• 39 38:58
    2
    Václav DOČEKAL

FBC Playmakers Prostějov - FBC Mohelnice B 4:3
branky: 11. Bohuslav Mikulecký, 16. Denis Mikulecký, 28. Miroslav Bukovan, 28. Denis Mikulecký - 10. Jan Kotrle, 23. Tomáš Novotný, 27. Jan Kotrle; rozhodčí: Stanislav Kosek - Jaromír Kubáč; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Miroslav Klimeš ? - Dominik Hejný ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 2:1
39:00 Ukončení 3. části
38:58 Vyloučen hráč #11 Václav Dočekal družstva FBC Mohelnice B na 2 minuty za sekání
37:28 Timeout FBC Playmakers Prostějov
37:08 Mira Klimeš dneska dává neskutečné zákroky a drží svůj tým ve vedení
36:44 Timeout FBC Mohelnice B
27:50 GÓL FBC Playmakers Prostějov! 4:3
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #30 Denis Mikulecký, asistoval #13 Václav Trčka (4:3)
27:50 Denis otáčí vývoj zápasu!!!
27:27 GÓL FBC Playmakers Prostějov! 3:3
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #33 Miroslav Bukovan, asistoval #79 Bohuslav Mikulecký (3:3)
27:27 Tečovaná střela Bukece končí v bráně, i takové goly se počítají. A tak je vyrovnáno
26:30 GÓL FBC Mohelnice B! 2:3
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil #64 Jan Kotrle, asistoval #68 Filip Diblík (2:3)
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
22:31 GÓL FBC Mohelnice B! 2:2
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil #96 Tomáš Novotný, asistoval #87 Jiří Šula (2:2)
10:49 GÓL FBC Playmakers Prostějov! 1:1
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #79 Bohuslav Mikulecký, asistoval #10 Zbyněk Mráček (1:1)
09:03 GÓL FBC Mohelnice B! 0:1
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil #64 Jan Kotrle, asistoval #17 Tomáš Kovář (0:1)
04:29 Vyloučen hráč #8 Michal Závodný družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za hra rukou