2
    Jan SEJKORA
Repre živě

FLORBAL JABLONEC - SC Podještědí Č. Dub 10:8
branky: 4. Jan Kantor, 7. Matyáš Petz, 11. Semih Pehlivan, 15. Jan Kantor, 19. Matyáš Petz, 21. Semih Pehlivan, 21. Semih Pehlivan, 24. Marcel Najman, 37. Dominik Majer, 41. Karel Hlavatý - 4. Jakub Švarc, 6. Marek Prošek, 16. Jan Kopecký, 19. Marek Prošek, 25. Adam Topinka, 30. Jakub Švarc, 42. Petr Šmíd, 43. Petr Šmíd; rozhodčí: Jakub Horák - Jakub Mauer; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 7; zásahy brankářů: Dominik Plíšek ? - Lukáš Němeček ?; po třetinách: 4:2, 4:4, 2:2
44:11 Vyloučen hráč #77 Jan Sejkora družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za bránění ve hře
42:26 Timeout FLORBAL JABLONEC
42:26 GÓL SC Podještědí Č. Dub! 10:8
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #14 Petr Šmíd, asistoval #13 Jan Kopecký (10:8)
41:05 GÓL SC Podještědí Č. Dub! 10:7
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #14 Petr Šmíd, asistoval #3 Jakub Šenberk (10:7)
40:16 GÓL FLORBAL JABLONEC! 10:6
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #19 Karel Hlavatý, asistoval #26 Semih Pehlivan (10:6)
38:22 Vyloučen hráč #5 Adam Topinka družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za hrubost
38:22 Vyloučen hráč #4 Marek Prošek družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za sekání
36:42 GÓL FLORBAL JABLONEC! 9:6
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #11 Dominik Majer bez asistence (9:6)
29:52 GÓL SC Podještědí Č. Dub! 8:6
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #9 Jakub Švarc bez asistence (8:6)
24:52 GÓL SC Podještědí Č. Dub! 8:5
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #5 Adam Topinka, asistoval #9 Jakub Švarc (8:5)
23:49 GÓL FLORBAL JABLONEC! 8:4
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #81 Marcel Najman, asistoval #19 Karel Hlavatý (8:4)
20:39 Timeout SC Podještědí Č. Dub
20:39 GÓL FLORBAL JABLONEC! 7:4
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #26 Semih Pehlivan, asistoval #6 Jan Kantor (7:4)
20:30 GÓL FLORBAL JABLONEC! 6:4
18:23 GÓL FLORBAL JABLONEC! 5:4
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #8 Matyáš Petz, asistoval #19 Karel Hlavatý (5:4)
18:04 GÓL SC Podještědí Č. Dub! 4:4
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #4 Marek Prošek, asistoval #9 Jakub Švarc (4:4)
17:08 Semih se stil na chvilku podívat na hřiště a hned jde Jablonec zase do čtyř
17:07 Vyloučen hráč #77 Jan Sejkora družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za blokování florbalky
15:31 Hned po začátku druhé třetiny tu máme další změnu skore. Po dobře sehraném volném úderu se prosadil Dub
15:25 GÓL SC Podještědí Č. Dub! 4:3
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #13 Jan Kopecký, asistoval #9 Jakub Švarc (4:3)
14:50 Hra 4na4 očividně techničtějším hráčům sedí, jelikož hned hráč č. 6 z Jablonce vstřelil branku po krásné sólové akci
14:34 GÓL FLORBAL JABLONEC! 4:2
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #6 Jan Kantor bez asistence (4:2)
14:24 Vyloučen hráč #5 Adam Topinka družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:24 Vyloučen hráč #26 Semih Pehlivan družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za hra na zemi
14:24 Těsně před koncem třetiny si tu kluci dali pár soubojů a jsou z toho vyloučení na obou stranách
10:38 Zápas se nám trochu přiostřuje. Proběhlo několik nevybíravých faulů a za jeden bylo uděleno trestné střílení, které Jablonec s přehledem proměnil
10:33 GÓL FLORBAL JABLONEC! 3:2
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #26 Semih Pehlivan z trestného střílení (3:2)
06:23 Opět 2 rychlé góly z obou stran. Zdá se, že Jablonec naprosto dominuje zápas, ale Dub je mnohem produktivnější.
06:22 GÓL FLORBAL JABLONEC! 2:2
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #8 Matyáš Petz, asistoval #26 Semih Pehlivan (2:2)
05:59 GÓL SC Podještědí Č. Dub! 1:2
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #4 Marek Prošek, asistoval #13 Jan Kopecký (1:2)
04:00 Máme tu 2 branky rychle po sobě. Nejdřív Dub vstřelil branku z úniku, následně Jablonec vyrovnal po hezké kombinaci na středu hřiště
03:50 GÓL FLORBAL JABLONEC! 1:1
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #6 Jan Kantor, asistoval #11 Dominik Majer (1:1)
03:38 GÓL SC Podještědí Č. Dub! 0:1
02:41 Jablonec své soupeře naprosto přehrává krásnou kombinací a byl z toho závan před brankou
01:34 Blonďatý Harry Potter z Dubu, Jakub Švarc, si bez svých starších spoluhráčů neví rady.
00:01 Vítáme vás u přenosu prvního zápasu dnešního turnaje. Oba týmy jsou velice natěšený a už od úvodního buly se jde pořádně do těla.