Jakub HÁJEK
    ()
TV utkání 26. 09. 2024 OST vs. VIT

Florbal Chomutov B U23 - Kralupy Wolves 5:8
branky: 7. Adam Martin, 10. Marek Nekuda, 15. Marek Nekuda, 24. František Tadeáš Kubík, 44. Martin Morava - 3. Marek Čejka, 6. Jan Řehák, 31. Jan Řehák, 45. Jakub Hájek, 53. Jan Suk, 58. Jakub Hájek, 58. Jan Řehák, 59. Jakub Hájek; rozhodčí: Lukáš Pekárek - David Scholz; vyloučení: 4:1; využití: 1:1; diváků: 71; zásahy brankářů: Jakub Fiala 29 - Jan Blaho 23; po třetinách: 3:2, 1:1, 1:5
60:00 Komentář domácích Bocian Martin (Trenér): Kvalitní a rychle utkání. Myslím, že asi nejlepší, jaké jsme v letošní divizi odehráli, za což patří dík oběma týmům i rozhodčím. Škoda závěru ale díky hráčům za nasazení a výkon a soupeři blahopřeji k výhře.
60:00 Komentář hostů: V první řadě bych rád poděkoval soupeři za zápas, který se odehrál ve vysokém tempu. Bohužel se pro nás zápas nevyvíjel příliš dobře i přes to, že jsme byli lepším týmem a měli nespočet šancí, které bohužel skončili mimo bránu, případně hřiště. Nakonec se nám podařilo zápas otočit v posledních 10 minutách hry.
60:00 Střely ve 3. části: 9:13
58:26 GÓL Kralupy Wolves! 5:8
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #55 Jakub Hájek bez asistence (5:8)
57:45 Timeout Florbal Chomutov B U23
57:45 GÓL Kralupy Wolves! 5:7
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #48 Jan Řehák, asistoval #88 Jan Michálek (5:7)
57:36 GÓL Kralupy Wolves! 5:6
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #55 Jakub Hájek, asistoval #92 Marek Čejka (5:6)
56:10 Hosté se posouvají z obrany do útoku, aby zkusili využít přesilové hry.
55:15 Vyloučen hráč #25 Tomáš Kämpf družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za sekání
54:18 Rozehrávku z rohu u domácích prováděl hostující tým, který hned při rozehrání poslal míček mimo hřiště.
52:27 GÓL Kralupy Wolves! 5:5
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #32 Jan Suk, asistoval #15 Ondřej Diepolt (5:5)
52:14 Vyloučen hráč #42 Matyáš Rauscher družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za sekání
49:37 Další nevyužité přesilové hry hostů, ve které se spíše předvedl tým domácích.
48:54 Domácí se dostávají do útoku v oslabení.
47:29 Vyloučen hráč #8 Matyáš Müller družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za držení
45:09 Peksa se dostal do bitvy o míček a s míčkem se dokázal dostat i ven.
44:22 GÓL Kralupy Wolves! 5:4
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #55 Jakub Hájek bez asistence (5:4)
43:58 GÓL Florbal Chomutov B U23! 5:3
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #91 Martin Morava, asistoval #50 Martin Peksa (5:3)
42:38 Domácí ztratili míček, ale ihned se ho snaží vybojovat nazpět.
41:24 Na míčku převažují hosté.
40:01 Úvodní buly vyhrál tým hostů Kralupy Wolves.
40:00 Střely ve 2. části: 10:12
38:11 Blíží se už poslední minuta druhé třetiny.
35:28 Hosté provádějí rychlé prostřídání a dostávají se do útoku.
33:01 Zelinka stojící před bránou hostů dostává přihrávku a střílí těsně mimo.
32:03 Hra se začala přelévat ze strany na stranu, že není jasné kdo je na míčku.
30:29 GÓL Kralupy Wolves! 4:3
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #48 Jan Řehák, asistoval #66 Pavel Procházka (4:3)
28:55 Domácí napadají hostující hráče s míčkem.
27:18 V před brankovém souboji u domácích získává míček Chomutov.
26:18 Domácím se nedaří dostat k míčku.
24:15 Fiala byl ve správný čas na správném místě a provedl skvělý zákrok.
23:57 Hráč hostů běžící sám na brankáře trefuje břevno.
23:00 GÓL Florbal Chomutov B U23! 4:2
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #84 František Tadeáš Kubík, asistoval #17 Marek Nekuda (4:2)
21:09 K míčku se po minutě dostávají Kralupy.
20:01 Úvodní buly vyhrál tým domácích Florbal Chomutov B U23.
20:00 Střely v 1. části: 9:11
19:17 Přesilové hry nebylo využito a k míčku se dostávají domácí.
17:40 Hosté zatím nezvládají využít své přesilové hry.
17:09 Vyloučen hráč #51 Adam Martin družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za blokování florbalky
15:46 Z rozehry u domácí brány to posílá Chomutov až na útočnou polovinu.
14:21 GÓL Florbal Chomutov B U23! 3:2
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #17 Marek Nekuda, asistoval #84 František Tadeáš Kubík (3:2)
14:04 Domácí polevili v útoku a Kralupy se tak dostávají efektivně k míčku.
12:14 Pačmag si vybojval míček za domácí bránou.
10:41 Kralupy kombinují přihrávky přes střed.
09:48 Domácí se udržují na útočné polovině.
09:01 GÓL Florbal Chomutov B U23! 2:2
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #17 Marek Nekuda, asistoval #20 Tomáš Hennrich (2:2)
08:30 Vyloučen hráč #88 Jan Michálek družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání
08:11 Hosté se zmocňují míčku.
06:03 GÓL Florbal Chomutov B U23! 1:2
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #51 Adam Martin z trestného střílení (1:2)
05:47 Kralupy navyšují na brankovém stavu.
05:46 GÓL Kralupy Wolves! 0:2
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #48 Jan Řehák, asistoval #15 Ondřej Diepolt (0:2)
02:54 GÓL Kralupy Wolves! 0:1
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #92 Marek Čejka bez asistence (0:1)
02:38 Hosté se přesouvají na domácí stranu.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým domácích Florbal Chomutov B U23.