5:4
    Michael MRÓZEK
    ()

1.FK Ostrava JIH - FbK Horní Suchá C 5:4
branky: 5. Tomáš Planička, 12. Tomáš Planička, 20. Marek Plaček, 23. Tomáš Planička, 26. Marek Plaček - 3. Milan Mašurka, 3. Jan Smiga, 14. Ondřej Hašek, 36. Michael Mrózek; rozhodčí: Robert Horák - Jakub Vahalík; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Winter ? - Róbert Malošík ?; po třetinách: 2:2, 2:1, 1:1
35:34 Timeout 1.FK Ostrava JIH
35:34 GÓL FbK Horní Suchá C! 5:4
Branku družstva FbK Horní Suchá C vstřelil #57 Michael Mrózek bez asistence (5:4)
35:34 Snížení je tady! A Jih bere Timeout. A suchá zůstává v šesti. Dramaaaa!
35:05 Jih párkrát zkusil trefit prázdnou kasu, ale bez výsledku.
34:05 Suchá v šesti!! vyplatí se risk?
34:00 Poslední dvě minuty a dva góly rozdíl. Tak jak to dopadne?
32:40 Přesilovka nevyužita a do konce necelé 4 minuty. I poslední soutěž přináší dramata. Dnes jedno z nich sledujeme.
31:01 A je tu přesilovka Suché. Ideální čas na zvrat v utkání.
30:13 Vyloučen hráč #5 Marek Plaček družstva 1.FK Ostrava JIH na 2 minuty za hra bez florbalky
30:13 Hráč Jihu zapomněl hokejku a hrál. to se nesmí. Uvidíme 22 vteřin hru 4 na 4.
29:58 Jih ostřeluje bránu soupeře, ale ne a ne ji trefit.
28:35 Vyloučen hráč #27 Jan Goryczka družstva FbK Horní Suchá C na 2 minuty za nesportovní chování
28:35 Za nepěkné chování k rozhodčím si půjde hráč Suché posedět na dvě minuty. Škoda, to se prostě nedělá.
25:48 GÓL 1.FK Ostrava JIH! 5:3
Branku družstva 1.FK Ostrava JIH vstřelil #5 Marek Plaček bez asistence (5:3)
25:48 Střela Suché do prvního hráče, brejk a neomylná trefa do horního rohu branky. Jih vede o dva góly.
24:01 Máme tady poslední část. Uvidíme, kdo si nakonec připíše více bodů do tabulky. Trochu více to přejeme Jihu, tak snad to dopadne.
22:48 GÓL 1.FK Ostrava JIH! 4:3
Branku družstva 1.FK Ostrava JIH vstřelil #55 Tomáš Planička, asistoval #22 Petr Strakoš (4:3)
22:48 V přesilovce to nevyšlo, ale po jejím konci se Jih ujímá vedení. Sledujeme dramatický zápas.
20:55 Brejk Suché, ale golman Jihu drží remízu.
20:21 Laciná  chyba a je tu další šance pro Jih.
20:20 Vyloučen hráč #61 Miroslav Böhm družstva FbK Horní Suchá C na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
19:06 GÓL 1.FK Ostrava JIH! 3:3
Branku družstva 1.FK Ostrava JIH vstřelil #5 Marek Plaček, asistoval #13 Lukáš Pudil (3:3)
19:06 Z následného brejku přišlo srovnání. Bum a je to 3:3.
18:56 Standartka Suché z dobré vzdálenotsti nevyužita.
17:40 3 na 2, krásná klika, ale končí vedle brány. Jih netrestá chyby soupeře.
16:45 Přesilovka zůstala nepotrestána, ale hned po jejím konci trefil hráč Jihu břevno.
15:50 Jih tlačí, ale přesilovku zatím nevyužívá. Soupeř kvalitně brání.
14:36 Hráč horní Suché přehnal snahu a na svě minuty si odpočine na trestné lavici.
14:35 Vyloučen hráč #44 Petr Bezděčík družstva FbK Horní Suchá C na 2 minuty za sekání
13:50 Projektil z poloviny tečuje hráč Horní Suché. 3:2
13:49 GÓL FbK Horní Suchá C! 2:3
Branku družstva FbK Horní Suchá C vstřelil #40 Ondřej Hašek, asistoval #30 Jakub Král (2:3)
12:50 Horní suchá tlačí, ale z brejku zahrozil Jih. Golman lapá.
12:10 Je tady druhá třetina, uvidíme, co přinese.
11:17 GÓL 1.FK Ostrava JIH! 2:2
Branku družstva 1.FK Ostrava JIH vstřelil #55 Tomáš Planička, asistoval #5 Marek Plaček (2:2)
11:17 Střela Jihu našla cíl. Je srovnáno!
09:16 Týmy se nemohou dostat do zakončení. Hra se odehrává v meziprostoru.
07:50 Zvoní tyč! Po střele hráče Horní Suché
06:50 Hráč Horní Suché prověřil soupeřova brankáře
04:28 GÓL 1.FK Ostrava JIH! 1:2
Branku družstva 1.FK Ostrava JIH vstřelil #55 Tomáš Planička, asistoval #10 Adam Lőw (1:2)
02:47 GÓL FbK Horní Suchá C! 0:2
Branku družstva FbK Horní Suchá C vstřelil #16 Jan Smiga bez asistence (0:2)
02:42 GÓL FbK Horní Suchá C! 0:1
Branku družstva FbK Horní Suchá C vstřelil #22 Milan Mašurka, asistoval #8 Milan Mašurka (0:1)