2

1

3.

Sokol Brno I EMKOCase GulliversB - Florbal Vsetín 6:5pn
branky: 4. Mikuláš Weinstein, 10. Lukáš Zicha, 23. Tomáš Tenk, 31. Tomáš Tenk, 40. Ondřej Soják, N Jakub Otradovec - 8. Jakub Vrzal, 9. Jakub Vrzal, 27. Filip Vichtora, 34. Michael Dudek, 39. Filip Vichtora; rozhodčí: Vojtěch Lesák - Vojtěch Kapounek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kryštof Koumal ? - Martin Dvořák ?; po třetinách: 2:2, 1:1, 2:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Vsetín hráč #36 Jakub Vrzal , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB hráč #19 Jakub Drga , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Vsetín hráč #4 Filip Vichtora , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB hráč #92 Jakub Otradovec a vstřelil rozhodující gól (6:5).
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Vsetín hráč #74 Šimon Sekula a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB hráč #56 Lukáš Zicha a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
39:31 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 5:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #23 Ondřej Soják, asistoval #25 Tomáš Tenk (5:5)
38:02 GÓL Florbal Vsetín! 4:5
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #4 Filip Vichtora bez asistence (4:5)
33:47 GÓL Florbal Vsetín! 4:4
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #25 Michael Dudek, asistoval #4 Filip Vichtora (4:4)
30:18 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 4:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #25 Tomáš Tenk, asistoval #59 Ondřej Pípal (4:3)
29:47 Vyloučen hráč #36 Jakub Vrzal družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za zdržování hry
28:38 Vyloučen hráč #31 Michal Matal družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:32 GÓL Florbal Vsetín! 3:3
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #4 Filip Vichtora bez asistence (3:3)
22:32 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 3:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #25 Tomáš Tenk, asistoval #31 Michal Matal (3:2)
09:31 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 2:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #56 Lukáš Zicha, asistoval #19 Jakub Drga (2:2)
08:58 GÓL Florbal Vsetín! 1:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #36 Jakub Vrzal, asistoval #4 Filip Vichtora (1:2)
07:57 GÓL Florbal Vsetín! 1:1
03:23 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 1:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #50 Mikuláš Weinstein, asistoval #19 Jakub Drga (1:0)