5:8
    Daniel KANTOR
    (Janša)

PASKOV SAURIANS - 1. SFK Havířov B 5:8
branky: 2. Dominik Janča, 12. Petr Michálek, 21. Patrik Papala, 29. Petr Michálek, 33. Dominik Janča - 5. Jakub Maceček, 5. Matěj Varkoček, 13. Jakub Maceček, 19. Tomáš Bartel, 33. Jakub Maceček, 34. Matěj Varkoček, 36. Jakub Maceček, 36. Daniel Kantor; rozhodčí: Vojtěch Marszalek - Jakub Houška; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Tobiáš Kronenberg 13, Filip Moroň 8 - Šimon Janša 22; po třetinách: 2:2, 1:2, 2:4
35:59 Viděli opravdu skvělé představení!!!
35:30 Dvě branky rozhodují tento zápas.
35:16 GÓL 1. SFK Havířov B! 5:8
Branku družstva 1. SFK Havířov B vstřelil #75 Daniel Kantor, asistoval #2 Šimon Janša (5:8)
35:01 GÓL 1. SFK Havířov B! 5:7
Branku družstva 1. SFK Havířov B vstřelil #57 Jakub Maceček bez asistence (5:7)
34:59 Domácí zkoušejí bez brankáře.
34:58 Timeout PASKOV SAURIANS
34:00 Zápas opravdu nemá chybu!
33:07 GÓL 1. SFK Havířov B! 5:6
Branku družstva 1. SFK Havířov B vstřelil #73 Matěj Varkoček, asistoval #5 Ondřej Widtmann (5:6)
33:07 A hosté opět ve vedení.
32:30 Dvě rychlé branky za sebou.
32:29 GÓL PASKOV SAURIANS! 5:5
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #74 Dominik Janča, asistoval #14 Petr Michálek (5:5)
32:17 GÓL 1. SFK Havířov B! 4:5
Branku družstva 1. SFK Havířov B vstřelil #57 Jakub Maceček, asistoval #86 Jiří Galla (4:5)
31:55 Další branku domácích rozhodčí neuznali pro postavení hráče v brankovišti.
30:20 Stále jsme svědky strhujícího zápasu v ohlušující atmosféře.
28:43 GÓL PASKOV SAURIANS! 4:4
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #14 Petr Michálek, asistoval #72 Filip Schwarz (4:4)
28:43 Přesná střela Petra Michálka znamená vyrovnání.
24:00 Střely ve 2. části: 9:12
20:17 GÓL PASKOV SAURIANS! 3:4
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #33 Patrik Papala, asistoval #14 Petr Michálek (3:4)
20:17 Do úniku se dostal Petr Michálek a naservíroval lahůdku Patrikovi Papalovi tutovku do prázdné branky.
20:00 Vyloučen hráč #29 Maxim Müller družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:00 Po vystřídání brankářů domácí přichází i první vyloučení.
19:46 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Filip Moroň družstva PASKOV SAURIANS
18:19 GÓL 1. SFK Havířov B! 2:4
Branku družstva 1. SFK Havířov B vstřelil #58 Tomáš Bartel, asistoval #90 Vojtěch Sasin (2:4)
18:19 Akce na tři doteky znamená navýšení náskoku hostí.
14:36 Domácí Filip Schwarz nastřeluje tyč.
13:07 Z rychle rozehraného volného úderu Paskov skóruje. Rozhodčí ovšem branku neuznává z důvodu špatného místa rozehrání.
12:15 GÓL 1. SFK Havířov B! 2:3
Branku družstva 1. SFK Havířov B vstřelil #57 Jakub Maceček, asistoval #75 Daniel Kantor (2:3)
12:15 Hosté po podobné akci opět ve vedení.
12:00 Střely v 1. části: 7:9
11:00 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #14 Petr Michálek, asistoval #29 Maxim Müller (2:2)
11:00 Po úniku po pravém křídle vyrovnává Petr Michálek
07:20 Hosté nyní mají mírně navrch.
04:58 GÓL 1. SFK Havířov B! 1:2
Branku družstva 1. SFK Havířov B vstřelil #73 Matěj Varkoček bez asistence (1:2)
04:58 a z dalšího útoku hosté otáčejí skóre
04:02 GÓL 1. SFK Havířov B! 1:1
04:02 Přečíslení 2 na 1 aa máme vyrovnáno.
03:12 V ohlušující atmosféře se hraje rychlý zápas.
01:11 GÓL PASKOV SAURIANS! 1:0
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #74 Dominik Janča, asistoval #29 Maxim Müller (1:0)
01:11 Jednoduše, ale přesně rozehraný volný úder, znamená vedení domácích
00:59 První střela na branku Adama Mutiny
00:01 Začal nám zápas o 1.místo