• 45 44:24
    2
    Lukáš DOČKAL

FBC SLAVKOV - FBC Sokol Ivanovice na Hané 6:7
branky: 1. Dominik Horák, 16. Jan Trávníček, 20. Martin Holeček, 32. Martin Holeček, 32. Dominik Horák, 33. Dominik Horák - 4. Jakub Ondrák, 5. Jakub Ondrák, 11. Jakub Ondrák, 23. Radim Baláž, 34. Jakub Ondrák, 44. Dominik Papp, 45. Jan Kramář; rozhodčí: Vítězslav Křivánek - Bruno Weber; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Horák ? - Aleš Tvrdý ?; po třetinách: 1:3, 2:1, 3:3
44:24 Vyloučen hráč #22 Lukáš Dočkal družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za hrubost
44:19 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané! 6:7
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #90 Jan Kramář bez asistence (6:7)
43:30 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané! 6:6
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #83 Dominik Papp, asistoval #73 Jakub Ondrák (6:6)
42:38 Timeout FBC Sokol Ivanovice na Hané
33:31 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané! 6:5
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #73 Jakub Ondrák, asistoval #87 Vojtěch Bartošek (6:5)
32:04 GÓL FBC SLAVKOV! 6:4
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #88 Dominik Horák, asistoval #19 Jan Trávníček (6:4)
31:42 GÓL FBC SLAVKOV! 5:4
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #88 Dominik Horák, asistoval #94 Radim Kroupa (5:4)
31:32 GÓL FBC SLAVKOV! 4:4
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #38 Martin Holeček, asistoval #12 Jakub Holomek (4:4)
22:29 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané! 3:4
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #25 Radim Baláž, asistoval #90 Jan Kramář (3:4)
19:33 GÓL FBC SLAVKOV! 3:3
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #38 Martin Holeček, asistoval #69 Ondřej Horák (3:3)
15:11 GÓL FBC SLAVKOV! 2:3
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #19 Jan Trávníček, asistoval #94 Radim Kroupa (2:3)
10:34 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané! 1:3
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #73 Jakub Ondrák, asistoval #90 Jan Kramář (1:3)
04:24 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané! 1:2
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #73 Jakub Ondrák, asistoval #83 Dominik Papp (1:2)
03:53 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané! 1:1
00:26 GÓL FBC SLAVKOV! 1:0
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #88 Dominik Horák bez asistence (1:0)