• 60 59:52
    4:9
    (Tóthová)

FBC Česká Lípa - Florbal Chomutov 4:9
branky: 13. Lucie Šmídová, 16. Petra Pavlíková, 43. Leona Lahoda, 59. Tereza Seifrtová - 1. Tereza Suková, 19. Adriana Hýsková, 32. Adriana Hýsková, 35. Viktorie Rázková, 38. Natálie Kamenická, 45. Simona Pilíková, 48. Eliška Šidlochová, 54. Adriana Hýsková, 60. Simona Pilíková; rozhodčí: Pavel Špryňar - Lukáš Drahný; vyloučení: 1:3 + Adriana Hýsková 5; využití: 1:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Nikola Soukupová 29 - Monika Benková 44; po třetinách: 2:2, 0:3, 2:4
60:00 Komentář hostů Hýsek Martin (Trenér): Velmi náročné utkání, kdy nás soupeř zaskočil aktivním presem, ale v improvizované sestavě se nám podařilo dát devět branek a bereme tři body. Díky soupeři za férové utkání.
60:00 Komentář domácích Pekárek Ladislav (Trenér): Dnes z naší strany výborně odehraná první třetina se spoustou šancí. Od druhé třetiny jsme malinko zaostávaly fyzicky a soupeř nám gólově odskočil. Každopádně pochvala všem holkám za skvělý přístup a za dobrou náladu po celé utkání. Díky soupeři  a velké díky také skvělým fanouškům.
60:00 Střely ve 3. části: 15:13
59:52 GÓL Florbal Chomutov! 4:9
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #14 Simona Pilíková, asistoval #16 Jitka Tóthová (4:9)
58:45 GÓL FBC Česká Lípa! 4:8
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #13 Tereza Seifrtová, asistoval #88 Petra Pavlíková (4:8)
58:37 Lípa se snaží dostat ke střele, ale hosté jim to zatím nedovolují.
58:14 Vyloučen hráč #11 Adriana Hýsková družstva Florbal Chomutov na 5 minuty za hrubost
56:25 Chomutov v šanci.
55:06 Vyloučen hráč #36 Martina Gembecová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
54:39 Timeout FBC Česká Lípa
54:39 Vyloučen hráč #9 Barbora Suková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
53:01 GÓL Florbal Chomutov! 3:8
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková, asistoval #8 Barbora Vaňková (3:8)
52:10 Chomutov na míčku, do útoku se moc nežene.
49:56 Suková za svuj hrubý faul teď odsedí 2 minuty na trestné lavici.
49:08 Chomutov rozehrává  v útoku.
47:27 GÓL Florbal Chomutov! 3:7
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #6 Eliška Šidlochová, asistoval #16 Jitka Tóthová (3:7)
47:20 Chomutov na míčku a dává gól.
44:36 Ševčíková svým neskutečně rychlým a nezastavitelným během doslova sbourala branku hostí.
44:09 GÓL Florbal Chomutov! 3:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #14 Simona Pilíková bez asistence (3:6)
43:58 Neskutečný zákrok domácí golmanky.
43:38 Krásná akce domácích gólem nekončí.
42:09 GÓL FBC Česká Lípa! 3:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #28 Leona Lahoda, asistoval #36 Martina Gembecová (3:5)
42:02 Lípa dobře odbránila protiútok hostí.
40:01 První buly třetí třetiny pro hosty.
40:00 Střely ve 2. části: 13:12
38:06 Gembecová v šanci.
37:39 GÓL Florbal Chomutov! 2:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #15 Natálie Kamenická, asistoval #11 Adriana Hýsková (2:5)
34:31 GÓL Florbal Chomutov! 2:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #19 Viktorie Rázková bez asistence (2:4)
33:07 Na míčku hosté, připravují si útočnou kombinaci, kterou jim překazuje Ševčíková.
31:38 GÓL Florbal Chomutov! 2:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková, asistoval #6 Eliška Šidlochová (2:3)
30:20 První polovinu druhé třetiny máme za sebou, na míčku většinu času domácí, ala ani hosté nejsou bez brankových šancí.
29:18 Suková přestřeluje branku.
28:38 Ve druhé třetině vydíme první tlak na bránu z pozic hostí.
28:30 Chomutov rozehrává na polovině  hřiště.
27:19 Českolipští doslova obstřelují branku hostí.
24:59 Gembecová zblokovala střelu Sukové (71).
23:37 Neskutečný zákrok domácí golmanky.
22:10 Lípa do druhé třetiny nastoupila výrazně aktivněji a taky se zatím hraje pouze na polovině hostí.
21:01 Bohatá výborně překazila protiútok hostí.
20:23 Česká Lípa v obrovské šanci.
20:01 První buly druhé třetiny vyhrávají domácí.
20:00 Střely v 1. části: 18:13
19:19 Minářová přihrává Smrčkové a ta střílí.
18:36 GÓL Florbal Chomutov! 2:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková, asistoval #9 Barbora Suková (2:2)
16:50 NA míčku Ševčíková vybíhá k brance střílí, ale branku nepřidává.
15:38 GÓL FBC Česká Lípa! 2:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #10 Markéta Cháberová (2:1)
14:15 Lípa hraje přesilovou hru, ale zatím se ke střele nedostala. Chomutovem běží do protiútoku, akce končí až za mantinelem.
13:28 Vyloučen hráč #8 Barbora Vaňková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
12:29 Ševčíko pěží z poza branky před golmanku hostí střílí, doráží, ale gól si buhožel nepřipisuje.
12:05 GÓL FBC Česká Lípa! 1:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Lucie Šmídová, asistoval #37 Jana Svobodová (1:1)
10:57 Lípa rozehrává na útočné polovině, rozehrávají a hned přichází o míček a faul na hosty.
09:09 Na míčku většinu času je Chomutov, bohužel když domácí získají míček, po pár vteřinách o něj přijdou.
06:33 Lípa rozehrává v útočném rohu, Šmídová přihrává Mojtekové, ale ta promáchla a na domácí golmanku se žene protiútok.
05:31 lípa byla faulovaná a tak rozehrává před svojí brankou a hned přichází o míček.
04:08 Chomutov rozehrává v útočném rohu.
03:28 Lípa se dostává do šance, ale ke střele se nedostali.
01:04 Domácí tým rozehrává před vlastní brankou a ihned rozebíhá útok.
00:29 GÓL Florbal Chomutov! 0:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #71 Tereza Suková, asistoval #19 Viktorie Rázková (0:1)
00:01 ¨První buly vyhrávají hosté.