19:1
    Jakub VYKOUK
    (Špok)

FBC Draci Říčany - Prague Amigos CRPA 19:1
branky: 9. Václav Steinhaizl, 18. Matěj Tabášek, 20. Ondřej Kubeš, 22. Vítězslav Špok, 25. Daniel Jonáš, 25. Filip Nochta, 25. Jan Brejcha, 27. Matěj Tabášek, 29. Daniel Jonáš, 29. Jaroslav Borl, 30. Vojtěch Honzák, 30. Vítězslav Špok, 31. Vojtěch Honzák, 33. Dominik Počta, 34. Michal Strieženec, 36. Jaroslav Borl, 36. Václav Steinhaizl, 39. Dominik Počta, 44. Jakub Vykouk - 24. Martin Jirka; rozhodčí: Václav Flek - Filip Bollardt; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Evžen Kindermann ? - Jindřich Abeska ?; po třetinách: 1:0, 11:1, 7:0
43:13 GÓL FBC Draci Říčany! 19:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #29 Jakub Vykouk, asistoval #5 Vítězslav Špok (19:1)
38:27 GÓL FBC Draci Říčany! 18:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #7 Dominik Počta, asistoval #72 Evžen Kindermann (18:1)
35:13 GÓL FBC Draci Říčany! 17:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #8 Václav Steinhaizl, asistoval #25 Michal Strieženec (17:1)
35:08 GÓL FBC Draci Říčany! 16:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #39 Jaroslav Borl, asistoval #22 Filip Homola (16:1)
34:36 Trestné střílení družstva FBC Draci Říčany neproměnil #71 Adam Lubina.
33:47 GÓL FBC Draci Říčany! 15:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #25 Michal Strieženec, asistoval #11 Ondřej Kubeš (15:1)
32:28 GÓL FBC Draci Říčany! 14:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #7 Dominik Počta bez asistence (14:1)
30:25 GÓL FBC Draci Říčany! 13:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #34 Vojtěch Honzák, asistoval #63 Marek Honzák (13:1)
29:48 GÓL FBC Draci Říčany! 12:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok bez asistence (12:1)
29:19 GÓL FBC Draci Říčany! 11:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #34 Vojtěch Honzák, asistoval #25 Michal Strieženec (11:1)
28:50 GÓL FBC Draci Říčany! 10:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #39 Jaroslav Borl, asistoval #82 Filip Nochta (10:1)
28:40 GÓL FBC Draci Říčany! 9:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #78 Daniel Jonáš bez asistence (9:1)
26:35 GÓL FBC Draci Říčany! 8:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #93 Matěj Tabášek bez asistence (8:1)
24:52 GÓL FBC Draci Říčany! 7:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #14 Jan Brejcha, asistoval #63 Marek Honzák (7:1)
24:25 GÓL FBC Draci Říčany! 6:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #82 Filip Nochta, asistoval #22 Filip Homola (6:1)
24:19 GÓL FBC Draci Říčany! 5:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #78 Daniel Jonáš, asistoval #11 Ondřej Kubeš (5:1)
23:44 GÓL Prague Amigos CRPA! 4:1
Branku družstva Prague Amigos CRPA vstřelil #89 Martin Jirka, asistoval #27 Michal Vondra (4:1)
21:28 Vyloučen hráč #25 Michal Strieženec družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za blokování florbalky
21:05 GÓL FBC Draci Říčany! 4:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #93 Matěj Tabášek (4:0)
19:39 GÓL FBC Draci Říčany! 3:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #11 Ondřej Kubeš bez asistence (3:0)
17:27 GÓL FBC Draci Říčany! 2:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #93 Matěj Tabášek, asistoval #78 Daniel Jonáš (2:0)
16:29 Vyloučen hráč #10 Miroslav Zbořilák družstva Prague Amigos CRPA na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
08:42 GÓL FBC Draci Říčany! 1:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #8 Václav Steinhaizl, asistoval #14 Jan Brejcha (1:0)