• 60 59:34
    2
    Jan ZOUFALÝ

SOKOLI Pardubice - Předvýběr.CZ Florbal MB 6:8
branky: 33. Matouš Sákra, 38. Jakub Prášek, 45. Martin Kršek, 51. Dominik Schlappl, 53. Jakub Prášek, 56. Jan Stuchlík - 4. Ondřej Pužman, 15. Ondřej Pužman, 19. Ondřej Pužman, 24. Jakub Seibert, 30. Ondřej Pužman, 51. Michal Fišera, 56. Marek Korych, 59. Jan Zoufalý; rozhodčí: Václav Křepelák - Pavel Houserek; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 63; zásahy brankářů: Daniel Paar 31 - Martin Navrátil 23, Dominik Hanuš 4; po třetinách: 0:3, 2:2, 4:3
59:59 Vyjádření trenéra hostí: Po výsledkově povedené 1. třetině soupeř zvýšil svou hru a my jsme si chybami při hře s míčkem zápas velmi zkomplikovali a darovali soupeři mnoho brejkových situací. Jsme rádi, že se nám výsledkově daří, ale musíme být lepší a stále kvalitně pracovat.
59:59 Vyjádření trenéra domácích: Po takovém zápase jsou smíšené pocity, protože je velká škoda, jakým způsobem jsem do něj vstoupili. Ustrašený výkon, který dostal soupeře do vedení. Moc si ale cením toho, jak jsme se do zápasu dokázali vrátit. V koncovce jsme pak udělali zbytečné chyby a obrat nedotáhli. I tak jsme ale se zápasem a výkonem v jeho druhé polovině spokojení a takto se chceme prezentovat.
59:34 Vyloučen hráč #39 Jan Zoufalý družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání
58:24 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 6:8
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #39 Jan Zoufalý bez asistence (6:8)
57:35 Timeout SOKOLI Pardubice
56:52 Vyloučen hráč #5 Michal Fišera družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:47 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:7
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #90 Jan Stuchlík, asistoval #98 Matouš Sákra (6:7)
55:41 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 5:7
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #24 Marek Korych bez asistence (5:7)
55:00 Posledních 5 minut bude velmi dramatických
53:06 Vyloučen hráč #98 Matouš Sákra družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hra na zemi
52:55 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:6
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #70 Jakub Prášek, asistoval #21 Jan Nezval (5:6)
52:55 Střídání brankáře. Nový brankář #9 Dominik Hanuš družstva Předvýběr.CZ Florbal MB
52:03 Domácí trefují břevno
51:30 Hosté odpovídají a vedou opět o 2 góly
50:43 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:6
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #5 Michal Fišera, asistoval #13 Jakub Seibert (4:6)
50:10 Domácí využívají standartní situaci, Navrátil měl zakrytý výhled
50:00 Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
50:00 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #99 Dominik Schlappl, asistoval #74 Matyáš Mík (4:5)
49:28 Hosté se dopustili útočného faulu a hrají domácí
48:55 Mík trefuje břevno
48:00 Teď Pardubice na chvíli zamkli Boleslavské, ale pálily nad bránu
44:30 Domácí skórují chvíli po ukončení přesilové hry a dostávají se do zápasu
44:27 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #22 Martin Kršek, asistoval #20 Jan Kubec (3:5)
42:37 Pardubice zatím vystřelily jen jednou
42:03 Vyloučen hráč #32 Tomáš Volovik družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání
41:22 Oba golmani teď zastavili střely útočníků
39:59 Zásahy golmanů v 2. třetině Domácí 8 Hosté 12
39:55 Střela Stuchlíka trefila helmu Navrátila
38:30 Domácí posledních pár střídání dostali Boleslav pod tlak a jsou odměněni gólem
37:45 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #70 Jakub Prášek, asistoval #44 Lukáš Drahný (2:5)
36:38 Nezval zastavil brejk hostí
32:50 Sákra dostal příliš prostoru ve středu hřiště a střelou k tyči rozjasnil publikum
32:40 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #98 Matouš Sákra, asistoval #90 Jan Stuchlík (1:5)
29:10 Hosté teď předvedli, jak naložit se situací 2 na 1
29:04 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #76 Ondřej Pužman, asistoval #13 Jakub Seibert (0:5)
28:35 Standartní situaci z dobré pozice domácí nevyužili
26:15 Prášek pálil z výběhu, Navrátil by pozorný
24:00 Klasické nedáš, dostaneš. Hosté vedou už o 4 góly a Pužman byl u všeho
23:53 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #13 Jakub Seibert, asistoval #76 Ondřej Pužman (0:4)
22:15 Další tyčka domácích, Navrátil si branku postavil velmi dobře
20:30 Dorážku Sákry golman hostí chytá
19:59 Hosté přijeli plni energie, dobře kombinují a rychle zastavují brejky domácích. Ti budou muset do zbytku zápasu přidat na síle a na přesnosti střelby
19:59 Zásahy golmanů v 1. třetině Domácí 10 Hosté 4
19:55 Stuchlík se dostal k odraženému míčku, ale trefil pouze tyč
18:55 Rychle využitá přesilová hra a  Pužman kompletuje čistý hattrick
18:48 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #76 Ondřej Pužman, asistoval #5 Michal Fišera (0:3)
17:39 Vyloučen hráč #98 Matouš Sákra družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost
17:30 Odložené vyloučení,  Boleslav ve výhodě
14:35 Když už se domácí dostanli na útočnou polovinu, rychle ztratili balonek a hosté si se situací 2 na 1 poradili skvěle
14:31 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #76 Ondřej Pužman, asistoval #39 Jan Zoufalý (0:2)
13:20 Paar se skvěle přesunul a podržel domácí tým
12:30 Boleslav je aktivnější a pardubické obraně připravuje těžké chvilky
10:40 Oba týmy mají problémy v rozehrávce a po chybách vidíme rychlé protiútoky
09:30 Šťastný odraz zachránil Boleslavské od jistého gólu
08:36 Po rychlé kombinaci pálil Sákra, ale střela šla těsně mimo
06:15 Pardubice vybojovaly balonek na útočné polovině, ale v zápětí ho ztratily
04:40 Následující střelu Boleslavi Paar chytá
03:20 Boleslavští zamkli domácí a po střele od mantinelu se ujímají vedení