(Škvorová)
  • 58 57:58
    Texas

TEXAS LONGHORNS - Banes Florbal Soběslav 6:4
branky: 3. Aneta Špičáková, 14. Miroslava Nováková, 37. Petra Budská, 55. Petra Budská, 57. Natalie Vesecká, 58. Zuzana Purkrábková - 2. Táňa Pospíšilová, 34. Petra Kabešová, 51. Barbora Sladovníková, 57. Monika Hrnečková; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Štěpánka Neumanová 17 - Pavlína Kozáková 24; po třetinách: 2:1, 1:1, 3:2
60:00 Komentář hostů Mendl Tomáš (Trenér): Dnes to bohužel nevyšlo. Pozitivum je , že i ve slepené sestavě jseme soupeři dokázali řádně zatopit. Děkuji holkám za bojovný výkon. Gratuluji soupeři
60:00 Komentář domácích Škvor Daniel (Trenér): Dneska prapodivné 3 body, ale bereme je. Zápas jsme měly rozhodnout mnohem dříve, ale bohužel jsme jen hostující gólmance zahrály na cestu domu, protože tolik nastřelených tyček jsem snad nikdy neviděl. Všechna čest Soběslavi, která nám i v  10 zatopila. Šťastnou cestu domu. Díky Sépiákům za pořádání a rozhodčím za dobrý výkon.
60:00 Střely ve 3. části: 10:10
57:58 Timeout TEXAS LONGHORNS
57:58 GÓL TEXAS LONGHORNS! 6:4
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #79 Zuzana Purkrábková, asistoval #6 Eliška Škvorová (6:4)
56:14 GÓL Banes Florbal Soběslav! 5:4
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #8 Monika Hrnečková bez asistence (5:4)
56:10 GÓL TEXAS LONGHORNS! 5:3
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #96 Natalie Vesecká, asistoval #6 Eliška Škvorová (5:3)
54:31 GÓL TEXAS LONGHORNS! 4:3
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #76 Petra Budská, asistoval #93 Veronika Raková (4:3)
50:25 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #33 Barbora Sladovníková, asistoval #5 Veronika Šraierová (3:3)
40:00 Střely ve 2. části: 9:7
36:22 GÓL TEXAS LONGHORNS! 3:2
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #76 Petra Budská, asistoval #33 Jana Pavlicová (3:2)
33:39 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #18 Petra Kabešová, asistoval #33 Barbora Sladovníková (2:2)
20:00 Vyloučen hráč #63 Eliška Hnojnová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za zdržování hry
20:00 Střely v 1. části: 11:4
17:10 Vyloučen hráč #80 Aneta Špičáková družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za sekání
13:00 GÓL TEXAS LONGHORNS! 2:1
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #9 Miroslava Nováková, asistoval #16 Aneta Rozehnalová (2:1)
10:14 Vyloučen hráč #33 Barbora Sladovníková družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
02:08 GÓL TEXAS LONGHORNS! 1:1
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #80 Aneta Špičáková bez asistence (1:1)
01:38 GÓL Banes Florbal Soběslav! 0:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #77 Táňa Pospíšilová, asistoval #20 Valentýna Stachová (0:1)