Martin ECKSTEIN
    (Polcar)
EFT Karlovy Vary

Panthers Praha D - PALERMO PŘÍBRAM 18:6
branky: 4. Martin Šáda, 4. Lukáš Pokorný, 4. Matouš Hrubý, 5. Jan Slavata, 7. David Polcar, 9. David Pech, 11. Martin Šáda, 12. Matěj Špalek, 12. Matouš Hrubý, 18. Vojtěch Zdrubecký, 20. Jan Slavata, 21. Martin Šáda, 21. David Polcar, 22. David Polcar, 27. Matěj Špalek, 34. Vojtěch Zdrubecký, 35. David Polcar, 36. Martin Eckstein - 7. Zdeněk Císař, 19. Zdeněk Císař, 23. Zdeněk Císař, 23. Kamil Vohradský, 27. Zdeněk Císař, 30. Daniel Schwab; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 0:4 + Filip Balek OS + Michal Petrásek OS + Aleš Těhle TT + 5; využití: 1:0; zásahy brankářů: Štěpán Hrubý ? - Petr Švejnoha ?; po třetinách: 9:1, 5:3, 4:2
35:13 GÓL Panthers Praha D! 18:6
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil #66 Martin Eckstein, asistoval #52 David Polcar (18:6)
34:38 GÓL Panthers Praha D! 17:6
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil #52 David Polcar, asistoval #39 Lukáš Pokorný (17:6)
33:04 GÓL Panthers Praha D! 16:6
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil #29 Vojtěch Zdrubecký, asistoval #91 Matouš Hrubý (16:6)
29:22 GÓL PALERMO PŘÍBRAM! 15:6
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil #27 Daniel Schwab, asistoval #21 Jiří Ureš (15:6)
26:51 GÓL PALERMO PŘÍBRAM! 15:5
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil #43 Zdeněk Císař, asistoval #21 Jiří Ureš (15:5)
26:05 GÓL Panthers Praha D! 15:4
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil #98 Matěj Špalek, asistoval #39 Lukáš Pokorný (15:4)
22:57 GÓL PALERMO PŘÍBRAM! 14:4
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil #31 Kamil Vohradský, asistoval #74 Jan Císař (14:4)
22:18 GÓL PALERMO PŘÍBRAM! 14:3
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil #43 Zdeněk Císař bez asistence (14:3)
21:04 GÓL Panthers Praha D! 14:2
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil #52 David Polcar bez asistence (14:2)
20:44 GÓL Panthers Praha D! 13:2
20:01 GÓL Panthers Praha D! 12:2
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil #11 Martin Šáda, asistoval #29 Vojtěch Zdrubecký (12:2)
19:58 Vyloučen hráč #5 Roman Vršecký družstva PALERMO PŘÍBRAM na 2 minuty za nesportovní chování
19:58 Vyloučen hráč #10 Aleš Těhle družstva PALERMO PŘÍBRAM na 5 minuty za nesportovní chování
19:58 Vyloučen hráč #10 Aleš Těhle družstva PALERMO PŘÍBRAM do konce utkání - technický trest
19:58 Vyloučen hráč #51 Michal Petrásek družstva PALERMO PŘÍBRAM - osobní trest
19:58 Vyloučen hráč #51 Michal Petrásek družstva PALERMO PŘÍBRAM na 2 minuty za sekání
19:58 Vyloučen hráč #51 Michal Petrásek družstva PALERMO PŘÍBRAM na 2 minuty za nesportovní chování
19:35 GÓL Panthers Praha D! 11:2
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil #13 Jan Slavata, asistoval #98 Matěj Špalek (11:2)
18:31 GÓL PALERMO PŘÍBRAM! 10:2
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil #43 Zdeněk Císař bez asistence (10:2)
17:16 GÓL Panthers Praha D! 10:1
11:43 GÓL Panthers Praha D! 9:1
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil #91 Matouš Hrubý, asistoval #29 Vojtěch Zdrubecký (9:1)
11:36 GÓL Panthers Praha D! 8:1
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil #98 Matěj Špalek, asistoval #66 Martin Eckstein (8:1)
10:48 GÓL Panthers Praha D! 7:1
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil #11 Martin Šáda, asistoval #15 Petr Nepraš (7:1)
10:48 Vyloučen hráč #8 Filip Balek družstva PALERMO PŘÍBRAM - osobní trest
10:48 Vyloučen hráč #8 Filip Balek družstva PALERMO PŘÍBRAM na 2 minuty za nesportovní chování
08:23 GÓL Panthers Praha D! 6:1
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil #87 David Pech, asistoval #91 Matouš Hrubý (6:1)
06:57 GÓL PALERMO PŘÍBRAM! 5:1
06:25 GÓL Panthers Praha D! 5:0
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil #52 David Polcar bez asistence (5:0)
04:49 GÓL Panthers Praha D! 4:0
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil #13 Jan Slavata, asistoval #11 Martin Šáda (4:0)
03:41 GÓL Panthers Praha D! 3:0
03:36 GÓL Panthers Praha D! 2:0
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil #39 Lukáš Pokorný, asistoval #66 Martin Eckstein (2:0)
03:07 GÓL Panthers Praha D! 1:0
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil #11 Martin Šáda, asistoval #91 Matouš Hrubý (1:0)