(Hodulík)
  • 35 34:06
    Slovan

1. SC TEMPISH Vítkovice B - TJ Slovan Havířov 8:6
branky: 3. Vojtěch Bombač, 5. Jakub Rohel, 15. Jan Sitora, 25. Vojtěch Bombač, 27. Václav Babík, 28. Jakub Blažek, 32. Matěj Šmerda, 33. Filip Peterek - 3. Daniel Vávrů, 9. Jakub Onderka, 12. Vít Lestyan, 22. Tomáš Hodulík, 27. Tomáš Hodulík, 35. Vít Lestyan; rozhodčí: Matěj Veverka - Matyáš Vašňovský; vyloučení: 2 + Jan Sitora 5:1; využití: 0:2; diváků: 35; zásahy brankářů: Tomáš Kocián ? - David Hloušek ?; po třetinách: 2:3, 1:1, 5:2
34:06 Timeout TJ Slovan Havířov
34:06 GÓL TJ Slovan Havířov! 8:6
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #55 Vít Lestyan, asistoval #91 Tomáš Hodulík (8:6)
32:53 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 8:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #54 Filip Peterek, asistoval #66 Václav Babík (8:5)
31:13 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 7:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #17 Matěj Šmerda, asistoval #66 Václav Babík (7:5)
30:05 Vyloučen hráč #23 Daniel Vávrů družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
29:08 Vyloučen hráč #27 Jan Sitora družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 5 minuty za hrubost
27:46 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 6:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #31 Jakub Blažek, asistoval #27 Jan Sitora (6:5)
26:44 GÓL TJ Slovan Havířov! 5:5
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #91 Tomáš Hodulík bez asistence (5:5)
26:10 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 5:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #66 Václav Babík, asistoval #64 Ondřej Pastorek (5:4)
24:20 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 4:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #9 Vojtěch Bombač, asistoval #5 Ondřej Stuchlík (4:4)
22:56 Vyloučen hráč #27 Jan Sitora družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:24 GÓL TJ Slovan Havířov! 3:4
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #91 Tomáš Hodulík, asistoval #15 Jakub Onderka (3:4)
14:18 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 3:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #27 Jan Sitora, asistoval #9 Vojtěch Bombač (3:3)
11:17 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #55 Vít Lestyan, asistoval #20 Karel Mičulka (2:3)
08:55 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #15 Jakub Onderka, asistoval #91 Tomáš Hodulík (2:2)
07:36 Vyloučen hráč #19 Andrej Vodvárka družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za sekání
04:43 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 2:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #33 Jakub Rohel, asistoval #66 Václav Babík (2:1)
02:49 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 1:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #9 Vojtěch Bombač, asistoval #27 Jan Sitora (1:1)
02:01 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #23 Daniel Vávrů, asistoval #91 Tomáš Hodulík (0:1)