3:3
    Filip BORL
    (Severa)

FBC Draci Říčany - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 3:3
branky: 8. Matyáš Filip, 17. Marek Severa, 26. Filip Borl - 4. Antonín Blažek, 5. Adam Benetka, 15. Martin Fanta; rozhodčí: Jindřich Kratochvíl - Tomáš Cimrman; vyloučení: 0:1 + TT + Adam Benetka 5; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jakub Mrázek ? - Tomáš Novák ?; po třetinách: 1:2, 2:1
26:00 Ukončení 2. části
25:24 Chlupan s Ráďou motivují své svěčence, odhodlání tam je.
25:04 GÓL FBC Draci Říčany! 3:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #30 Filip Borl, asistoval #44 Marek Severa (3:3)
25:04 GÓÓÓÓÓL, Borl senyační střelou na přední srovnává stav na 3:3
24:11 Atmosféra na lavičce Draků je dobrá, naděje umírá poslední
23:00 POJĎME DRACI DÁME GÓÓÓL
22:56 Timeout FBC Draci Říčany
22:56 Vyloučen hráč #35 Matěj Gavenda družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hra bez florbalky
21:50 Krásná spolupráce All-Stara z Rookie Campu s Márou Severou, bohužel gólman šanci chytá
19:30 Ondra Kock dnes jezdí jako legenda Draků Honza Bych známý také jako GOPNIK, ještě aby ne když nosí jeho dres
16:26 GÓL FBC Draci Říčany! 2:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #44 Marek Severa, asistoval #30 Filip Borl (2:3)
16:26 Fíla Borl se prorval předbránu kde upadl a Mára Severa dává gól.
14:08 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #20 Martin Fanta bez asistence (1:3)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:59 Motivační proslov Chlupana s Ráďou vždycky nabudí, teď je důležité, aby to kluci ukázali v druhé půli
11:31 Krejčí trestuhodně minul
09:16 Draci pětiminutovou přésu využívají pouze jednou. Stav utkání tak zůstává 1:2
07:01 GÓL FBC Draci Říčany! 1:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #73 Matyáš Filip, asistoval #44 Marek Severa (1:2)
07:01 Druhý pokus golfovou střelou Matyho Filipa již končí v brace. Draci tak snižují
06:05 Ačkoli mají Draci přesilovku, nedokáží se dostat do souvislejšího tlaku
04:17 Hráč, který vstřelil gól, bohužel není v zápise a dostává červenou kartu , Bohemians tak bude hrát pětiminutové oslabení
04:16 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #23 Adam Benetka, asistoval #4 Jan Fanta (0:2)
04:16 Vyloučen hráč #23 Adam Benetka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 5 minuty za neuvedení v sestavě
04:16 Bohužel chyba, domácího gólmana byla zužitkována střelou do šibenice
03:46 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #18 Antonín Blažek, asistoval #71 Matyáš Koucký (0:1)
03:46 Tentokrát Blažek ležícího Kubu Mrázka prostřelil
03:20 Lávička výborně získal na půli, ale páli do brankáře
02:45 Blažek minul
01:17 Lehké zaváhání domácího kapitána při rozehře napravil ziskem Robin Vazač.
00:00 Zdravíme vás na dnešním zápase mezi říčanskými Draky a FBŠ Bohemians