6:6
    Lukáš TEICHMANN
    (Chvěja)

1. FBK Eagles Orlová B - RH PIVING Ostrava 6:6
branky: 1. Tomáš Kříž, 13. Martin Tököly, 16. Ondřej Babiš, 21. Marek Krmášek, 24. Daniel Beneš, 28. Ondřej Babiš - 7. Dan Hrbáček, 9. Lukáš Richtar, 16. Stanislav Chvěja, 19. Lukáš Vaněk, 30. Dan Hrbáček, 36. Lukáš Teichmann; rozhodčí: Daniel Kotzur - Jan Adamík; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Kloza -6 - Patrik Plevák ?; po třetinách: 1:2, 4:2, 1:2
35:20 GÓL RH PIVING Ostrava! 6:6
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil #33 Lukáš Teichmann, asistoval #35 Stanislav Chvěja (6:6)
34:35 Timeout 1. FBK Eagles Orlová B
29:54 GÓL RH PIVING Ostrava! 6:5
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil #4 Dan Hrbáček, asistoval #33 Lukáš Teichmann (6:5)
27:52 GÓL 1. FBK Eagles Orlová B! 6:4
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil #55 Ondřej Babiš, asistoval #3 Martin Tököly (6:4)
25:06 hra je vyrovnaná z minuty na minutu se mění hra, 3. třetina zatím z obou stran bez zbytečných faulů
23:10 GÓL 1. FBK Eagles Orlová B! 5:4
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil #9 Daniel Beneš, asistoval #12 Matyáš Pleva (5:4)
20:18 GÓL 1. FBK Eagles Orlová B! 4:4
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil #2 Marek Krmášek, asistoval #14 Adam Szarowski (4:4)
18:47 GÓL RH PIVING Ostrava! 3:4
Vlastní branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil #81 Lukáš Vaněk (3:4)
15:59 GÓL 1. FBK Eagles Orlová B! 3:3
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil #55 Ondřej Babiš, asistoval #8 Tomáš Kříž (3:3)
15:50 GÓL RH PIVING Ostrava! 2:3
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil #35 Stanislav Chvěja, asistoval #25 Dominik Špaček (2:3)
12:39 GÓL 1. FBK Eagles Orlová B! 2:2
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil #3 Martin Tököly, asistoval #81 Lukáš Vaněk (2:2)
11:06 Piving si dal nejspíše mezi zápasy svou pivní dopovací dávku a hrajou jako vyměnění
10:32 Je to větší hrot jak předtím, hra se nese tam a zpět
08:22 Vyloučen hráč #12 Matyáš Pleva družstva 1. FBK Eagles Orlová B na 2 minuty za hrubost
08:00 GÓL RH PIVING Ostrava! 1:2
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil #27 Lukáš Richtar, asistoval #4 Dan Hrbáček (1:2)
06:00 GÓL RH PIVING Ostrava! 1:1
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil #4 Dan Hrbáček, asistoval #8 Šimon Jeřábek (1:1)
00:24 Vyloučen hráč #3 Martin Tököly družstva 1. FBK Eagles Orlová B na 2 minuty za blokování florbalky
00:14 GÓL 1. FBK Eagles Orlová B! 1:0
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil #8 Tomáš Kříž, asistoval #12 Matyáš Pleva (1:0)