• 59 58:54
    2
    Marek HONZÁK

FBŠ SLAVIA Plzeň - TJ Sokol Královské Vinohrady 3:8
branky: 4. Mikuláš Mazanec, 45. Adam Stejskal, 54. Jiří Čížek - 6. Richard Kellenberger, 23. Filip Píše, 25. František Urbánek, 28. František Urbánek, 37. Richard Kellenberger, 45. František Urbánek, 48. Filip Píše, 56. Jakub Pekárek; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 5:8; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Patrik Urban 23 - Jiří Trojan 21; po třetinách: 1:1, 0:4, 2:3
60:00 Komentář hostů Purkrábek Miroslav (Trenér): Dnes rozhodly naše oslabení, kterých jsme měli víc než dost. V první třetině jsme na soupeře nestačili a spíš jsme se nechali vozit na kolotoči, pak už jsme začali i bránit a daly nějaký ten gól. Ke konci zápasu se zřejmě projevila početní převaha. Děkujeme soupeři, že jsme dnes odehráli.
60:00 Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér): Z naší strany je jediné pozitivum, že se zápas odehrál. Poslepovali jsem co se dalo a sehnali 10 odvážných do pole. Hra pak vypadala úplně jinak, než jsme chtěli. Místo zabezpečené obrany a breků, jsme hráli více času na míčku, který jsme následně ztráceli a soupeř trestal. I přesto jsme si vypracovali dostatek šancí, které skončily na našich čepelích. Přesilovek jsme měli bambilion a gól žádný. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 10:11
58:54 Vyloučen hráč #37 Adam Stejskal družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost
58:54 Vyloučen hráč #63 Marek Honzák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost
57:37 Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady neproměnil #92 Jakub Pekárek.
56:09 Vyloučen hráč #12 Vojtěch Honzák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost
55:12 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:8
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #92 Jakub Pekárek, asistoval #10 Denis Dvořáček (3:8)
53:26 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:7
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #98 Jiří Čížek, asistoval #90 Mikuláš Mazanec (3:7)
51:30 Přesilové hry dnes domácím nejdou, ani na šestý pokus se ji využít nepodařilo
49:30 Vyloučen hráč #92 Jakub Pekárek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost
48:08 Oba týmy v plném počtu
47:06 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #77 Filip Píše, asistoval #10 Denis Dvořáček (2:7)
45:26 Vyloučen hráč #37 Adam Stejskal družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za zdržování hry
44:19 Dvě rychlé branky na každé straně. Urbánek kompletu hat-trick, na druhé straně se trefuje Adam Stejskal
44:16 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #37 Adam Stejskal, asistoval #19 Patrik Med (2:6)
44:00 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #40 František Urbánek, asistoval #77 Filip Píše (1:6)
41:35 Domácí v plném počtu
40:00 Střely ve 2. části: 7:12
39:35 Vyloučen hráč #99 Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
36:30 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #18 Richard Kellenberger, asistoval #66 František Vrňata (1:5)
34:45 Domácí v plném počtu
32:45 Vyloučen hráč #98 Jiří Čížek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za držení
31:42 I čtvrtá přesilovka domácích zůstává nevyužita
31:11 Domácím se stále nedaří překonat Trojana v brance SKV, střelu Huleše teď vyhlavičkoval do rohu
29:42 Vyloučen hráč #22 Jakub Dočekal družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
28:11 Teď domácí zachránila tyčka od další inkasované branky
27:00 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #40 František Urbánek, asistoval #10 Denis Dvořáček (1:4)
25:40 Stejskal prošel podél mantinelu a snažil se natlačit před branku, jeho střela ale pak letěla mimo branku hostů
24:32 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #40 František Urbánek, asistoval #67 Jiří Trojan (1:3)
24:32 Trojan dlouhým výhozem poslal Urbánka do brejku, a ten posílá SKV do vedení 3:1
22:35 Domácí mohli hned vyrovnat, ale obě dvě šance chytá Trojan
22:07 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #77 Filip Píše, asistoval #40 František Urbánek (1:2)
22:07 Teď už hosté přesilovku využívají díky střele zdálky, kterou Urban přes hráče před sebou jen těžko mohl vidět
21:45 Tentokrát budou mít výhodu přesilové hry hosté, hned v úvodu si připsal tšžký zákrok Urban
21:43 Vyloučen hráč #99 Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 7:8
19:13 Stejskalovu střelu brankář SKV chytá
18:00 Hosté v plném počtu, 3 nevyužité přesilovky by mohly domácí mrzet
17:21 Na druhé straně brejk hostů. ale Urban také chytá
17:05 Ve velké šanci Čížek, ale trefuje pouze brankáře hostů
16:16 Série vyloučení na straně SKV. Domácí zatím přesilovky nevyužívají.
16:00 Vyloučen hráč #18 Richard Kellenberger družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za zdržování hry
10:38 Vyloučen hráč #7 Ondřej Zika družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za vysoká florbalka
08:42 Střela Binědy sražena nad branku
05:38 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #18 Richard Kellenberger z trestného střílení (1:1)
05:38 Kellenberger s přehledem proměňuje trestné střílení a vyrovnává
03:44 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #90 Mikuláš Mazanec, asistoval #19 Patrik Med (1:0)
03:44 Med našel krásnou přihrávkou Mazance, který už pouze uklidil balonek do odkryté branky