3:6
    Daniel KINC
    ()

Shooters Beta Stars - FBC GEPARDI BRNO 3:6
branky: 1. Jan Veselý, 19. Ondřej Spáčil, 37. Michal Hána - 11. Daniel Kinc, 20. Lukáš Beránek, 30. Štěpán Trunda, 31. Jakub Škrla, 39. František Blažek, 39. Daniel Kinc; rozhodčí: Vítězslav Křivánek - Bruno Weber; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: David Germ ? - Jaroslav Šlagor ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:4
39:00 Ukončení 3. části
38:54 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 3:6
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #97 Daniel Kinc bez asistence (3:6)
38:02 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 3:5
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #22 František Blažek, asistoval #31 Jakub Škrla (3:5)
37:17 Timeout FBC GEPARDI BRNO
36:06 GÓL Shooters Beta Stars! 3:4
Branku družstva Shooters Beta Stars vstřelil #41 Michal Hána, asistoval #29 Ondřej Spáčil (3:4)
32:06 Timeout Shooters Beta Stars
30:35 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 2:4
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #31 Jakub Škrla, asistoval #22 František Blažek (2:4)
29:33 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 2:3
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #5 Štěpán Trunda, asistoval #4 Matěj Vorba (2:3)
28:14 Vyloučen hráč #29 Ondřej Spáčil družstva Shooters Beta Stars na 2 minuty za zvedání florbalky
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
19:54 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 2:2
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #99 Lukáš Beránek, asistoval #9 David Dvořák (2:2)
18:59 GÓL Shooters Beta Stars! 2:1
Branku družstva Shooters Beta Stars vstřelil #29 Ondřej Spáčil, asistoval #78 Tomáš Čepera (2:1)
18:30 Vyloučen hráč #22 František Blažek družstva FBC GEPARDI BRNO na 2 minuty za sekání
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
10:01 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 1:1
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #97 Daniel Kinc, asistoval #4 Matěj Vorba (1:1)
00:43 GÓL Shooters Beta Stars! 1:0
Branku družstva Shooters Beta Stars vstřelil #57 Jan Veselý, asistoval #11 Jan Fencl (1:0)