()
  • 60 59:47
    Tigers

Crazy girls FBC Liberec - Prague Tigers Nehvizdy 5:8
branky: 13. Markéta Valešová, 14. Kateřina Novotná, 15. Markéta Žbánková, 19. Aneta Foffová, 20. Markéta Valešová - 1. Eliška Mrázková, 6. Petra Šebestová, 8. Petra Šebestová, 36. Martina Lamblová, 42. Eliška Dvořáková, 43. Dominika Steinbachová, 57. Eliška Dvořáková, 60. Petra Šebestová; rozhodčí: Jakub Horák - Jan Dlouhý; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Alžběta Hánová 15 - Martina Pilšáková 30; po třetinách: 5:3, 0:1, 0:4
60:00 Komentář hostů Gattnar Vít (Asistent trenéra): Dnes hodně kvalitní zápas, mám radost za taktickou kvalitu, kterou holky ukázaly. Po dobrém vstupu přišel hned v první třetině kolaps, naštěstí jsme po malých krůčcích dovedli zápas k vítězství. Před blížícím se vrcholem sezóny super stav. Jedinou kaňkou zápasu je hala, trošku to připomínalo letní turnájek.
60:00 Komentář domácích Novák Petr (Vedoucí): Začátek zápasu jsme byli hlavami asi jinde. Poté nám seplo a odehráli jsme krásných 10 minut. Další dvě třetiny jsme bohužel nedokázali dostat balónek do sítě a hosté náš náskok postupně ukrajovali a zaslouženě vybojovali vítězství. Naše hra není vůbec špatná, ale na takovéto zápasy se musíme více hecnout.
60:00 Střely ve 3. části: 13:7
59:47 Timeout Prague Tigers Nehvizdy
59:47 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 5:8
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #46 Petra Šebestová bez asistence (5:8)
59:47 krásná akce Lenfeldové a Novotné
58:53 hra je velkém tlaku
57:05 Liberec jde do šesti
56:39 Timeout Crazy girls FBC Liberec
56:39 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 5:7
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #95 Eliška Dvořáková, asistoval #33 Dominika Steinbachová (5:7)
56:20 hráčka hostu trefila tyčku
54:42 Červenková střílí
50:34 hezká akce Rumlové a Žbánkové
48:37 hra je vyrovnaná
43:00 Fofová uklidňuje hru
42:05 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 5:6
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #33 Dominika Steinbachová, asistoval #46 Petra Šebestová (5:6)
41:35 tigers srovnávají na 5:5
41:06 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 5:5
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #95 Eliška Dvořáková, asistoval #1 Martina Pilšáková (5:5)
40:01 uvodni buly vyhravají tigers
40:00 Střely ve 2. části: 10:6
38:22 Lenfeldová posílá na párek soupeřku
36:08 Valešová v šanci
35:26 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 5:4
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #8 Martina Lamblová, asistoval #16 Tereza Plánková (5:4)
32:05 Vyloučen hráč #16 Tereza Plánková družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání
32:05 v dnešním zápasu bude více trestných minut jak vstřelených golu
31:21 Červenková střela na bránu, brankářka chytá
27:16 Vyloučen hráč #44 Markéta Žbánková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za hrubost
27:16 Vyloučen hráč #16 Tereza Plánková družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za hrubost
25:43 Bárová šance ale brankářka chytá
24:30 liberec má přesilovku
24:20 Vyloučen hráč #46 Petra Šebestová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za hrubost
21:36 liberec na míčku
20:00 Střely v 1. části: 13:9
19:38 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 5:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #9 Markéta Valešová, asistoval #44 Markéta Žbánková (5:3)
19:38 Žbánková nahrává Valešové a ta dává gol
18:30 Fofová krásný gol do branky
18:26 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 4:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #19 Aneta Foffová, asistoval #17 Dominika Plichtová (4:3)
14:51 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 3:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #44 Markéta Žbánková, asistoval #13 Markéta Rumlová (3:3)
14:51 krásná akce Rumlové a Žbánkové
14:51 Liberec srovnává na 3:3
13:17 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #86 Kateřina Novotná, asistoval #50 Aneta Voříšková (2:3)
12:41 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 1:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #9 Markéta Valešová, asistoval #31 Markéta Lenfeldová (1:3)
12:41 dobrý výběh Lenfeldové a do branky doráží Valešová
12:20 Totalní námaz před libereckou brankou ale soupeřkám se nepodařilo ani jednou trefit
11:00 hra je ve velkém tlaku
09:50 Rumlová střela na bránu
07:21 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 0:3
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #46 Petra Šebestová, asistoval #16 Tereza Plánková (0:3)
06:20 brankářka liberce zachraňuje situaci
05:54 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 0:2
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #46 Petra Šebestová, asistoval #49 Eliška Mrázková (0:2)
05:27 Vyloučen hráč #40 Pavla Bárková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za hrubost
04:04 Valešová na bránu ale brankářka chytá
03:20 Hra se přelývá se strany na stranu ale zatím žádné dobré střelecké situace
01:19 Lenfeldová na míčku
00:12 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 0:1
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #49 Eliška Mrázková, asistoval #85 Eliška Horáková (0:1)
00:12 Dnešní skore se otevřelo velmi rychle a liberec zatím prohrává