43
  • 43 42:11
    Jaroměř

TJ Sokol Jaroměř - FbC Skuteč 1:8
branky: 30. Tobias Jung - 6. Deniz Rybenský, 9. Radek Pešek, 16. Jakub Lédl, 22. Adam Průša, 23. Václav Prášek, 26. Jakub Lédl, 41. Radek Pešek, 42. Jakub Lédl; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Daniel Suchý; vyloučení: 5:3; využití: 0:3; diváků: 50; zásahy brankářů: Vojtěch Fof 26 - Daniel Nekvinda 22; po třetinách: 0:2, 1:4, 0:2
45:00 Komentář domácích Kyška Jiří (Trenér): Krásné, rychlé a troufnu si říct vyrovnané utkání, kterém byl soupeř efektivní v zakončení. Zápas o první místo, měl vysokou kvalitu. Gratuluji soupeři k vítězství.
45:00 Střely ve 3. části: 8:9
43:20 hráč Skutče Jakub Lédl skončil právě za mantinelem.
42:11 Timeout TJ Sokol Jaroměř
41:20 GÓL FbC Skuteč! 1:8
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #23 Jakub Lédl, asistoval #21 Filip Kubíček (1:8)
40:18 GÓL FbC Skuteč! 1:7
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #8 Radek Pešek, asistoval #21 Filip Kubíček (1:7)
39:59 Vyloučen hráč #18 Patrik Adámek družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za držení
39:59 Vyloučen hráč #99 Deniz Rybenský družstva FbC Skuteč na 2 minuty za držení
39:24 Vyloučen hráč #72 Adam Průša družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení
38:32 Vyloučen hráč #8 Miroslav Nepraš družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování
33:42 Vyloučen hráč #99 Deniz Rybenský družstva FbC Skuteč na 2 minuty za hrubost
32:42 Vyloučen hráč #72 Adam Pražan družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání
31:00 Skuteč je opět v přesilovce a snaží se proměnit branku.
30:00 Střely ve 2. části: 10:14
29:59 Vyloučen hráč #15 Jan Jiran družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost
29:10 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:6
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Tobias Jung, asistoval #71 Vojtěch Fof (1:6)
25:40 GÓL FbC Skuteč! 0:6
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #23 Jakub Lédl bez asistence (0:6)
25:10 Jaroměř se stále snaží proměnit branku.
22:56 GÓL FbC Skuteč! 0:5
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #67 Václav Prášek, asistoval #72 Adam Pražan (0:5)
21:40 GÓL FbC Skuteč! 0:4
Vlastní branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #72 Adam Průša (0:4)
15:18 GÓL FbC Skuteč! 0:3
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #23 Jakub Lédl bez asistence (0:3)
15:00 Střely v 1. části: 5:11
13:50 Hra se přelévá ze strany na stranu, ale Skuteč má větší převahu, jenom neproměňují šance.
08:30 GÓL FbC Skuteč! 0:2
05:54 GÓL FbC Skuteč! 0:1
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #99 Deniz Rybenský, asistoval #8 Radek Pešek (0:1)
04:51 Vyloučen hráč #18 Patrik Adámek družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení
02:15 Sledujeme opatrnou hru z obou stran.