely ve 3. části: 9:6
58:56 Gólovka Snopové, nevyužita.
58:24 To bolo naozaj pekné, Bližňáková si vyjela do šance, ale nesobčila a nahrála doslova do úplně volné Nigrinové, která jen nastavila čepel!
58:23 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 8:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Aneta Nigrinová, asistoval #26 Angelika Bližňáková (8:3)
57:00 Probíhají poslední tři minuty zápasu, domácí jsou na balonku, o výsledku je rozhodnuto.
55:04 Vinohradský zámek bez správného klíče. Šance jsou, gól nepřichází.
52:27 Hostující Štolbová opět krásně projela skoro celé hřiště, střela šla ale vedle.
50:45 Důraz domácích na polovině Ústí vedl k zisku balonku, který Bližňáková dává na volnou Dobisíkovou a ta vymetá pavučiny!
50:44 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #96 Anežka Dobisíková, asistoval #26 Angelika Bližňáková (7:3)
49:09 Pěkná kombinace domácích končí zblokovanou střelou nad.
47:27 Bližňáková jen do masky Zajícové.
47:07 Dobrý zákrok Kreisingerové!
46:08 Snopová se dostala do šance, nedává.
45:04 Chvilkový tlak Ústí ukončuje faul před brankou domácích.
44:30 Trnková se vymotala od mantinelu a i přes faul zezadu zakončuje přesně na přední tyč!
44:29 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #32 Nikola Trnková bez asistence (6:3)
44:16 Hostující Tomanová kousíček vedle.
43:55 Vysoký pres domácích málem nesl ovoce.
43:20 Hostující Mečířová kousek nad!
42:55 Pomalejší rozjezd, tempo zatím spíše poklidné.
40:48 První střídání ve třetí třetině a hned dvě pološance domácích.
40:00 Střely ve druhé třetině 11:8. Viděli jsme dva góly v hostující síti a domácí tak vedou 5:3.
40:00 Střely ve 2. části: 11:8
39:05 Chvilka pobíhání sem a tam bez větších šancí.
37:30 Kalivodová trestuhodně mimo!
36:53 Dnešnímu utkání přihlíží 21 mlčících diváků.
36:03 DJ rozjíždí pecky a snaží se zapojit zatím chladné publikum.
34:46 Kreisingerová po dlouhé době chytá propagační střelu.
33:40 Resichlová zametá odražený balonek za bezmocnou Zajícovou.
33:39 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Eliška Reischlová, asistoval #17 Aneta Kalivodová (5:3)
32:39 Áďa Dlouhá přihrává křiznou na Hruškovou a skvělá Zajícová zabraňuje pátému gólu domácích.
32:07 Nigrinová na Bližňákovou a jdeme se radovat!
32:06 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #26 Angelika Bližňáková, asistoval #11 Aneta Nigrinová (4:3)
31:03 Další šance Ústí po ztrátě domácích na polovině hřiště.
30:20 Gólovka Ústí, hráčka promáchla krásnou příhru do prázdné.
29:33 Hostující tým v plném počtu.
28:40 Škvorová jen do masky Zajícové, Dobisíková prošla středem, střela ale nebyla přesná.
27:34 Přesilovku si zahrají také domácí po sekérečce na Skalickou.
27:33 Vyloučen hráč #87 Natálie Neumanová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
26:01 Famózní Štolbová vymíchala za hostující brankou dvě hráčky domácích, přeběhla celé hřiště a vyslala jedovku, kterou Kreisingerová chytá.
25:16 I druhá přesilovka hostů nevyužita.
24:47 Pěkná kombinace hráček Ústí končí střelou nad.
24:15 Teď je hra vyrovnaná, šance jsou na obou stranách.
23:17 Hrušková po ztrátě udělala tlak na hostující hráčku, bylo to u mantinelu a tam je to vždy nebezpečné.
23:16 Vyloučen hráč #36 Ivana Hrušková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře
22:00 Přesilovka u konce, domácí v plném počtu.
21:18 Oslabení zatím spíše jako přeslabení. Domácí bez problému s balonkem na čepeli.
