60
  • 60 59:19
    Mladých Nadějí

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn  5:4
branky: 5. Martina Špetová, 8. Michaela Mašková, 16. Martina Špetová, 22. Lenka Přerostová, 22. Martina Špetová - 14. Tereza Bočková, 45. Šárka Houzarová, 46. Nella Stašková, 58. Šárka Houzarová; rozhodčí: Jakub Iha - Karel Hencl; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 44; zásahy brankářů: Anna Urbanová 24 - Simona Werbynská 31; po třetinách: 3:1, 2:0, 0:3
60:00 Komentář domácích Procházka Vít (Trenér): Dnes bolestivé střetnutí s nepříjemným soupeřem. Od poloviny zápasu jsme se trápili směrem dopředu a místo abychom si tedy alespoň pohlídali výsledek, nepochopitelně jsme soupeři nabídli drama. Zítra musíme zahrát o 1000% koncentrovaněji. Hezký večer všem.
60:00 Komentář hostů Vondruška Jan (Trenér): Dnešní zápas byl z našeho pohledu dosti důrazný a tvrdý. V prvních dvou třetinách jsme tímto stylem byli zaskočeni, ale ve třetí třetině jsme podali skvělý výkon. Škoda, že se nám nepodařilo vstřelit vyrovnávací branku.
60:00 Střely ve 3. části: 9:15
59:32 Domácí se stále drží na balonku.
59:19 Timeout Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn
57:17 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 5:4
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #11 Šárka Houzarová, asistoval #66 Markéta Šímová (5:4)
57:17 Houzarová posílá míček k tyčce a upravuje skóre na rozdíl jediné branky.
55:25 Střela Lorencové rozcinkala tyčky hostující branky.
53:48 Střelu Bočkové vyráží Urbanová helmou.
49:29 Tentokrát Vrbková trefuje břevno.
48:08 Vrbková neměla kvůli Kopřirvové dostatek prostoru na zakončení, takže Urbanová jednoduše chytá.
47:10 Bočková teď ze středu trefuje pouze bránící Kopřivovou.
45:41 Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
45:41 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 5:3
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #10 Nella Stašková, asistoval #66 Markéta Šímová (5:3)
45:41 Situace 2 na 1 před brankou domácích, Šímová poslala míček na Staškovou a ta si počkala na pohyb Urbanové a bez problémů zaváží míček až do branky.
44:27 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 5:2
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #11 Šárka Houzarová bez asistence (5:2)
44:27 Do střely Houzarové položila Vostracká svou florbalku a usměrnila tak nechtěně míček do branky Plzně.
40:00 Střely ve 2. části: 17:6
34:00 Hosté v plném počtu.
33:21 Domácí kombinují, ale jejich střely končí u pozorné golmanky Werbynské nebo zablokované bránícími hráčkami.
32:00 Vyloučen hráč #28 Aneta Paďourková družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za hrubost
32:00 Uvidíme také první přesilovou hru v podání domácího týmu.
31:51 Pohledná kombinace Bejčkové, Sukové a Košťálové končí střelou těsně nad branku.
27:07 Vostracká teď vytlačila Bočkovou s míčkem až do rohu a nenechala ji zakončit.
26:45 Domácí v plném počtu.
24:45 Vyloučen hráč #77 Kateřina Mašková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hra rukou
24:45 Mašková K. se snažila procpat míček přes obranku Týna stojící na polovině, ale pomohla si rukou a uvidíme další přesilovou hru hostů.
21:35 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #76 Martina Špetová, asistoval #95 Daniela Lorencová (5:1)
21:35 Špetová opět po nahrávce od mantinelu ze středu trefuje.
21:23 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #47 Lenka Přerostová, asistoval #88 Andrea Košťálová (4:1)
21:23 Trošku kuriózní gól teď vsítily domácí hráčky, rychlý útok a několik dorážek dostalo míček za Werbynskou.
21:17 Domácí v plném počtu. I přes několik šancí, které si hostující hráčky vytvořily v úvodní minutě 2. třetiny, se jim nepodařilo přesilovku využít.
20:00 Střely v 1. části: 10:7
19:17 Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň neproměnil #79 Victoria Binědová.
19:12 Vyloučen hráč #9 Karolína Vostracká družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
15:05 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #76 Martina Špetová, asistoval #17 Lucie Bejčková (3:1)
15:05 Střelu Bejčkové doráží do branky hostů Špetová.
13:58 A další střela Bočkové, s touto si ale Urbanová poradila.
13:26 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 2:1
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #33 Tereza Bočková, asistoval #11 Šárka Houzarová (2:1)
13:09 Domácí v plném počtu.
11:26 Dorážku Houzarové zastavila Urbanová nohou.
11:09 Vyloučen hráč #9 Karolína Vostracká družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
07:17 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #4 Michaela Mašková, asistoval #79 Victoria Binědová (2:0)
07:17 ​Binědová našla na šířku hřiště vzdálenou Maškovou a její střela se dostala s trochou štěstí a s pár tečemi až do branky Týna.
07:02 Bočková prověřuje Urbanovou.
05:17 Stašková se přetlačovala se Sukovou v brankovišti Plzně, nakonec obě hráčky i s míčkem končí na zemi v rohu.
04:16 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #76 Martina Špetová, asistoval #77 Kateřina Mašková (1:0)
04:16 Mašková k. vybojovala míček u strídačky hostů a přesně ho poslala na Špetovou, která neomylně trefuje pod ruku Werbynské.