6:1
    Samuel ZEMAN
    (Porwisz)

FLOREC BRNO - Shooters Beta Stars 6:1
branky: 5. Jan Pliska, 20. Filip Vrba, 23. Jakub Zvolánek, 26. Tomáš Vaculík, 34. Tomáš Hofrichter, 35. Jakub Zvolánek - 37. Samuel Zeman; rozhodčí: Ondřej Hošek - Martin Plaček; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Pavel Koukal ? - Jakub Schiedek ?; po třetinách: 1:0, 3:0, 2:1
39:00 Ukončení 3. části
38:59 Nic víc už se v zápase nestane, to je od nás pro dnešek vše. Příjemný zbytek dne a úspěšný vstup do nového týdne.
38:54 Bureš jen těsně přestřelil.
36:50 Zeman krásným tahákem na zadní tyč trefuje čestný gól Shooters v tomto zápase.
36:49 GÓL Shooters Beta Stars! 6:1
Branku družstva Shooters Beta Stars vstřelil #3 Samuel Zeman, asistoval #69 Ondřej Porwisz (6:1)
36:30 Hypský těsně míjí ze své oblíbené pozice, škoda pro Shooters.
35:43 Porwisz v přesilovce střílí pouze vysoko nad.
34:58 Vyloučen hráč #17 Tomáš Vaculík družstva FLOREC BRNO na 2 minuty za blokování florbalky
34:54 GÓL FLOREC BRNO! 6:0
Branku družstva FLOREC BRNO vstřelil #8 Jakub Zvolánek bez asistence (6:0)
33:54 Timeout Shooters Beta Stars
33:54 GÓL FLOREC BRNO! 5:0
Branku družstva FLOREC BRNO vstřelil #22 Tomáš Hofrichter, asistoval #8 Jakub Zvolánek (5:0)
32:47 Útočná letka Zeman-Bureš-Veselý zvýšila aktivitu a díky dobře zvládnutému pressingu si vynutila chyby Florecké obrany. Odměnou jim byly dvě pěkné příležitosti, které bohužel zůstaly nevyužity.
31:15 Filip Vrba teď chytil, bohužel pro něj, míček, který již mířil do odhalené části branky.
26:01 Začíná poslední třetina zápasu. Shooters Beta má posledních 13 minut na zvrácení výsledku.
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:29 Nicméně ho to mrzet nemusí, jelikož hned v další rozehře zvyšuje náskok svého týmu.
25:28 GÓL FLOREC BRNO! 4:0
Branku družstva FLOREC BRNO vstřelil #17 Tomáš Vaculík, asistoval #22 Tomáš Hofrichter (4:0)
25:14 Florec vstřelil branku, která nebyla uznána, jelikož Vaculík před ní fauloval.
24:34 FLorec teď tlačí, výborným obranným zákrokem se blískl Porwisz a odvrátil tak čtyřbrankové manko.
23:56 Schiedek a jeho výborné zákroky teď stále drží své spoluhráče ve hře.
22:41 Zvolánek z protiútoku zvyšuje na 3:0. Obrana Shooters teď trochu zamrzla.
22:40 GÓL FLOREC BRNO! 3:0
Branku družstva FLOREC BRNO vstřelil #8 Jakub Zvolánek, asistoval #22 Tomáš Hofrichter (3:0)
22:30 Dalekonosná střela Zemana ohrozila braknkáře Florecu, nicméně tížený gól z toho nepadl.
21:27 Schiedek a jeho výborný zákrok, kterým vytěsnil míček na tyč a díky tomu udržel Shooters ve hře.
19:45 Po delší době první střela níže než 2m nad, která se 3x odrazila od všech různých nohou a hokejek skončila za bezmocným brankářem Shooters Beta. Florec tak odskakuje na rozdíl dvou branek.
19:44 GÓL FLOREC BRNO! 2:0
Branku družstva FLOREC BRNO vstřelil #18 Filip Vrba, asistoval #13 Pavel Polášek (2:0)
17:49 Zvolánek po krásném kříži nedokázal trefit odkrytou část branky, kterou vysoko přestřelil. Nevím, kde má Florec tréninky, ale na parketách to zřejmě nebude. Tento povrch jim očividně nesedí a Schiedek se musí v bráně trochu nudit, jelikož všechnu jeho práci zastanou sítě za chránící diváky fandící na balkóně.
16:09 Čepera nedokázal ke smůle Shooters Beta zasáhnout letící míček. Škoda, dorážel by do prázdné.
14:45 Tvrdá střela Vaníčka skončila pouze na blokujícím hráči před bránou.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:35 Vaculík, už se zdálo, že bude zakončovat do prázdné brány, ale v poslední chvíli mu míček odjel z čepele a výborným obranným zákrokem pomohl Shiedekovi Tichoň.
10:55 Veselý v obrovské šanci neproměnil.
07:01 Shooters Beta přežilo první přesilovku bez větších problémů. Dobrým blokem se vyznamenal Porwisz, Zeman již tradičně dobrým pohybem.
04:54 Vyloučen hráč #46 Tomáš Heger družstva Shooters Beta Stars na 2 minuty za nedovolené vrážení
04:33 GÓL FLOREC BRNO! 1:0
Branku družstva FLOREC BRNO vstřelil #38 Jan Pliska, asistoval #18 Filip Vrba (1:0)
01:20 Po úvodních nepřesnostech na obou stranách, potěšilo fair-play gesto od hráče Shooters Beta, vyznamenal se Čepera.
00:01 Vítáme všechny příznivce nejnižší florbalové ligy v Jihomoravského kraje. Průběžně 3. tým tabulky Florec Brno změří své síly s 11. týmem tabulky Shooters Beta Stars.