64
  • 64 63:44
    5:6

TEXAS LONGHORNS - SK BIVOJKY LITVÍNOV 5:6p
branky: 7. Michaela Lupačová, 15. Jana Pavlicová, 17. Michaela Lupačová, 20. Michaela Lupačová, 57. Michaela Lupačová - 31. Nela Havlínová, 31. Veronika Kundertová, 33. Lenka Svobodová, 50. Karolína Slavíková, 60. Nela Havlínová, 64. Nela Havlínová; rozhodčí: Šimon Kořínek - Jan Řehák; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Štěpánka Neumanová 29 - Aneta Švátorová 21; po třetinách: 4:0, 0:3, 1:2, 0:1
70:00 Komentář domácích Škvor Daniel (Trenér): Dnes těžko hodnotit...Podobný průběh jako včera, dobrá první třetina a půlka druhé třetiny. Pak dostaneme hloupé góly a seběvědomí je rázem pryč. Pro nás ale cenná zkušenost, kterou (snad) zúročíme v příští sezóně. Díky všem za konečně celou sezónu.
70:00 Komentář hostů Všetula Vadim (Trenér): Dle skóre v průběhu utkání by se mohlo zdát, že to bylo stejné, jak včera, ale vůbec. Oba týmy hrály super, ale Texas dobře střílel a překvapil i taktikou. Dokázali jsme na ní zareagovat až ve 2. třetině. Pak už nám to začalo padat a ukázali jsme sílu v nestandartních situací. Powerplay paráda. Poklona soupeři, líbí se mi to jejich nadšení a hezká saka kolegů...já zůstanu asi u toho smradlavého trička. Nehvizdy to natáčeli, tak uvidíme, na kterém kanálu poběžíme...na RT doufám ne. Díky za bojovnost a že to nevzdáváme, díky i soupeři za dobrou přípravu na další kolo.
70:00 Střely v prodloužení: 0:5
70:00 Ukončení prodloužení
63:44 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 5:6
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #41 Nela Havlínová, asistoval #77 Laura Vytrhlíková (5:6)
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 9:11
59:52 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 5:5
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #41 Nela Havlínová, asistoval #86 Leona Tancošová (5:5)
58:33 Timeout SK BIVOJKY LITVÍNOV
56:30 GÓL TEXAS LONGHORNS! 5:4
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #44 Michaela Lupačová, asistoval #16 Aneta Rozehnalová (5:4)
49:34 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 4:4
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #33 Karolína Slavíková, asistoval #41 Nela Havlínová (4:4)
48:59 Vyloučen hráč #51 Andrea Černá družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 8:9
39:43 Vyloučen hráč #41 Nela Havlínová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:37 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 4:3
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #14 Lenka Svobodová, asistoval #11 Veronika Kundertová (4:3)
30:38 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 4:2
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #11 Veronika Kundertová, asistoval #14 Lenka Svobodová (4:2)
30:14 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 4:1
20:00 Střely v 1. části: 9:10
19:57 GÓL TEXAS LONGHORNS! 4:0
18:37 Vyloučen hráč #88 Tereza Šalátová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
16:08 GÓL TEXAS LONGHORNS! 3:0
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #44 Michaela Lupačová, asistoval #93 Veronika Raková (3:0)
14:24 GÓL TEXAS LONGHORNS! 2:0
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #33 Jana Pavlicová, asistoval #76 Petra Budská (2:0)
06:35 GÓL TEXAS LONGHORNS! 1:0