• 39 38:59
    4:8
    (Hatala)

TJ SOKOL LETOVICE - FBK Atlas Blansko B 4:8
branky: 5. Tomáš Chytrý, 30. Zdeněk Staněk, 32. Ondřej Kocúr, 37. Roman Štěrba - 2. Ondřej Koumar, 7. Vojtěch Fedra, 9. Martin Hatala, 21. Vojtěch Fedra, 24. Vojtěch Fedra, 29. Vojtěch Fedra, 29. Vojtěch Fedra, 39. Vojtěch Fedra; rozhodčí: Bruno Weber - Vojtěch Eliáš; vyloučení: 3 + Martin Sedláček 5:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Lukáš Kořístek ? - Martin Malík ?; po třetinách: 1:3, 0:2, 3:3
39:00 Ukončení 3. části
38:59 GÓL FBK Atlas Blansko B! 4:8
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #7 Martin Hatala (4:8)
37:41 Martin Tesař musel trénovat své hlasivky. Dnes už po několikáté povzbudil své spoluhráče a organizuje si svoji formaci opravdu velmi ale velmi hlasitě.
36:56 Vyloučen hráč #15 Martin Sedláček družstva TJ SOKOL LETOVICE na 5 minuty za bránění ve hře
36:56 Chudák Lukáš Svoboda - dostal u mantinelu nálož, jako by se tady hrál hokej. Rozhodčím se tento zákrok také nelíbil a hráče, který fauloval poslali na 5 miut si sednout na trestnou lavici.
36:18 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 4:7
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #89 Roman Štěrba, asistoval #76 Tadeáš Dvořák (4:7)
35:32 Martin Tesař ohrozil stolek, kdy nás chtěl napálit. Naštěstí jsme všichni v pohodě:).
35:05 Hráč Letovic s číslem 76 nastřelil břevno. Jak už jsem psal, Martin Malík si dnes bránu postavil velice ale velice dobře.
34:20 Vyloučen hráč #55 Ondřej Sedlák družstva FBK Atlas Blansko B na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:12 Právě nastala situace kdy před bránou Martina Malíka byli dva úplně volní protihráči, ale najednou se tam zjevil Denis Müller, který statečně a srdnatě vypíchl míček a zachránil situaci.
31:58 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 3:7
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #10 Ondřej Kocúr, asistoval #18 Josef Sedlák (3:7)
31:06 Hráči z Letovic nevěřili rozhodčím, že jejich brankář hodil výhoz přes půlící čáru. Marek Švarc navrhl, že můžeme použít elektronickou tužku. Takové vybavení bohužel nemáme.
29:19 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 2:7
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #55 Zdeněk Staněk, asistoval #18 Josef Sedlák (2:7)
28:35 GÓL FBK Atlas Blansko B! 1:7
28:35 Martin Hatala a Vojtěch Fedra na hřišti působí tak, jako kdyby byla jednovaječná dvojčata. Opět byla k vidění kombinace Hatala > Fedra.
28:09 GÓL FBK Atlas Blansko B! 1:6
27:47 Lukáš Svoboda "Čoboda" byl pochválen od celé blanenské střídačky za uklidnění situace na hřišti.
26:01 Taktika hráče číslo 33, který trávi svůj čas na trestné lavici: vyběhne na hřiště, spoluhráč mu to nahraje a on dá gól a realita byla taková, že běžel na střídačku a nic jiného se nestalo.
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
24:37 Vyloučen hráč #33 Tomáš Sedláček družstva TJ SOKOL LETOVICE na 2 minuty za špatné střídání
23:16 GÓL FBK Atlas Blansko B! 1:5
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #21 Martin Tesař (1:5)
23:16 Vojta Fedra se opět trefuje a vsítil hattrick. David Ševčík symbolicky háže svoji pověstnou kšiltovku na hřiště a rozhodčí mu ji ochtoně vrací zpět.
20:54 GÓL FBK Atlas Blansko B! 1:4
20:54 Opět se ukázala hezká souhra - Hatala -> Fedra. Zase byla standartní situace a blanenské duo to krásně vykombinovalo.
19:02 Teď se stala situace, kterou už jsme dlouho neviděli - Ondřej Sedlák byl zbořen k zemi.
18:02 Pepa Sedlák trefuje břevno poté, co dostal krásnou crossovou přihrávku. Očividně si dnes domáci brankář Martin Malík postavil dobře bránu.
15:05 Je velmi zajímavé, že většina hráču, co dnes seděli na trestné lavici se svěřili stolku, že se jim ani vracet do hry nechce.
13:13 Hráč z Letovic s číslem 10 teď předvedl homerun, který všichni blanenští hráči známe od Patrika Crly.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:59 Pepa Sedlák z Letovic teď mohl utéct sám na brankáře, ale Ondřej Koumar statečným a hlavně čistým zákrokem tuto šanci likviduje.
12:52 Vyloučen hráč #86 Miroslav Španiel družstva TJ SOKOL LETOVICE na 2 minuty za sekání
11:55 Peťa Musil se zeptal Hataly: "Kolik takových nahrávek chceš?". Haty se jen usmál a stolek veří, že to tam propálí.
10:52 Vyloučen hráč #96 Tomáš Chytrý družstva TJ SOKOL LETOVICE na 2 minuty za bránění ve hře
10:52 Hra nám začíná přitvrzovat a rozhodčím se to nelíbí - vyloučení na straně Letovic.
08:56 GÓL FBK Atlas Blansko B! 1:3
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil #7 Martin Hatala, asistoval #12 Vojtěch Fedra (1:3)
08:56 Na online žádost Dominika Janíka gratuluje celý Atlas hatymu k první brance od návratu na hřiště. Přejeme jich ještě mnoho.
08:56 Ovšem tentokrát to Haty zase vyvrátil. Po rozehrávce Vojty Fedry nedal gólmanovi šanci a nabombil gól.
08:48 To co nám Haty řekl na začátku, tak potvrdil. Netrefil prázdnou bránu.
06:16 GÓL FBK Atlas Blansko B! 1:2
06:16 Hatala dostal krásný pas od Denise, motal si gólmana a nakonec vymyslel nahrávku na Vojtu Fedru, který takovéto situace trefuje i poslepu - stav 2:1.
04:55 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 1:1
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #96 Tomáš Chytrý, asistoval #76 Tadeáš Dvořák (1:1)
04:36 Hatalův "čistý souboj" prošel u rozhodčách, ale hráč z Letovic ležel na zemi.
04:00 Teď nastala zvláštní situace - domácí chtěli hrát ve dvou, ale fanoušci jim hned napověděli, že jim ještě někdo chybí.
03:05 Sedlák se dnes poprvé rozběhl a hned věechny své protihráče vymotal, ale poté mu to sjelo...
02:23 Vyloučen hráč #61 Denis Müller družstva FBK Atlas Blansko B na 2 minuty za hra na zemi
01:51 GÓL FBK Atlas Blansko B! 0:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil #53 Ondřej Koumar bez asistence (0:1)
01:51 Koumar nabral na svoji lopatu míček ve svém obranném pásmu a nekompromisně svojí dělovou ránou vsítil první gól.
00:01 Martin Hatala se svěřil časoměřickému stolku, že dnes bude matlat.