• 36 35:47
    2
    Michael VOJÁČEK

Z.F.K. Petrovice - 1. SC BOHUMÍN 98 4:4
branky: 10. Tomáš Jirout, 26. Nikolas Krippner, 28. Břetislav Hanák, 32. Tomáš Jirout - 1. Martin Nitsche, 6. Antonín Musil, 13. Jan Zimulák, 30. Martin Nitsche; rozhodčí: Martin Ručka - Roman Sasín; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Nowoczek ? - Adam Kubík ?; po třetinách: 1:2, 0:1, 3:1
35:59 Závěr 3. třetiny nepřinesl gól, a tak utkání končí remízou.
35:47 Timeout Z.F.K. Petrovice
35:47 Vyloučen hráč #20 Michael Vojáček družstva 1. SC BOHUMÍN 98 na 2 minuty za sekání
34:00 Poslední 2 minuty do konce utkání.
31:13 Náskok Bohumína netrval dlouho a Petrovice znovu vyrovnávají.
31:12 GÓL Z.F.K. Petrovice! 4:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #72 Tomáš Jirout, asistoval #23 Adam Swiatkowski (4:4)
29:26 Po náhozu z vlastní poloviny a následné dorážce se Bohumín opět dostává do vedení.
29:25 GÓL 1. SC BOHUMÍN 98! 3:4
Branku družstva 1. SC BOHUMÍN 98 vstřelil #31 Martin Nitsche, asistoval #21 Jan Zimulák (3:4)
27:13 GÓL Z.F.K. Petrovice! 3:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #8 Břetislav Hanák, asistoval #15 Nikolas Krippner (3:3)
26:24 3. třetina začala velmi živě a pozorujeme šance na obou stranách.
25:07 GÓL Z.F.K. Petrovice! 2:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #15 Nikolas Krippner bez asistence (2:3)
24:28 Petrovice neproměnily dvě velké šance.
22:08 Přesilová hra Bohumína nepřinesla žádnou změnu skóre.
20:08 Vyloučen hráč #72 Tomáš Jirout družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za sekání
19:10 Oba týmy v plném počtu.
17:10 Vyloučen hráč #22 David Pálka družstva 1. SC BOHUMÍN 98 na 2 minuty za sekání
16:52 Vyloučen hráč #72 Tomáš Jirout družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za vysoká florbalka
14:30 Bohumín trefuje tyč.
12:38 Parádní střelou z půlky hřiště zvyšuje Bohumín náskok.
12:37 GÓL 1. SC BOHUMÍN 98! 1:3
Branku družstva 1. SC BOHUMÍN 98 vstřelil #21 Jan Zimulák, asistoval #31 Martin Nitsche (1:3)
11:59 Po 1. třetině sledujeme vyrovnaný zápas bez vyložených šancí.
09:48 Petrovice snižují trefou z velkého brankoviště.
09:47 GÓL Z.F.K. Petrovice! 1:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #72 Tomáš Jirout, asistoval #9 Dominik Marcol (1:2)
05:53 Tonda navyšuje náskok Bohumína.
05:52 GÓL 1. SC BOHUMÍN 98! 0:2
Branku družstva 1. SC BOHUMÍN 98 vstřelil #32 Antonín Musil, asistoval #31 Martin Nitsche (0:2)
01:00 Bohumín otevírá skóre zápasu.
00:58 GÓL 1. SC BOHUMÍN 98! 0:1
Branku družstva 1. SC BOHUMÍN 98 vstřelil #31 Martin Nitsche, asistoval #32 Antonín Musil (0:1)