20:01 Domácí trenéři ještě nemají správně odkrokovanou cestu do šaten a tak holky začínají ve čtyřech.
20:00 Vyloučen hráč #32 Nikola Trnková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za zdržování hry
20:00 Střely v první třetině 12:8 pro SKV. Jděte na kávičku a za 8 minut buďte zpátky!
20:00 Střely v 1. části: 12:8
19:57 Hostující Hudečková trestuhodně netrefuje šatňáka. Po první třetině je tak stav 3:3.
18:18 Další a další útoky se valí na Zajícovou.
17:13 Vesecká už už prostrkávala na úplně volnou Reischlovou, Zajícová si přihrávku pohlídala.
16:10 Vzýpětí na druhé straně šance domácí Hruškové.
16:09 Škvorová po perfektní přihrávce Bližňákové vysoko nad.
15:37 Znovu nepokrytá hostující standardní situace z rohu, Kreisingerová nadvakrát chytá.
14:59 Škvorová vyslala perfektní pumelici do vikýře, máme srovnáno!
14:58 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #75 Eliška Škvorová, asistoval #26 Angelika Bližňáková (3:3)
13:53 Štolbová se teď dobře hnala po mantinelu k domácí brance, po odrazech se k ní balonek vrátil a Kreisingerová musela zasahovat.
12:54 SKV tlačí, holky se ženou za vyrovnáním. Ústí se poslední minuty jen brání.
12:30 Domácí Skalická vyslala pěknou střelu z dálky, Zajícová připravena.
11:51 Domácí Bližňáková teď dvakrát vyzkoušela pozornost Zajícové, ta s problémy chytá.
10:07 Domácí Kalinová se dostala k odraženému balonku, hostující gólmanka nohou zasahuje.
08:45 Domácí teď mají více ze hry, Ústí zkouší brejky.
07:55 Agilní domácí Vesecká si obhodila obránkyni a z úhlu vyzkoušela bekhendem hostující gólmanku.
06:45 A hned vzápětí se prosazuje střelou "na teploměr" na bližší tyč Bližňáková. Dnes to budou gólové hody!
06:44 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #26 Angelika Bližňáková, asistoval #96 Anežka Dobisíková (2:3)
06:30 Neskutečný tah na bránu teď předvedla Vesecká! Vyhrála postupně dva souboje a na úrovni brankoviště našla poslepu čepel Reischlové! Pro tu již nebylo problém zasunout do prázdné!
06:29 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Eliška Reischlová, asistoval #76 Natalie Vesecká (1:3)
05:20 Po standardní situaci v rohu hřiště si domácí obrana nepohlídala náběh Štolbové, která do prázdné brány přidává již třetí branku hostujícího týmu!
05:19 GÓL Florbal Ústí! 0:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #10 Vendula Štolbová, asistoval #87 Natálie Neumanová (0:3)
04:56 Domácí Vesecká po úniku po mantinelu trefuje hostující gólmanku do masky. První střela domácích na branku.
04:09 Hostující hráčky zatím vysoce efektivní. Ze dvou střel vytěžily dva góly.
03:06 Dobisíková nechala balonek za sebou a Tomanová nájezd na gólmanku proměňuje blafákem do bekhendu.
03:05 GÓL Florbal Ústí! 0:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #48 Daniela Tomanová bez asistence (0:2)
00:37 První střela hostí končí hned gólem! Tvrdý projektil proletěl po zemi od půlky až do brány.
00:36 GÓL Florbal Ústí! 0:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #10 Vendula Štolbová, asistoval #3 Lucie Špírková (0:1)
00:17 Blináková po pěkné přihrávce střílí nad.
00:14 A domácí jdou hned do presu.
00:00 První buly nové sezóny 2022/2023 vyhrává hostující hráčka.
00:00 Vážení diváci, vítejte u online přenosu dnešního zápasu 1. ligy žen mezi domácím týmem TJ Sokol Královské Vinohrady a hostujícím týmem Florbal Ústí. Za necelých 10 minut začínáme!