• 60 59:14
    Snipers
EFT Karlovy Vary

FbK TJ Svitavy - Snipers Třebíč 5:4
branky: 13. Josef Prudil, 17. Jakub Motl, 47. Ondřej Mach, 55. Ondřej Mach, 57. David Říha - 36. Alexander Svoboda, 40. Lukáš Mátl, 47. Michal Machálek, 50. Martin Žák; rozhodčí: Michal Prouza - Patrik Mik; vyloučení: 2:4 + Lukáš Štveráček 5; využití: 2:1; diváků: 66; zásahy brankářů: Filip Lamař 15 - Jan Bazala 21; po třetinách: 2:0, 0:2, 3:2
60:00 Komentář vedoucího domácích, Jakuba Motla: Co dodat, konečně výhra a spokojenost. Klasicky jsme vychladli ve druhé třetině a naše hra nebyla moc dobrá. Díky vyloučení v poslední části se nám podařilo zápas urvat a snad začne vítězná série. Díky soupeřům, rozhodčím i divákům.
59:59 Komentář trenéra hostí: Prohráli jsme po laxním přístupu k utkání a naší nedisciplinovanosti, ale dostat pátý gól od hráče, který přijde až na třetí třetinu, to je moc.
59:59 Střely ve 3. třetině: Svitavy - 11, Třebíč - 8. Celkově: Svitavy - 26, Třebíč - 19.
59:52 Třebíč tlačí,Svitavy zatím dobře brání
59:15 Třebíč hraje v 6
59:14 Timeout Snipers Třebíč
59:01 Začala poslední minuta 3.třetiny. No bude to ještě zajímavé.
57:40 Šmarda byl lehce nastrčen na mantinel, který 3x překočil tam a zpátky než udržel rovnováhu.
56:13 GÓL FbK TJ Svitavy! 5:4
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #23 David Říha, asistoval #55 Dominik Šmarda (5:4)
56:13 Říha posílá Svitavy do vedení. Ještěže přišel alespoň na poslední třetinu.
56:03 Šmarda střílí z první od levého mantinelu, Bazala vyráží maskou.
54:46 GÓL FbK TJ Svitavy! 4:4
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #16 Ondřej Mach, asistoval #23 David Říha (4:4)
54:46 Říha střílí, Mach doráží a srovnává skóre. Přesilovka pokračuje.
53:58 Vyloučen hráč #19 Lukáš Štveráček družstva Snipers Třebíč na 5 minuty za hrubost
53:58 Motl leží bezvládně za mantinelem. 5 minutová přesilovka pro Svitavy
53:50 Lamař drží svůj tým na rozdílu jedné branky.
52:49 Čermák z nulového úhlu posílá nebezpečnou střelu na Bazalu. Kužela nestíhá dorážet.
51:05 Šmardovu střelu zblokoval Blaha.
50:12 Prudil z rohu na Hynka, Hynkova střela zblokována.
49:17 Žák vymetá pavučinku a poprvé v tomto zápase se dostává Třebíč do vedení.
49:16 GÓL Snipers Třebíč! 3:4
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #39 Michal Machálek (3:4)
48:43 Vyloučen hráč #19 Lukáš Brýdl družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za hrubost
48:43 Brýdl neudržel nervy na uzdě a jde za námi na trestnou. První přesilová hra pro Třebíč.
48:25 Třebíč má střídačce tajnou poradu.
47:10 Sauer šel do útoku, ale nepodařilo se mu zkrotit skákavý míček. Na míčku Třebíč.
46:24 GÓL Snipers Třebíč! 3:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #39 Michal Machálek, asistoval #97 Jiří Blaha (3:3)
46:24 10 vteřin potřebovala Třebíč na to, aby znovu vyrovnala
46:14 GÓL FbK TJ Svitavy! 3:2
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #16 Ondřej Mach, asistoval #25 Ladislav Vašák (3:2)
46:14 Vašák nahrává na střed na volného Macha, který nekompromisně střílí k tyči. 3:2!
45:46 Vašák čekal na nahrávku, ale třebíčský hráč byl rychlejší a zalořil útok.
44:55 Lamař vytáhl skvělý zákrok.
44:24 Kužela si pomohl nedovoleným zákrokem, rozehrávka z rohu pro Třebíč.
43:33 Říhovu střelu vyráží Bazala.
43:02 Motl to teď pokazil nesmyslnou nahrávkou na Macha v situaci 2 na 1
42:33 Motl a Vašák na rozehrávce. Machova střela končí mimo
42:08 Míček skončil na pořadatelském stolku. Dlabač se stará, jestli jsou všechny pořadatelky v pořádku. Jaký to gentleman.
41:54 Třebíč uzamkla domácí na jejich polovině
40:01 Buly poslední třetiny pro Třebíč.
39:59 Střely ve 2. třetině: Svitavy - 7, Třebíč - 6, celkově Svitavy - 15, Třebíč - 11
39:07 GÓL Snipers Třebíč! 2:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #22 Lukáš Mátl, asistoval #5 Jan Černý (2:2)
39:07 Třebíč v odloženém vyloučení srovnává na 2:2
38:35 Svitavy trpělivě rozehrávají
37:39 Třebíč rozehrává z půlky
36:28 Brýdl se krásně vymotal od mantinelu mezi dvěma hráči, ale nahrávka na Husáka mu sjela z hokejky a míček tak odevzdává Třebíči.
