1

0

3.

FBC Kutná Hora B - TEXAS LONGHORNS Sépiáci 5:4pn
branky: 9. Jaroslav Bochníček, 20. Martin Reinert, 26. Tomáš Hanuš, 30. Jaroslav Bochníček, N Jaroslav Bochníček - 12. Šimon Baumruk, 14. Šimon Baumruk, 31. Petr Lávička, 41. Tomáš Pauček; rozhodčí: Martin Preclík - Jaroslav Verner; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Zmátlo ? - Marek Máčala ?; po třetinách: 1:2, 3:0, 0:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci hráč #37 Jaroslav Ptáček , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora B hráč #22 Tomáš Hanuš , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci hráč #43 Filip Urban , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora B hráč #68 Petr Baťa , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci hráč #4 Petr Lávička , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora B hráč #19 Jaroslav Bochníček a vstřelil rozhodující gól (5:4).
45:00 Zahájena trestná střílení
40:15 GÓL TEXAS LONGHORNS Sépiáci! 4:4
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #31 Tomáš Pauček, asistoval #4 Petr Lávička (4:4)
35:32 Vyloučen hráč #19 Jaroslav Bochníček družstva FBC Kutná Hora B na 2 minuty za bránění ve hře
32:21 Vyloučen hráč #24 Martin Reinert družstva FBC Kutná Hora B na 2 minuty za sekání
30:57 GÓL TEXAS LONGHORNS Sépiáci! 4:3
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #4 Petr Lávička, asistoval #43 Filip Urban (4:3)
29:42 GÓL FBC Kutná Hora B! 4:2
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #19 Jaroslav Bochníček, asistoval #68 Petr Baťa (4:2)
25:49 GÓL FBC Kutná Hora B! 3:2
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #22 Tomáš Hanuš, asistoval #68 Petr Baťa (3:2)
21:49 Vyloučen hráč #24 Martin Reinert družstva FBC Kutná Hora B na 2 minuty za hrubost
19:56 GÓL FBC Kutná Hora B! 2:2
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #24 Martin Reinert bez asistence (2:2)
13:44 GÓL TEXAS LONGHORNS Sépiáci! 1:2
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #9 Šimon Baumruk, asistoval #69 Marek Máčala (1:2)
11:58 GÓL TEXAS LONGHORNS Sépiáci! 1:1
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #9 Šimon Baumruk, asistoval #42 Pavel Zeman (1:1)
08:51 GÓL FBC Kutná Hora B! 1:0
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #19 Jaroslav Bochníček bez asistence (1:0)