• 44 43:15
    13:3
    ()

FBC Draci Říčany - FbŠ Bohemians C 13:3
branky: 3. Matyáš Pros, 5. Matěj Tabášek, 13. Vítězslav Špok, 17. Filip Nochta, 17. Dominik Počta, 19. Matěj Tabášek, 22. Jaroslav Borl, 25. Filip Homola, 30. Daniel Jonáš, 34. David Tománek, 35. Dominik Počta, 37. Václav Steinhaizl, 44. Dominik Počta - 3. František Zub, 25. František Zub, 30. Jakub Šárka; rozhodčí: Jaroslav Verner - Martin Preclík; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: František Lerch ? - Štěpán Martin ?; po třetinách: 3:1, 6:2, 4:0
43:15 GÓL FBC Draci Říčany! 13:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #7 Dominik Počta z trestného střílení (13:3)
36:57 GÓL FBC Draci Říčany! 12:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #8 Václav Steinhaizl, asistoval #49 David Tománek (12:3)
34:43 GÓL FBC Draci Říčany! 11:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #7 Dominik Počta, asistoval #14 Jan Brejcha (11:3)
33:42 GÓL FBC Draci Říčany! 10:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #7 Dominik Počta (10:3)
29:55 GÓL FBC Draci Říčany! 9:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #78 Daniel Jonáš, asistoval #23 Matyáš Pros (9:3)
29:35 GÓL FbŠ Bohemians C! 8:3
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #5 Jakub Šárka, asistoval #22 Vojtěch Bagin (8:3)
25:37 Vyloučen hráč #78 Daniel Jonáš družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
24:51 GÓL FbŠ Bohemians C! 8:2
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #48 František Zub, asistoval #22 Vojtěch Bagin (8:2)
24:35 GÓL FBC Draci Říčany! 8:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #22 Filip Homola, asistoval #82 Filip Nochta (8:1)
21:45 GÓL FBC Draci Říčany! 7:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #39 Jaroslav Borl bez asistence (7:1)
18:32 GÓL FBC Draci Říčany! 6:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #93 Matěj Tabášek bez asistence (6:1)
16:50 GÓL FBC Draci Říčany! 5:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #7 Dominik Počta, asistoval #49 David Tománek (5:1)
16:37 GÓL FBC Draci Říčany! 4:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #82 Filip Nochta, asistoval #22 Filip Homola (4:1)
12:43 GÓL FBC Draci Říčany! 3:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #23 Matyáš Pros (3:1)
04:34 GÓL FBC Draci Říčany! 2:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #93 Matěj Tabášek, asistoval #22 Filip Homola (2:1)
02:51 GÓL FbŠ Bohemians C! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #48 František Zub, asistoval #74 Vít Hlaváček (1:1)
02:38 GÓL FBC Draci Říčany! 1:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #5 Vítězslav Špok (1:0)