0

0.

EFT Karlovy Vary

Panthers Praha C POWER - FBC Žraloci Příbram 7:6pn
branky: 8. Daniel Černý, 21. Michal Karban, 27. Petr Svojítka, 35. Daniel Černý, 38. Michal Karban, 45. Michal Karban, N Daniel Černý - 1. Pavel Hudík, 18. Stanislav Karas, 26. Marek Roubíček, 30. Milan Štěrba, 39. Jan Krejsa, 45. Milan Štěrba; rozhodčí: Patrik Trejbal - David Hertz; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Pavel Chlup ? - Vojtěch Kačer ?; po třetinách: 1:1, 2:3, 3:2, 0:0
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč #87 Michal Soukup , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč #36 Michal Karban a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč #67 Pavel Hudík , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč #33 Daniel Černý a vstřelil rozhodující gól (7:6).
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Ukončení prodloužení
45:00 Zahájení prodloužení
44:54 GÓL FBC Žraloci Příbram! 6:6
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #55 Milan Štěrba, asistoval #67 Pavel Hudík (6:6)
44:39 GÓL Panthers Praha C POWER! 6:5
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #36 Michal Karban, asistoval #6 Lukáš Tomeš (6:5)
43:51 Timeout FBC Žraloci Příbram
40:33 Vyloučen hráč #13 Martin Kalous družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za sekání
39:07 Vyloučen hráč #66 Martin Eckstein družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za bránění ve hře
38:20 GÓL FBC Žraloci Příbram! 5:5
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #12 Jan Krejsa, asistoval #67 Pavel Hudík (5:5)
37:55 GÓL Panthers Praha C POWER! 5:4
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #36 Michal Karban bez asistence (5:4)
35:34 Vyloučen hráč #98 Matěj Špalek družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za sekání
34:29 GÓL Panthers Praha C POWER! 4:4
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #33 Daniel Černý, asistoval #21 Jan Kudela (4:4)
29:59 GÓL FBC Žraloci Příbram! 3:4
26:47 GÓL Panthers Praha C POWER! 3:3
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #26 Petr Svojítka, asistoval #34 David Ghali (3:3)
26:27 Vyloučen hráč #14 Michal Tošovský družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za sekání
25:59 GÓL FBC Žraloci Příbram! 2:3
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #19 Marek Roubíček, asistoval #87 Michal Soukup (2:3)
23:01 Trestné střílení družstva FBC Žraloci Příbram neproměnil #55 Milan Štěrba.
20:36 GÓL Panthers Praha C POWER! 2:2
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #36 Michal Karban, asistoval #66 Martin Eckstein (2:2)
17:45 Vyloučen hráč #21 Jan Kudela družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za hra na zemi
17:06 GÓL FBC Žraloci Příbram! 1:2
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #11 Stanislav Karas, asistoval #55 Milan Štěrba (1:2)
07:11 GÓL Panthers Praha C POWER! 1:1
00:32 GÓL FBC Žraloci Příbram! 0:1
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #67 Pavel Hudík, asistoval #14 Michal Tošovský (0:1)