1:8
    Jan SPURNÝ
    (Slavík)

Fbc Topgal Šternberk - SAMIGAS FBS Olomouc 1:8
branky: 32. Tomáš Papica - 10. Marek Opluštil, 11. Erik Opluštil, 12. Radim Bečica, 17. Marek Opluštil, 22. Marek Opluštil, 31. Marek Opluštil, 35. Samuel Strašil, 36. Jan Spurný; rozhodčí: Václav Jiruška - Ladislav Špaček; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Richard Lenobel ? - Samuele Pedriali ?; po třetinách: 0:3, 0:2, 1:3
35:42 GÓL SAMIGAS FBS Olomouc! 1:8
Branku družstva SAMIGAS FBS Olomouc vstřelil #42 Jan Spurný, asistoval #8 Jan Slavík (1:8)
35:30 i za rozhodnutého stavu Šternberk stále ze  všech sil dotírá na branku Olomouce, bohužel ztrácí míček
34:52 GÓL SAMIGAS FBS Olomouc! 1:7
Branku družstva SAMIGAS FBS Olomouc vstřelil #12 Samuel Strašil, asistoval #40 Vojtěch Mádr (1:7)
31:10 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 1:6
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #11 Tomáš Papica, asistoval #47 Jakub Sedlák (1:6)
31:10 V přesilové hře po pěkné souhře Kuby Sedláka a Toma Papici padá konečně gól do olomoucké brány
30:54 Vyloučen hráč #9 Štěpán Mach družstva SAMIGAS FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:29 GÓL SAMIGAS FBS Olomouc! 0:6
Branku družstva SAMIGAS FBS Olomouc vstřelil #14 Marek Opluštil, asistoval #12 Samuel Strašil (0:6)
29:50 Golman Šternberka likviduje několik šanci Olomouce
28:42 Vyloučen hráč #7 Jana Mikolajková družstva Fbc Topgal Šternberk na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:15 Janík Rychtecký v rychém útoku hraje neskutečně obětavě
28:15 Tom Papica, Jana Mikolajková a Kuba Sedlák tříští několik rychlých útoků soupeře
26:17 Šternberk v přesilové hře aktivní, bohužel ke kýženému gólu v síti Olomouce to nevedlo
23:49 Vyloučen hráč #8 Jan Slavík družstva SAMIGAS FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:38 Tom Papica, Maťa Šnorych v krásné akci, bohužel obrana Olomouce zafungovala bezchybně
21:48 GÓL SAMIGAS FBS Olomouc! 0:5
Branku družstva SAMIGAS FBS Olomouc vstřelil #14 Marek Opluštil, asistoval #22 Radim Bečica (0:5)
21:10 Jana Mikolajková opět předvedla výborný obranný zákrok a zastavila akci Olomouce
18:17 Rychlá akce šternberských florbalistů bohužel ke gólu nevedla
16:38 GÓL SAMIGAS FBS Olomouc! 0:4
Branku družstva SAMIGAS FBS Olomouc vstřelil #14 Marek Opluštil, asistoval #18 Jan Borik (0:4)
16:38 Olomouc v rychlé akci zvyšuje náskok
14:25 Šternberk tlačí na bránu Olomouce, zatím bez úspěchu
12:40 Jana Mikolajková obětavě zablokovala stelu soupeře a dalším zákrokem pohlídala Olomouckého útočníka
11:31 GÓL SAMIGAS FBS Olomouc! 0:3
Branku družstva SAMIGAS FBS Olomouc vstřelil #22 Radim Bečica, asistoval #18 Jan Borik (0:3)
10:35 Olomouc tlačí domácí před jejich branou
10:10 GÓL SAMIGAS FBS Olomouc! 0:2
Branku družstva SAMIGAS FBS Olomouc vstřelil #96 Erik Opluštil, asistoval #52 Tomáš Juříček (0:2)
09:01 GÓL SAMIGAS FBS Olomouc! 0:1
07:54 fantastický obranný zákrok Martina Rychteckého
04:45 domácí zvládli přesilovku soupeře
03:30 golman domáchích fantasticky zasahuje
02:45 Vyloučen hráč #47 Jakub Sedlák družstva Fbc Topgal Šternberk na 2 minuty za blokování florbalky
01:00 zápas začíná rychlou hrou a šancemi na obou stranch