45
  • 45 44:06
    Vikings

FBC Vikings Kopřivnice - FBC Intevo Třinec  4:3
branky: 12. Benjamín Janek, 25. Vítězslav Kríž, 33. Robert Socha, 38. Lukáš Michna - 27. Daniel Tonowski, 27. Jiří Martynek, 32. Ondřej Bajtek; rozhodčí: Dalibor Plesník - Zbyněk Macura; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Lukáš Mikušek ? - Martin Kreis ?; po třetinách: 1:0, 1:2, 2:1
44:06 Timeout FBC Vikings Kopřivnice
43:46 Timeout FBC Intevo Třinec
39:53 Vyloučen hráč #32 Jakub Gorgosz družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za opakované přestupky
37:21 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 4:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #13 Lukáš Michna, asistoval #15 Ondřej Holaň (4:3)
32:52 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Robert Socha, asistoval #13 Lukáš Michna (3:3)
31:02 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #13 Ondřej Bajtek, asistoval #16 Šimon Czernek (2:3)
29:59 Vyloučen hráč #17 Vítězslav Kríž družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za vysoká florbalka
26:53 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #11 Jiří Martynek bez asistence (2:2)
26:37 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #10 Daniel Tonowski bez asistence (2:1)
24:12 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #17 Vítězslav Kríž bez asistence (2:0)
11:17 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #25 Benjamín Janek bez asistence (1:0)