56
  • 56 55:42
    8:0

Florbal Ústí - FBC Česká Lípa 8:0
branky: 5. Eliška Poláková, 14. Lucie Zavadilová, 25. Klára Mečířová, 29. Klára Mečířová, 31. Eliška Poláková, 33. Kateřina Šímová, 44. Eliška Poláková, 56. Eliška Poláková; rozhodčí: Klára Svobodová - Tereza Trávníčková; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Kateřina Kočová 14 - Nikola Soukupová 24; po třetinách: 2:0, 4:0, 2:0
60:00 Komentář hostů Bartošová Lenka (Trenér): Dvě třetiny nás soupeř přehrával a vytvořil si pohodlný náskok. Ve třetí třetině se hra vyrovnala a my si dokázaly vytvořit spoustu šancí, bohužel jsme si ale vylámaly zuby na skvěle chytající gólmance domácích. Gratulujeme soupeři k zasloužené výhře.
60:00 Komentář domácích Wildhaber Michal (Trenér): Chci hrát už jen v Krupce (smích). Předně skvělá atmosféra, za kterou se patří poděkovat našim tradičně skvělým fanouškům. Utkání nám sedlo, dařilo se v podstatě vše a těch nedorazů bylo dnes výrazně méně. Dobrý kolektivní výkon podpořený bezchybnou golmankou dnes musel bavit všechny přítomné na hale. Děkuji soupeři za utkání a přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 8:5
55:42 GÓL Florbal Ústí! 8:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #5 Eliška Poláková, asistoval #38 Barbora Gabrielová (8:0)
52:35 Vyloučen hráč #14 Lenka Ševčíková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:40 GÓL Florbal Ústí! 7:0
40:00 Střely ve 2. části: 18:7
32:42 GÓL Florbal Ústí! 6:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #85 Kateřina Šímová, asistoval #32 Petra Bratschaedlová (6:0)
30:21 GÓL Florbal Ústí! 5:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #5 Eliška Poláková, asistoval #33 Klára Mečířová (5:0)
28:06 GÓL Florbal Ústí! 4:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Klára Mečířová, asistoval #38 Barbora Gabrielová (4:0)
24:02 GÓL Florbal Ústí! 3:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Klára Mečířová, asistoval #5 Eliška Poláková (3:0)
20:00 Střely v 1. části: 6:2
17:26 Vyloučen hráč #32 Petra Bratschaedlová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře
13:26 GÓL Florbal Ústí! 2:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #8 Lucie Zavadilová, asistoval #38 Barbora Gabrielová (2:0)
04:36 GÓL Florbal Ústí! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #5 Eliška Poláková bez asistence (1:0)