• 44 43:18
    3:1
    ()

Orel Rtyně v Podkrkonoší - IBK Hradec Králové 3:1
branky: 17. Kateřina Horáková, 21. Veronika Žďárská, 44. Dorota Vojtěchová - 32. Margaret Tomášová; rozhodčí: Vladimír Lešák - Jan Čečetka; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Klára Karlíková 19 - Lucie Melicharová 8; po třetinách: 0:0, 2:0, 1:1
45:00 Střely ve 3. části: 4:6
43:19 Další samostatná akce ze strany domácích. Tentokrát zakončuje pozemi Vojtěchová.
43:18 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #7 Dorota Vojtěchová bez asistence (3:1)
42:07 Timeout IBK Hradec Králové
38:05 Vitverová si jednoduše prochází Hradecké hráčky, ale zakončení nad pravou nohu Melicharová vyráží.
31:20 Samostatný únik Tomášové končí brankou.
31:19 GÓL IBK Hradec Králové! 2:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #14 Margaret Tomášová bez asistence (2:1)
31:01 Hradec nastupuje do třetí třetiny mnohem dravěji.
30:00 Střely ve 2. části: 3:4
28:46 Vyloučen hráč #7 Dorota Vojtěchová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
26:04 Hradec nevyužívá přesilovky.
24:04 Vyloučen hráč #5 Viktorie Vylíčilová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
20:53 Opět v předbrankovém prostoru důraznější domácí, Žďárská využívá šance a navyšuje náskok domácích.
20:52 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #97 Veronika Žďárská bez asistence (2:0)
19:47 Karlíková teď podržela svůj tým dalšími dvěma nádhernými zákroky.
18:33 Zvoní tyčka hostí branky ze standartní situace před bránou.
16:06 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #71 Kateřina Horáková, asistoval #97 Veronika Žďárská (1:0)
16:06 Původní střelu Žďárské doráží Horáková a otevírá tak skóre zápasu.
15:00 Střely v 1. části: 4:10
14:44 Moc nechybělo a Svatoňová mohla poslat Rtyni do vedení.
12:23 Hotující gólmanka vyráží dělovou ránu Vitverové.
11:30 Vyloučen hráč #55 Kateřina Vernerová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za zvedání florbalky
10:51 Hradec důrazně odpovídají před domácí bránou, ještě důraznější je ale Vitverová.
08:57 Vyloučen hráč #88 Natali Luštincová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
07:56 Potvrzují se poslední minuty, domácí míjí prázdnou bránu.
05:12 Rtyně pokračuje v silném tlaku, ale stále chybí ta správná koncovka.
03:33 Trestné střílení družstva IBK Hradec Králové neproměnil #52 Iva Čečotková.
03:04 Ve třetí minutě zatím žádné střely na ránu, do více šancí se však tlačí Rtyně.