56
  • 56 55:06
    Rtyně v/P

EAV SK Jihlava - Orel Rtyně v Podkrkonoší 4:1
branky: 21. Kristýna Běhounková, 21. Klára Šulová, 29. Nela Kotačková, 54. Hanka Krčálová - 9. Kateřina Svatoňová; rozhodčí: Petr Kadlec - Daniel Kršek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Danny Václavků 21 - Patricie Šedivá 17; po třetinách: 0:1, 3:0, 1:0
59:59 Komentář trenéra hostů: Nástup o utkání byl podle našich představ, ale bohužel jsme si nechali uniknout druhou třetinu, kde byli domácí lepší individuálně. I přes náš velký tlak ke konci utkání, jsem s výsledkem už nedokázali zahýbat pro náš prospěch. Musíme více zapracovat na koncovce. Děkujeme soupeři za utkání.
59:59 Komentář trenéra domácích: Při hře jsme se snažili být trpělivý a výsledek se dostavil. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme štěstí v dalších zápasech.
59:59 Střely po 3. třetině EAV SK Jihlava- 5, FBC Orel Rtyně v Podkrkonoší 8
59:20 Brankářka hostů se opět vrací do brány.
59:00 Poslední minuta tohoto zápasu.
58:32 Hosté hrají v šesti.
55:06 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
53:22 GÓL EAV SK Jihlava! 4:1
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #23 Hanka Krčálová, asistoval #35 Michaela Dolejší (4:1)
53:21 Nyní jsme byli svědky výborné souhry hráček Jihlavy, která vedla k navýšení skóre.
52:46 Do prázdné brány se netrefuje Bednářová.
50:56 Ani jednomu týmu se v posledních minutách nedaří vytvořit si brankovou příležitost.
49:50 Kučerová netrefuje z úhlu odkrytou bránu.
48:40 Krčálová nenechá hostující tým vystřelit.
46:53 Šedivé nához zblokován.
43:32 Běhounková nedopatřením přihrává soupeřovi.
43:13 Po klidném začátku třetiny se nyní hraje v rychlém tempu s šancemi na obou stranách.
41:14 Kittlerová střílí, trefuje pouze "holuby"
40:01 Míček získávají hosté.
39:59 Střely po 2. třetině EAV SK Jihlava- 8 , FBC Orel Rtyně v Podkrkonoší 9.
38:12 Šedivá z bezprostřední vzdálenosti skvěle vychytává střelu Bednářové.
36:44 Hra se přesouvá ze strany na stranu.
35:50 Další tyčka zachránila Jihlavu.
32:26 Vilišová zkrotivši nahrávku, trefuje tyč.
28:38 Přesné nahrávky domácích vedly ke gólu.
28:37 GÓL EAV SK Jihlava! 3:1
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #57 Nela Kotačková, asistoval #64 Klára Šulová (3:1)
27:11 Jihlava pomáhá brankářce velkým počtem zablokovaných střel.
24:00 Hraje se ve vysokém tempu.
22:13 Střela málem skončila v síti Václavkové, ta ovšem nezahálí a míček chytá.
20:32 Domácí hráčky vstoupily do 2. třetiny velmi aktivně a ujímají se vedení 2:1.
20:31 GÓL EAV SK Jihlava! 2:1
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #64 Klára Šulová, asistoval #8 Jitka Vilišová (2:1)
20:09 Buly vyhrávají hosté.
20:08 GÓL EAV SK Jihlava! 1:1
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #14 Kristýna Běhounková, asistoval #23 Hanka Krčálová (1:1)
20:01 Buly vyhrávají domácí.
19:59 Střely po 1. třetině EAV SK Jihlava  8 , FBC Orel Rtyně v Podkrkonoší 5.
17:41 Hostující hráčka s číslem 17 vytrvale bojuje o míček.
11:06 Míček sjíždí z čepele domácích, čehož využívá soupeř. Akce je bez výsledku.
08:48 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #11 Kateřina Svatoňová, asistoval #58 Nell Mičánek (0:1)
08:36 Nepřesné příhravky a pozorné obránkyně mohou za to, že jsme v posledních okamžicích nebyli svědky žádné akce, která by zaváněla gólem.
05:50 První část je zatím plynulá, nejsou k vidění ani žádné zbytečné fauly.
04:51 Hra se přelévá od brány k bráně.
02:23 Nebezpečná situace před jihlavskou bránou, Václavková ovšem střelu chytá.
00:01 Úvodní vhazování pro Jihlavu.
00:00 Dámy a pánové, vítám vás u 4. kola 1.ligy žen. Dnes se nám představí týmy domácí EAV SK Jihlava a hosté Orel Rtyně v Podkrkonoší. Přeji Vám příjemnou zábavu při sledování utkání.