• 35 34:33
    2
    David JŮN

T.J. Sokol Břeclav - FBC GEPARDI BRNO yellow 10:2
branky: 4. Michal Říha, 9. Michal Šálek, 18. Borek Pihar, 19. Michal Šálek, 22. Eda Hűbner, 27. Michal Šálek, 28. Eda Hűbner, 30. Tobiáš Smutný, 32. Borek Pihar, 34. Michal Říha - 11. René Trojan, 19. René Trojan; rozhodčí: Anh Vu Pham - Martin Kohoutek; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Havránek ? - Martin Procházka ?; po třetinách: 2:1, 3:1, 5:0
34:33 Vyloučen hráč #71 David Jůn družstva T.J. Sokol Břeclav na 2 minuty za sekání
33:00 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 10:2
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #66 Michal Říha, asistoval #97 Eda Hűbner (10:2)
31:17 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 9:2
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #12 Borek Pihar bez asistence (9:2)
31:00 Trestné střílení družstva FBC GEPARDI BRNO yellow neproměnil #88 Nicolas Halva.
29:51 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 8:2
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #24 Tobiáš Smutný, asistoval #17 Šimon Plotz (8:2)
27:34 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 7:2
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #97 Eda Hűbner, asistoval #66 Michal Říha (7:2)
26:03 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 6:2
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #10 Michal Šálek z trestného střílení (6:2)
24:01 Po problémy s časomírou pokračujeme ve hře
21:45 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 5:2
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #97 Eda Hűbner, asistoval #10 Michal Šálek (5:2)
20:49 Vyloučen hráč #98 René Trojan družstva FBC GEPARDI BRNO yellow na 2 minuty za hrubost
18:45 GÓL FBC GEPARDI BRNO yellow! 4:2
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO yellow vstřelil #98 René Trojan bez asistence (4:2)
18:36 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 4:1
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #10 Michal Šálek, asistoval #66 Michal Říha (4:1)
17:39 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 3:1
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #12 Borek Pihar, asistoval #62 Roman Kilián (3:1)
16:13 Hra se přelévá ze strany na stranu, ale žádný z týmů nedokáže své šance proměnit.
10:47 GÓL FBC GEPARDI BRNO yellow! 2:1
09:05 Břeclav zatím přehrává Gepardy
08:01 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 2:0
03:12 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 1:0
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #66 Michal Říha, asistoval #10 Michal Šálek (1:0)