3:7
    Ondřej HOLAŇ
    (Michna)

1. SC TEMPISH Vítkovice B - FBC Vikings Kopřivnice 3:7
branky: 25. Vojtěch Gruszka, 28. Dominik Vinárek, 30. Viktor Karásek - 9. Vítězslav Kríž, 17. Jakub Kűffer, 20. Ondřej Monsport, 23. Ondřej Monsport, 35. Matěj Melčák, 45. Robert Socha, 45. Ondřej Holaň; rozhodčí: Vít Morkes - Lukáš Vaněk; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Vojtěch Galia ? - Lukáš Mikušek ?, Filip Grill ?; po třetinách: 0:1, 3:3, 0:3
44:59 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:7
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Ondřej Holaň, asistoval #13 Lukáš Michna (3:7)
44:36 Vyloučen hráč #40 Erik Vykopal družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za špatné střídání
44:03 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:6
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Robert Socha bez asistence (3:6)
43:20 Timeout FBC Vikings Kopřivnice
41:50 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice B
34:48 Vyloučen hráč #61 Adam Richtár družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za sekání
34:20 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:5
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #20 Matěj Melčák bez asistence (3:5)
32:36 Vyloučen hráč #16 Viktor Karásek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za sekání
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #75 Filip Grill družstva FBC Vikings Kopřivnice
29:59 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 3:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #16 Viktor Karásek bez asistence (3:4)
28:08 Vyloučen hráč #3 Tomáš Kusz družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hra rukou
27:13 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 2:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #91 Dominik Vinárek bez asistence (2:4)
24:23 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 1:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #78 Vojtěch Gruszka, asistoval #23 Ondřej Cuberek (1:4)
22:23 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #18 Ondřej Monsport, asistoval #16 Ondřej Pluta (0:4)
19:55 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #18 Ondřej Monsport, asistoval #6 Jan David (0:3)
16:40 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kűffer, asistoval #18 Ondřej Monsport (0:2)
08:04 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #17 Vítězslav Kríž, asistoval #8 Robert Socha (0:1)