• 54 53:31
    2
    Monika HRNEČKOVÁ

TJ Sokol Nové Strašecí - Banes Florbal Soběslav 8:1
branky: 10. Klára Bačkovská, 17. Anna Vobořilová, 19. Petra Šteklová, 32. Eliška Matějková, 34. Klára Bačkovská, 45. Karolína Bulvová, 47. Veronika Cábová, 48. Anna Vobořilová - 14. Kateřina Vojtová; rozhodčí: Michal Lipinský - Šimon Kořínek; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vendula Lisá 13 - Pavlína Kozáková 14; po třetinách: 3:1, 2:0, 3:0
60:00 Komentář hostů Mendl Tomáš (Trenér): Děkuji soupeři za utkání a přeji hodně štěstí do dalších zápasů. Holkám díky za výkon.
60:00 Komentář domácích Jánský Zdeněk (Trenér): Po delší době bereme 3 cenné body a po dlouhé době jsme dokázali proměnit většinu šancí. Děkujeme soupeři za utkání, přejeme šťastnou cestu domů a hodně štěstí do Play off.
60:00 Střely ve 3. části: 4:4
59:30 Káralka v samostatném úniku,gól nepadl.
59:00 Sledujeme poslední minutu utkání.
57:41 Doufejme že tímto zápasem končí éra sedmi hráčů na zápas.
56:40 Skvěle Mochanová ! Skvěle!
56:17 Ani druhou početní výhodu Strašecí neproměnuje.
55:22 "Ta připravená se připraví" zní ze střídačky domácích
55:05 Chvílemi to vypadá už  jako špatný osud když Petrová ne a ne dát gól.
53:48 Druhá přesilovka Strašecí.
53:31 Vyloučen hráč #8 Monika Hrnečková družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za hra na zemi
52:12 Krásná klička Soběslavské hráčky.
50:55 Soběslav ubránila oslabení,hra opět 5 na 5.
49:40 Dělovka Petyny končí v bloku Soběslavi.
48:40 Domácí tým v početní výhodě.
48:32 Vyloučen hráč #18 Petra Kabešová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
47:04 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 8:1
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #8 Anna Vobořilová, asistoval #17 Lucie Kalinová (8:1)
46:35 Koulová si spravila chut´ po předchozích nezdarech a střílí gól
46:22 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 7:1
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #14 Veronika Cábová, asistoval #11 Petra Šteklová (7:1)
45:48 Bulvová s Kalinovou si nádherně vyměnily míček. Jak by řekl klasik: já na bráchu,brácha na mě a gól.
44:45 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 6:1
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #10 Karolína Bulvová, asistoval #17 Lucie Kalinová (6:1)
43:15 Petrová si ted´ zahrála na průměrný kužel.
42:14 Přihrávky letají vzduchem jako papíroví draci.
40:55 Trenér Jánský se před zápasem ukázal ve velmi stylové růžové kšiltovce,zdá se že inspiraci čerpal u mladších kategorií.
40:00 Střely ve 2. části: 7:5
39:59 Malíková ukázala svoji silu když zlomila hokejku.
39:14 Soběslav urputně brání svou svatyni.
38:00 Šteklová klame tělem i pohledem!
35:22 Nina s číslem 15 opět ve hře,to je stroj!
34:20 Bačkovská dnes při chuti,útočí na hattrick.
33:54 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 5:1
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #6 Klára Bačkovská, asistoval #23 Veronika Petrová (5:1)
31:17 To je rána kapitána!!!!! Matějková zvyšuje na 4:1.
31:15 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #9 Eliška Matějková, asistoval #8 Anna Vobořilová (4:1)
28:25 Strašecká hráčka číslo 15 na zemi v bolestech.Snad bude vše dobré.
27:40 Vobořilová opět skóruje ale rozhodčí mají jiný názor, nevadí.
26:19 Strašecký útok ostřeluje bránu hostů.
25:50 Petrová trefuje blok Sověslavi a následně musí zabrat zpátky do obrany.
23:00 Zdravíme do hlediště rodiče Petrové,Kučerové i Malíkové! Doufáme že vám vaše ratolesti dělají radost.
21:00 Hra se obrací,tyčka zvoní v bráně domácích.
20:20 Tyčka zvoní v bráně hostů.
20:00 Do druhé třetiny vstupuje Strašecký celek s 2golovým náskokem
20:00 Střely v 1. části: 11:5
19:59 Hezká akce Zeber! Gól nepadl.
18:47 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #11 Petra Šteklová, asistoval #6 Klára Bačkovská (3:1)
18:47 Dorážka Šteklové končí v síti Soběslavi.Stav utkání 3:0
16:37 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #8 Anna Vobořilová, asistoval #16 Lucie Jandová (2:1)
16:37 Takhle střílí doktoři! Vobořilová krásnou střelou opět navyšuje vedení Zeber.
13:21 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #93 Kateřina Vojtová, asistoval #59 Karolína Křivánková (1:1)
12:00 Super zákrok golmanky domácích!
10:00 Kučerová krásně rozeběhla hru a a přihrála na Bačkovskou, ta se opět nemýlila.
09:56 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #6 Klára Bačkovská, asistoval #7 Veronika Kučerová (1:0)
08:36 Strašecký oddíl nastoupil k tomuto utkání v počtu dosud nevídaném, 15 hráčů !
05:00 Káralová střelou z úhlu prověřuje golmanku hostů,stav stále 0:0
02:25 První pěknou akci domácích končí Jandová střelou za mantinely.
00:00 Vítáme vás u 21.kola první ligy žen. Domácí Strašecí vyzve Soběslav.