35:05 GÓL Snipers Třebíč! 2:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #46 Alexander Svoboda, asistoval #20 Tomáš Sýkora (2:1)
35:05 Třebíč snižuje na 2:1. Sýkora odčiňuje vyloučení a nahrává Svobodovi na gól.
34:02 Prudil střílí z první od pravého mantinelu těsně nad. Pořadatelky na stolku už viděly vedení 3:0
32:48 Vyloučen hráč #20 Tomáš Sýkora družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za zdržování hry
32:48 Hráč číslo 20 s pěkným tetováním na ruce je vyloučen za zdržování a Svitavy budou hrát 3. přesilovku
32:15 Čermák bojuje v rohu, ale kromě Hynka mu nikdo nepomohl
30:57 Třebíč tlačí, Svitavám se nedaří rozehrát a udržet míček na hokejkách.
30:15 Třebíč předvedla nádhernou kombinaci, ale gól z toho není :/
29:45 Hra se přelévá ze strany na stranu, ale nic zajímavého se neděje
28:39 Šivák vyhazuje míček, Svitavy střídají.
26:48 Třebíč se ubránila a hraje v plném počtu.
26:41 Vejmělka trefuje břevno.
26:00 V oslabení obraně utekl Picmaus a prověřuje pozornost Lamaře.
24:49 Šmarda leží na zemi a je tu druhá přesilovka pro Svitavy.
24:48 Vyloučen hráč #39 Michal Machálek družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře
24:14 Pepa Prudil zmateně hledá míček na třebíčské střídačce. Rozehrávka z rohu pro Svitavy.
23:43 Mach se snaží na malém brankovišti zamést míček do brány, ale Bazala chytá.
22:57 Motl napadán dvěma soupeři radši poslal míček za mantinel
20:54 Svitavská rozehrávka je hodně nervózní a plná chyb, ale Třebíč svitavských chyb nevyužívá.
20:01 Tentokrát buly pro Svitavy.
19:59 Střely po 1. třetině: Svitavy - 8, Třebíč - 5
19:15 Motl vystřelil a chyběly milimetry, aby střelu mimo Vašák usměrnil za záda Bazaly.
18:46 Kužela se vymotal od mantinelu a z půlky střílí těsně nad.
17:43 Ondra Mach skvěle vyřešil situaci 1 na 2 a zaskočil golmana Bazalu.
17:18 Prudil nastřeluje tyč
16:01 GÓL FbK TJ Svitavy! 2:0
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #38 Jakub Motl, asistoval #16 Ondřej Mach (2:0)
16:01 Kuba Motl byl důrazný v brankovišti a zvyšuje na 2:0. Jsem na tebe pyšná, Kubi!
15:48 Sýkora střílí mimo bránu
15:10 Rozehrávka z půlky pro Svitavy, tak snad něco vymyslí
14:30 Motl nahrával na Pešla, ale Blaha přihrávku zachytil.
13:25 Benáček vystřelil, ale pouze do hráče před sebou
12:43 Oba týmy hrají v plném počtu
12:10 Prudil po nahrávce Šmardy posílá Svitavy do vedení!
12:07 GÓL FbK TJ Svitavy! 1:0
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #11 Josef Prudil, asistoval #55 Dominik Šmarda (1:0)
10:44 Po šermování v brankovišti uvidíme přesilovku 4 na 3.
10:43 Vyloučen hráč #16 Ondřej Mach družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za hrubost
10:43 Vyloučen hráč #19 Lukáš Štveráček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání
09:48 Vyloučen hráč #36 Adam Benáček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost
09:48 První přesilovka pro Svitavy. Uvidíme 1. gól?
09:10 Po "krosovce" se třebíčský hráč dostal do zakončení. Lamař chytá.
08:09 Motl zabránil přihrávce před bránu a získal míček pro Svitavy.
06:34 Šivák vzduchem nahrával na Prudila, který se ze vzduchu trefil bohužel jenom do rohu
05:01 Třebíč měla rozehrávku z útočného rohu, ale skončilo to jako, když rozehrávají svitavské ženy - na druhé straně hřiště za vlastní bránou.
04:15 Nahrávku Prudila na Čermáka zachytl třebíčský hráč. Z následné rozehrávky Prudil sice vystřelil, ale mimo :(
03:56 Kužela vybojoval míček v rohu. Svitavy mají rozehrávku.
02:47 Štveráček se snažil vystřelit backhandem, ale míček letěl vysoko nad.
01:46 Třebíč se snaží rozehrát, ale Svitavy jí nedavájí moc prostoru.
00:49 První střela Třebíče. Lamař chytá.
00:01 Úvodní buly vyhrála Třebíč.
00:00 Naopak Třebíč se nachází po 9 odehraných zápasech na 2. místě. Na kontě má 6 výher, 1 výhru v prodložení a 2 prohry ze začátku sezóny.
00:00 Svitavy jsou na posledním místě s jedním bodem za prohru v prodloužení s Pelhřimovem a dneska bojují o první výhru v této sézoně. Tým dnes posílí navrátilci Lukáš Jansa, Ondřej Husák a Ivan Šivák.
00:00 Dobré odpoledne ze svitavské haly Na Střelnici. Ve 14:00 začne zápas Národní ligy - východ mezi Svitavami a Třebíčí.